مانیپور کنگره توجه به 2 MLAs برای عبور-رای گیری در Rajya سبها سنجی

Wangkhei MLA Okram هنری است که برادرزاده رئیس سابق وزیر Okram Ibobi سینگ.گواتی: کنگره در مانیپور صادر کرده است

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
Manipur Congress Notice To 2 MLAs For Cross-Voting In Rajya Sabha Polls

Wangkhei MLA Okram هنری است که برادرزاده رئیس سابق وزیر Okram Ibobi سینگ.

گواتی:

کنگره در مانیپور صادر کرده است نشان می دهد-باعث توجه به دو تا از آن MLAs به اتهام متقابل رای گیری به نفع BJP در ماه گذشته Rajya سبها انتخابات که دیدم بی جی پی برنده شدن در این دولت تنها صندلی در بالا خانه است. اخطار صادر شد به Wangkhei MLA Okram هنری و Sagolband MLA R K Imo سینگ.

اتفاقا Okram هنری است که برادرزاده رئیس سابق وزیر Okram Ibobi سینگ است که رهبر کنگره قانونگذاری حزب (CLP). RK Imo سینگ پسر-در-قانون مانیپور وزیر N Biren سینگ.

"شما باید به عمد شکسته و عمل در برابر تصمیم کنگره ملی هند (INC) با غرقه شدن در مقطع رای گیری به نفع بی جی پی در انتخابات ریاست جمهوری اخیر Rajya سبها انتخابات برگزار شده در ژوئن 19 و این نه تنها نقض تصمیم حزب ما برای حمایت از نامزد ما است بلکه مضر در حفظ حزب اصل گفت:" متوجه یک کپی از آن به اشتراک گذاشته شده با رسانه ها.

دو MLAs همچنین بنا به گزارش شرکت در felicitation از BJP نامزد که برنده انتخابات برگزار شده در ارشد وزیر ییلاقی اطلاع اضافه شده است.

دو جوان MLAs حزب داده شده است دو هفته برای پاسخ به این توجه کنید.

Rajya سبها سنجی در وزارت امور خارجه برگزار شد در زمینه سیاسی بالا درام. در 60-عضو مانیپور مجلس هشت MLAs رد صلاحیت شده توسط بلندگو در زیر ضد ارتداد قانون است.

بی جی پی نامزد Leishemba Sanajaoba عنوانی پادشاه مانیپور برنده تنهاست صندلی توسط تامین 28 از مجموع 52 رای و شکست کنگره نامزد T Mangibabu.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب