هنگ کنگ و ماموران پلیس در بزرگترین تظاهرات پس از coronavirus محدودیت

شتین, هنگ کنگ - 2020/05/16: تظاهرکنندگان استفاده کردند بنر و حرکات در طول تظاهرات. معترضان با تجمع در یک مرکز

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399

شتین, هنگ کنگ - 2020/05/16: تظاهرکنندگان استفاده کردند بنر و حرکات در طول تظاهرات. معترضان با تجمع در یک مرکز خرید در شهر جدید پلازا پس از غذای آنلاین به تماس به جمع آوری در بازی های آرکید سراسر شهر در یک سری از فروشگاه با شما تظاهرات با هدف به زور کسب و کار به طور موقت. این باعث شد پلیس ضد شورش به بازار برای متفرق کردن معترضان.

تانگ یان | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن هزاران معترض روز یکشنبه در پکن طرح به طور مستقیم اعمال قوانین امنیت ملی در شهر, بزرگترین عود در این شهرستان پس از COVID-19 مستندات آغاز شد.

جمعیت فشار می آوردند شلوغ خرید از کازوی خلیج که در آن معترضان شعار, "انقلاب, از زمان ما است. آزاد هنگ کنگ" "مبارزه برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ" و "هنگ کنگ استقلال, تنها راه است."

این تظاهرات برای اولین بار بود پس از پکن پیشنهاد قوانین امنیت ملی در روز پنج شنبه و مطرح یک چالش تازه به رئیس جمهور چین به عنوان مقامات در تلاش برای اهلی عمومی مخالفت چین سفت گرفتن بیش از مالی جهانی hub.

تظاهرات آمده نگرانی بیش از سرنوشت "یک کشور دو سیستم" فرمول است که حکومت هنگ کنگ پس از این مستعمره سابق انگلستان را بازگشت به قانون در سال 1997. ترتیب تضمین شهر گسترده آزادی دیده نمی شود در سرزمین اصلی از جمله مطبوعات آزاد و قوه قضائیه مستقل.

روز یکشنبه تجمع در ابتدا سازمان یافته علیه یک بحث سرود ملی ایران دلیل برای خواندن دوم در این شهر قانونگذاری بدن در روز چهارشنبه. پیشنهاد قوانین امنیت ملی را برانگیخت تماس برای بیشتر مردم را به خیابان ها.

دولت شهر به دنبال روز یکشنبه برای اطمینان دادن به مردم و سرمایه گذاران خارجی بیش از سختی قوانین امنیتی که فرستاده لرز از طریق بازارهای مالی و درو سریع ملامت از دولت های خارجی بین المللی و گروه های حقوق بشر و برخی از کسب و کار لابی.

پلیس انجام شد توقف و عملیات جستجو در کازوی خلیج و هشدار داد مردم به نقض ممنوعیت تجمع بیش از هشت اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

آنها شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت در میان هرج و مرج که برانگیخته خاطرات گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی که roiled این شهرستان در سال گذشته نقشه کشی به عنوان بسیاری از دو میلیون نفر است. برخی از معترضان تلاش برای راه اندازی بلوک های جاده.

"من نگران هستم که پس از اجرای امنیت ملی قانون آنها را پس از آن که متهم قبل و پلیس بیشتر خواهد شد خارج از کنترل" گفت: Twinnie, 16, متوسطه, دانش آموز که کاهش یافته است به نام. "من ترس از دستگیر شدن اما من هنوز هم نیاز به بیرون آمدن و اعتراض برای آینده هنگ کنگ است."

چین را رد کرد و کشورهای دیگر' شکایت در مورد قانون پیشنهادی به عنوان "دخالت" گفت: پیشنهاد قوانین ضروری است و نمی خواهد آسیب برساند هنگ کنگ استقلال و یا سرمایه گذاران خارجی است.

"این رادیکال ادعا و غیر قانونی خشونت بسیار نگران کننده" دبیر کل متی چونگ گفت: در یک پست وبلاگ خود با اشاره به واکنش شدید در برابر پیشنهاد قوانین و همچنین تظاهرات ضد دولتی که roiled شهرستان برای ماه از ماه ژوئن سال گذشته است.

"شر قانون'

در یک چالش جسورانه به سرزمین اصلی مقامات یک گروه کوچک از فعالان دموکراسی اعتراض خارج از پکن اصلی دفتر نمایندگی در شهرستان ها شعار "امنیت ملی قانون است و از بین بردن دو سیستم."

اوری Ng لیگ برای سوسیال دموکرات ها جا به جا اعتراض نشانه های پلاک خارج از دفتر ارتباطی با وجود هشدارهای از پلیس. او در توصیف این قانون پیشنهادی به عنوان یک "قانون بد" و اعتراض به هنگ کنگ مردم را به بیرون می آیند و اعتراض به آن است.

"این یک قابلیت جابجایی خط قرمز. در آینده می توانید آنها را بازداشت کردن و سکوت هر کسی که آنها می خواهند به نام امنیت ملی است. ما باید برای مقاومت در برابر آن" Ng و گفتگو کرد.

برخی از محلی مفسران را تشریح این پیشنهاد به عنوان "یک گزینه هسته ای" است که بخشی از رییس جمهوری را پر مخاطره بازی قدرت.

یک واکنش به شدت در روز شنبه به عنوان نزدیک به 200 چهره های سیاسی از سراسر جهان در بیانیه ای گفت: پیشنهاد قوانین گفت: قوانین ارائه شده از یک "جامع حمله به این شهر استقلال حکومت قانون و آزادی های اساسی".

هنگ کنگ است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک پیاده در بدتر شدن روابط بین واشنگتن و پکن و ناظران خود را برای هر گونه نشانه ای از استعفای به شکست در میان گسترده تر جامعه محلی و یا نشانه ای است که فعالان در حال آماده سازی خود برای یک چالش تازه.

سال گذشته تظاهرات ضد دولتی در سقوط این شهر به بزرگترین بحران سیاسی در دهه کتک اقتصاد و مطرح بدترین محبوب چالش به رئیس جمهور یازدهم پس از او به قدرت رسید در سال 2012.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن