کشیش, 16 پلیس درگیر در ایودیا Ram معبد رویداد تست Covid +ve

صفحه نمایش های غول پیکر قرار داده شده است تا در سراسر ایودیا پیش از goundbreaking مراسمیک کشیش و 16 پلیس در ان

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399
Priest, 16 Cops Involved In Ayodhya Ram Temple Event Test Covid +ve

صفحه نمایش های غول پیکر قرار داده شده است تا در سراسر ایودیا پیش از goundbreaking مراسم

یک کشیش و 16 پلیس در انجام وظیفه در ایودیا که در آن مراسم پیشگامانه برای رم معبد است و انتظار برگزار می شود, در آگوست 5, آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نارندرا نخست وزیر است و انتظار می رود برای حضور در این مراسم همراه با 50 VIPs. Pradeep داس دستیار رئیس کشیش گفت: او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. 16 پلیس که تست مثبت بودند درگیر در وظایف امنیتی در رم Janmabhoomi مجتمع معبد اعتماد گفت.

این برنامه اما برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با حفظ تمام قوانین ایمنی برای کوروناویروس. حدود 200 نفر خواهد بود در حال حاضر برای این مراسم در مجتمع است. این تعداد را شامل کشیش securitymen مهمان و برخی از مردم محلی اعتماد گفت.

بزرگ فرآورده های ساخته شده برای این مراسم از جمله یک helipad برای نخست وزیر سه متر از معبد. جاده به معبد است گسترده تر شده است. نقاشی های دیواری نقاشی های به تصویر می کشد زندگی از خداوند رم قرار داده شده است تا در طول جاده ها است.

غول دوربین مدار بسته صفحه نمایش ساخته شده اند در سراسر ایودیا پس از جانبازان می توانید به تماشای برنامه, معبد اعتماد گفته بود.

همه رهبران ارشد بی جی پی در ارتباط با معبد جنبش دعوت شده اند اعتماد گفت. این لیست شامل BJP جانبازان لعل کریشنا Advani و Murali منهر جوشی و رهبران ارشد مانند Uma Bharti, Vinay Katiyar و Sadhvi Ritambhara.

سالمندان در BJP را ایدئولوژیک مربی Rashtriya Swayamsevak Sangh از جمله رئیس آن موهان Bhagwat نیز انتظار می رود همچنین حضور در این مراسم است.

اعتماد -- تنظیم در جهات از دیوان عالی کشور به منظور تسهیل ساخت و ساز در معبد -- تصمیم گرفت در تاریخ باز است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موقت معبد ساخته شده در ایودیا باز در ژوئن 8 پس از مرکز اجازه باز کردن اماکن مذهبی به عنوان Unlock2 شد نورد از سراسر کشور است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب