Pottery Barn را روز زمین فروش یک محل عالی برای پیدا کردن خانه پایدار محصولات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.Pottery B

توسط ELEMENTORSITE در 1 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Pottery Barn است شگفت آور یک منبع بزرگ برای کشورهای عضو اکو دوستانه مبلمان و لوازم خانه را با خود پایداری فروشگاه ارائه همه چیز را از آلی منسوجات به بازیافت شیشه ای گلدان. و به مناسبت روز زمین در این هفته این همه در فروش! شما می توانید صرفه جویی 20 درصد در مبلمان و 25 درصد در هر چیز دیگری و نمره حمل و نقل رایگان هنگامی که شما با استفاده از کد EARTHDAY در پرداخت از هم اکنون از طریق پنج شنبه. در اینجا برخی از مورد علاقه ما می یابد از سرب که برای شما خوب هستند و این سیاره است.

کامرون رول بازوی صندلی وبهلسترد

گواهی غیر سمی کامرون مبل تضمین شده است به رایگان از 10,000+ مواد شیمیایی و ترکیبات آلی فرار هستند که اغلب در بر داشت به مسئول آلودگی هوا است. ترجمه: شما می توانید بقیه آسان بر روی این چیز. آن را در سه اندازه در دسترس و بیش از 100 پارچه های مختلف.

خرید: کامرون رول بازوی وبهلسترد مبل شروع می شود در $1199 $959.20

PB کلاسیک آلی حوله حمام

این آلی حوله ثابت کند که لوکس و پایداری می رفتن دست در دست. ساخته شده در ترکیه از 100 درصد پنبه آلی آنها بافته شده در یک بسیار متراکم 820 GSM (گرم در هر متر مربع) است که به خوبی در "لوکس" در محدوده زمانی که می آید به حوله.

خرید: PB کلاسیک آلی حوله حمام $29.50 $20

بلژیک, کتان, کتانی, ورق, مجموعه

یک مجموعه بزرگ از روح کتانی ورق تابستان ضروری است و این یکی از نمایشگاه خبره و بافته شده از پایدار منابع بلژیک کتان. Monograms حتی در دسترس برای هزینه های اضافی اگر شما احساس به خصوص شاهوار.

خرید: بلژیک, کتان, کتانی, ورق, مجموعه $279 $195 برای ملکه

فلین بازیافت شیشه ای لامپ جدول

با پیازی سایه های ساخته شده از بازیافت شیشه فلین لامپ جدول است که هر دو زیبا و صنعتی. چرا که هر سایه ای دست دمیده هیچ دو لامپ دقیقا یکسان هستند بنابراین انتظار می رود تنوع کمی اگر شما در حال خرید در این جفت.

خرید: فلین بازیافت شیشه ای لامپ جدول $179 $170

Gianna Kilim داخل سالن/فضای باز فرش

لئون بازیافت لیوان عینک

Faux گلدانی ملکه Houseplant

یکی از بهترین راه برای جشن روز زمین است به اتخاذ یک houseplant. اما برای کسانی از ما بدون نما سبز...است که می تواند فاجعه آمیز. اگر شما کاملا آماده برای ارتکاب به چیزی واقعی این Faux گلدانی ملکه است یک جایگزین عالی برای آوردن یک کوچولو خانه سبز.

خرید: Faux گلدانی ملکه Houseplant, $14.50 $10.89tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب