داو جهش بیش از 400 امتیاز به عنوان corovavirus چشم انداز بهبود

سهام شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد کوروناویروس چشم اندا

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

سهام شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر خوش بینانه در مورد کوروناویروس چشم انداز در حالی که فرح برای شروع, شرکت, درآمد نجومی.

میانگین صنعتی داو جونز بسیج بیش از 400 امتیاز یا 1.8%. S&P 500 صعود 2.2% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 3 درصد است. Johnson & Johnson بهترین بود-انجام انبار در داو در حالی که S&P 500 منجر شد بالاتر از 3% تظاهرات در تکنولوژی مصرف کننده اختیاری و اساسی مصرف کننده. آمازون رز به تمام زمان بالا منجر به نزدک بالاتر است.

عمده متوسط در آمد خود را در جلسه اخیر در اواسط معاملات امروز صبح به عنوان بوئینگ سقوط کرد بیش از 1% در لغو 150 حداکثر جت سفارشات.

"هنگامی که شما نگاهی به حقایق من فکر می کنم وجود دارد دلیلی برای امیدوار تر از ما بوده اند" CNBC جیم کرامر گفت. "بدترین سناریو بوده است گرفته شده و اگر اپل و گوگل می توانید انجام دهید تماس با ردیابی است که همه ما را در آغوش ... در حالی که ما همچنان به رول تست بیشتر اقتصاد می تواند بازگشایی خیلی زودتر از آنچه ما فکر حتی گفتن سه هفته پیش است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز شنبه رشد جدید کروناویروس عفونت های تثبیت شده ارائه "شواهد روشن" است که کاهش در حال کار در کشور است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو زده خوش بینانه تن در مورد شیوع بیماری در دولت خود را کانون همه گیر در ایالات متحده است. او گفت: به نظر می رسد که "بدترین است ... اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است." حداقل 10000 نفر فوت کرده اند از عفونت در دولت است. ایالت نیویورک بستری شدن در بیمارستان نیز باقی مانده.

"بازارهای مالی را شروع کرده اند به نظر مثبت تری از چشم انداز" گفت: Jan Hatzius اقتصاددان ارشد در گلدمن ساکس در یک توجه داشته باشید. "اولیه بهبود بیشتر بود سیاست رانده اما بیشتر خوش بینی
از هفته گذشته به نظر می رسد حداقل تا حدودی مربوط به ویروس خود را. "

"به روشنی از وضعیت بهداشتی بسیار بد مطلق به خصوص در ایالات متحده است که در حال حاضر جلوتر از ایتالیا و اسپانیا در نظر coronavirus مربوط به مرگ و میر (هر چند هنوز هم بسیار پایین تر در سرانه اساس)."

تعداد coronavirus موارد همچنان به افزایش در سطح جهان است. داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که وجود دارد بیش از 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 582,000 در آمریکا

این شرکت درآمد نجومی لگد کردن در روز سه شنبه با جی پی مورگان چیس و Johnson & Johnson, گزارش آخرین بیلان مالی سه ماهه به سرمایه گذاران در اولین نگاه خود را در چگونه ویرانگر ضربه به شرکت ها شده است از این بیماری همه گیر.

جی پی مورگان چیس گزارش یک کاهش سود در سه ماهه اول سال اما سهام افزایش 2.2% ثبت بازارهای درآمد. Johnson & Jonson سهام به دست آورد 3.6 درصد بهتر از حد انتظار درآمد. تحلیلگران انتظار دارند شاخص S&P 500 رشد درآمد به کاهش 10.2 درصد در سه ماهه اول سال بیش از سال با توجه به Refinitiv. نیز وجود دارد یک غیر منتظره ای طیف گسترده ای از برآورد با توجه به سابقه عدم اطمینان از coronavirus.

ولز فارگو در ضمن گزارش سه ماهه اول سود خوبی از انتظارات به عنوان سان فرانسیسکو مبتنی بر بانک خود را کنار بگذارند برای پول, از دست دادن اعتبار در میان coronavirus بیماری همه گیر. این گزارش درآمد 1 درصد سهم زیر تحلیلگر برآورد 33 سنت در هر سهم.

"حتی کاهش هوا ممکن است به اثبات خوش بینانه با توجه به برخی از تحلیلگران نه تنظیم اعداد از اواسط ماه مارس در پاسخ به این مستندات در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر کشور" گفت: Jeff Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی.

در سه ماهه اول سال 88 منفی سود قبل از اطلاعیه های صادر شده توسط S&P 500 شرکت با توجه به Refinitiv. یک موج از شرکت های بزرگ در حال حاضر خارج خود در سال هدایت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن