185-مربع-پا در اتوبوس است 'مدرن گرمسیری غیرمتعارف ییلاقی' بر روی چهار چرخ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: دانا

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: دانا و هارون هلمز
موقعیت: پالم ساحل فلوریدا
نوع صفحه اصلی: Tiny صفحه اصلی/اتوبوس تبدیل
حجم: 185 متر مربع
سال زندگی در: 1.5 سال متعلق به

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من و همسرم خریداری شده ما 1996 پرنده آبی, اتوبوس, از یک دوست و شروع روند تخریب هنگامی که ما به سرعت متوجه شدم که این پروژه راه بود بر سر ما. ما در بر داشت یک پیمانکار که کار می کرد با اتوبوس دیگر تبدیل در سواحل شرق. ولی ما کمی پرنده آبی به یک رنگ روشن خانههای ییلاقی ساحل از رویاهای ما. اتوبوس داده شد لیفت کامل صورت از جمله 12 اینچ سقف بالا بردن, از بین بردن قدیمی, اتوبوس, ویندوز و یک رنگ است. ما جایگزین آنها را با RV ویندوز برای حداکثر نور و دید. در حال حاضر وجود دارد بسیار طبیعی نور است که هرچه را در از فلوریدا آفتاب.

داخل به طور کامل مجهز با همه چیز ما نیاز داریم. یک اتاق نشیمن بزرگ/فضای آشپزخانه و تلویزیون, مرکز سرگرمی و نیم, حمام با توالت کمپوست مینی کمد لباس و lofted تخت سازی زیر. همچنین یک حمام با آب سرد و گرم. ما تماس با ما صفحه اصلی "مرغک" برای مرغک سرمایه گذاری به این دلیل که کلمه سرمایه گذاری به معنی مخاطره آمیز انجام. که نمایندگی کامل از تمامیت این پروژه از آغاز تا پایان, اما ما سپاسگزار برای ما خانه بر روی چهار چرخ. ما هرگز فکر نمی کردم که ما خواهد بود زندگی در یک فضای کوچک اما ما عاشق هر ثانیه است.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: مدرن گرمسیری غیرمتعارف خانههای ییلاقی.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتوبوس است که در اصل همه یک اتاق به جز انبار درب که بسته حمام از اتاق نشیمن. ما صرف اکثریت از وقت ما در اتاق نشیمن/آشپزخانه فضا را به سمت جلوی اتوبوس. Cum/نیمکت دنج برای نشستن و خواندن و تماشای تلویزیون بر روی کامپیوتر کار و نوشیدن قهوه. آن را در خدمت ما با بسیاری از اهداف. که در آن بسیاری از مهمانان ما می توانید آویزان کردن به راحتی. همچنین با آشپزخانه و بودن در چنین نزدیکی آن را به یک صندلی و یا استراحت در حالی که صبحانه یا قهوه است. اما ما صادقانه عشق در هر اینچ مربع از ساحل ما خانههای ییلاقی.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ ما نیاز به یک بخاری برای اتوبوس هنگامی که ما رفت و از طریق زمستان سال گذشته. ما تحقیق و Dyson خالص گرم+سرد و تصفیه هوا فن و آن واقعا بهترین سرمایه گذاری از اتوبوس. آن را نه تنها خواهد ما را گرم در شب, اما آن را گرم ما طبقه در صبح در حالی که آن را نگه داشته ما هوا پاک است. ما همچنین دوست دارم از ویژگی های است که اجازه می دهد تا ما را به چک کردن دمای داخل اتوبوس در حالی که از بین رفته و توانایی برای نظارت بر کیفیت هوا.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ هنگامی که ما قادر به شروع به طراحی جزئیات چگونه خانه ما را نگاه کنید من می خواستم مطمئن شوید که هر قطعه از مبلمان و موردی را که ما انتخاب شد خوب است و می تواند بسیاری از اهداف خدمت. ما نیز عشق به تنظیم مجدد و تغییر فضای ما ، اتوبوس قابلیت تغییر در آینده برای دیگر نیازهای اگر ما را انتخاب کنید که خیلی از ویژگی های خنک و یکی از ما همیشه در نظر بگیرید. من عاشق الهام گرفته از دیگر ذوق و فضاهای کوچک خانه. آن است که همیشه سرگرم کننده دادهایم مواردی که من به ارمغان آورد و شادی وقتی که من به آنها نگاه کنید و یک داستان برای گفتن. من احساس می کنم که ما آورده ما طراحی مدرن beachy غیرمتعارف ییلاقی به زندگی با عناصر طبیعی, بافت, روشن میآید از رنگ و تعداد زیادی از گیاهان است.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن