چساپیک انرژی پیشگام در شیل انقلاب فایل برای ورشکستگی حفاظت

یک کارگر در یک چساپیک انرژی, گاز, دکل در فورت ورث تگزاسمت Nager | بلومبرگ | گتی ایماژچساپیک انرژی کودک پوستر ا

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399

یک کارگر در یک چساپیک انرژی, گاز, دکل در فورت ورث تگزاس

مت Nager | بلومبرگ | گتی ایماژ

چساپیک انرژی کودک پوستر از شیل انقلاب برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز یکشنبه. این حرکت به عنوان شرکت و صنعت به طور گسترده تر شده است را برای یک قطره نفت و گاز قیمت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به شدت مدیون شرکت شده است در مشکل برای برخی از زمان و در ماه مه گفت که آن را تا به حال نگرانی در مورد آن در دراز مدت زنده ماندن.

Chesapeake گفت که 7 میلیارد دلار بدهی خواهد شد محو از طریق بازسازی. شرکت امن $925 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی به منظور ادامه عملیات در طول فرآیند ورشکستگی. علاوه بر این Chesapeake امن توافق در اصل از خاص موجود دهندگان برای $2.5 میلیارد دلار بدهی تامین مالی در ظهور از ورشکستگی و همچنین به عنوان یک backstop تعهد برای 600 میلیون دلار سهام جدید.

فرانکلین منابع و وفاداری در میان بزرگترین طلبکاران به گفته افراد نزدیک به این شرکت خواهد شد و آنها در میان اولیه سهام دارندگان پس از شرکت در بازسازی. این شرکت ادامه خواهد داد عملیات در یک مقدار کاهش ظرفیت با یک تعداد انگشت شماری از گاز سکوهای و هیچ سکوهای نفتی با توجه به کسانی که آشنا با برنامه های شرکت.

"ما اساسا بازنشانی چساپیک است ساختار سرمایه و کسب و کار به آدرس ما میراث ضعف مالی و سرمایه گذاری بر روی ما قابل توجه عملیاتی نقاط قوت" مدیر عامل داگ لاولر در بیانیه ای گفت.

چساپیک انرژی تاسیس شد و در سال 1989 توسط اوبری McClendon. اوایل پیشگام حفاری افقی ساخته شده است این شرکت به یک بازیکن کلیدی در ایالات متحده در صنعت گاز. در اوج خود Chesapeake تا به حال 175 عامل چاه با عملیات در سراسر ایالات متحده از جمله در تگزاس و لوئیزیانا پنسیلوانیا و اوهایو.

اما این شرکت در زمان در بسیاری از بدهی سوخت خود را گسترش سریع و از سال 2010 تا 2012 را صرف 30 میلیارد دلار بیشتر در حفاری و لیزینگ از آن ساخته شده از عملیات خود را.

McClendon شد و در نهایت اخراج از این شرکت در سال 2013 و در سال 2016 شد متهم در فدرال به اتهام توطئه برای دکل مناقصه نفت و گاز اجاره برای یک سرمایه گذاری جدید او آغاز شده بود. روز بعد McClendon جان در یک تصادف.

زمانی که در حال حاضر مدیر عامل داگ Lawler او موفق شد این شرکت تا به حال تقریبا به همان اندازه به عنوان بدهی شورون و اکسون ترکیب شده است.

"در طول چند سال گذشته ما کارکنان اختصاص داده شده باید تبدیل Chesapeake کسب و کار — بهبود بازده سرمایه و عملکرد عملیاتی از بین بردن هزینه های کاهش بدهی و تنوع ما نمونه کارها" Lawler در بیانیه ای گفت. "با وجود داشتن حذف بیش از 20 میلیارد دلار از اهرم مالی و تعهدات ما معتقدیم این تجدید ساختار لازم برای موفقیت طولانی مدت و ایجاد ارزش کسب و کار است."

Chesapeake را رکود منحصر به فرد نیست. Whiting نفت است که در میان دیگر هنگامی که بزرگ هستند که نمی تواند زنده ماندن تاریخی سقوط قیمت نفت است. این شرکت برای ورشکستگی زمینه حفاظت در تاریخ 1 آوریل.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب