مستاجر پیدا زرق و برق دار مدرن لافت (در یک مدرسه سابق) در Craigslist

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. نام: الا

توسط ELEMENTORSITE در 10 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: الا خان
محل سکونت: غرب اوکلند, اوکلند, کالیفرنیا
اندازه: 800 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال اجاره

زمانی که الا تا به حال این فرصت را به نقل مکان در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا برای زندگی حرفه ای خود را از بازگشت به شرق خلیج شد و در بالای لیست خود را. گذشته از رشد دارد و این تنوع جامعه و فرهنگ ساخته شده است که آن محل ایده آل برای زندگی بعدی سفر. در حالی که در حال دیدن سایت Craigslist او بر مثال برای 800 فوت مربع آپارتمان: یک واحد بزرگ در سابق یک مدرسه ابتدایی است که ساخته شده بود در سال 1915. این تاریخ غنی از ساختمان—و همچنین به عنوان زیبا و مدرن لمس—ساخته شده است که او در عشق سقوط با آپارتمان.

در حال حاضر کاملا بازسازی واحد تقریبا کامل برای الا (به گزینه های ذخیره سازی می تواند بهتر از او می گوید). از پنجره های بزرگ اجازه دهید در فراوانی از نور است که نگه داشتن گیاهان پر رونق و آشپزخانه فضای کافی را فراهم می کند فضا برای سرگرم دوستان و خانواده خود را هنگامی که آنها می آیند به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی و یا شراب خواری تماشای تلویزیون است. "این اولین بار در زندگی من است که من باید یک آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی با فضای مبارزه برای چند نفر به طبخ با هم و من قطعا استفاده از آن," او می گوید.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: "حداکثر -- مینیمالیسم" مدرن, Boho

الهام: من به طور مداوم با الهام از سفر و انتخاب کنید تا آیتم های کوچک برای خانه من در همه جا من برو (مانند مجلات بین المللی و بین المللی فیل مجموعه). من هم با داشتن شگفت آور, شیک, دوستان, با خانه های زیبا است که همواره الهام بخش من است. همچنین, Domino Magazine, My Domaine, Apartment Therapy, Instagram, اقوام... آن می رود و در!

مورد علاقه عنصر: بزرگ شرق و رو به پنجره ها و سقف هستند قطعا بخش مورد علاقه من. نور جریان در طول روز من کمک می کند تا گیاهان رشد و ایجاد یک محیط صلح آمیز برای من به باز کردن از پیچ.

بزرگترین چالش وجود دارد نه مقدار فضای ذخیره سازی و بنابراین بسیاری از چیزهایی که من خود را در معرض نمایش هستند. به عنوان یک نتیجه, من تا به حال بسیار عمدی در مورد همه چیز که من نگه داشته و زمانی که در حال حرکت در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان هر چیزی که من را به آپارتمان. محل حتی یک گنجه بنابراین من در یک اتاق رختشویی و خود را به یک پیاده روی در گنجه و ذخیره شده لباس من بسیار باز به شیوه ای به عنوان یک یادآوری بصری از همه چیز من به طوری که من در واقع استفاده از هر قطعه ،

آنچه که دوستان می گویند: "این جایی است که شما" و "هنگامی که شما انجام می دهند جای من؟"

بزرگترین خجالت: بالا بودن سقف آن را دشوار است به نور اتاق در شب به عنوان آن را ندارد سربار لوازم نصب کردنی روشنایی مانند فضاهای دیگر در واحد. من به طور کلی فقط با استفاده از اتاق نشیمن به شراب خواری تماشای تلویزیون در شب, بنابراین اساسا من راهحل این است که فقط به انجام فعالیت هایی که نیاز به نور در اتاق نشیمن در شب (بسیار آسان تر در تابستان که روزها طولانی تر).

Proudest DIY: گیاهان من! آن زمان من سال به با سنگ تیز کردن من سبز شست و تبدیل شدن به یک گیاه خوب مامان. من تا به حال بسیاری از سفرهای شرم آور از بازگشت مرده گیاهان به انبار خانه در آغاز! اما من تا به حال بسیاری از این گیاهان برای چندین سال در حال حاضر آنها حتی جان یک حرکت از ساکرامنتو (و چند حتی با من آمد از فیلادلفیا). بزرگترین دستاورد بود با موفقیت تبلیغ چند تن از گیاهان است.

بزرگترین زیاده روی: فرش در اتاق نشیمن پیدا شد در یک بازار در مراکش. بهترین دوست من به من کمک کرد تا آن را انتخاب کنید و من خیلی با وسواس این است که من تا به حال به آنها را در آن کشتی آمریکا که قطعا احساس زیاده روی!

بهترین توصیه: فقط انجام آنچه شما می خواهم.

رویای منابع: Alameda نقطه عتیقه Faire سفر (به ویژه مراکش و پاکستان) EQ3, طراحی, در, رسیدن, West Elm, قدیمی, فروشگاه

ورود
جعبه قاب لاغر کنسول — West Elm
اژان صندلی — IKEA

اتاق نشیمن
بویی میز قهوه — West Elm
گیاه ایستاده — فهرست
قاب فلزی صندلی — West Elm
خیال مبل — EQ3
سه نفر براق, برنج, لامپ طبقه — CB2
بهشت tufted بالش — Urban Outfitters
رنگین کمان قلاب بالش مجموعه توسط جاستینا Blakeley — Jungalow
عشق بالش — Anthropologie
آلپاکا پرتاب پتو — پرو
نقاشی — Roeqiya Fris
استکهلم نیمکت — IKEA
فرش — Lahandira, مراکش
همه فن حریف گلدان و نقاشی — Anthropologie, Crimson, باغبانی, خشک, باغ, سفر و DIYs

اتاق خواب
Bedframe — فلوید دیترویت
لباس rack — Urban Outfitters
میز کنار تخت — Urban Outfitters
پوست گوسفند فرش — نیاز تامین
فرش — پاکستان
نقاشی — نقاشی مریم

حمام
داخل حمام, لزبین, حصیر سرد پیک نیک
حمام mat — جوانسازیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن