12 سرد حمام ایده های است که کار خواهد کرد برای خود خانه مدرن

مدرن و حمام و سرویس بهداشتی خانه رعیتی بوده است wildly محبوب از اواخر سال, اما اگر شما احساس کمی سوخته با خطوط

توسط ELEMENTORSITE در 22 خرداد 1399

مدرن و حمام و سرویس بهداشتی خانه رعیتی بوده است wildly محبوب از اواخر سال, اما اگر شما احساس کمی سوخته با خطوط تمیز و روستایی تیرها و فوق العاده براق مواد یک مادر ممکن است یک شایسته سبک مدعی برای خانه خود را. بنابراین فراموش نکنید shiplap و براق کروم پس از اتمام و به جای آن مجموعه مناظر خود را در رجعت ایده های طراحی که شما را به حمام خود را منحصر به فرد و الهام—در عین حال هنوز هم اتصالات برای یک مطلب به روز شده در صفحه اصلی.

به منظور واقعا عوض کردن حمام خود را به یک سرزمین عجایب, شما باید به در نظر گرفتن همه چیز از نور و رنگ به وسایل و سخت افزار. شما همچنین باید آگاه باشند از خط بین نوستالژی و باسمهای است که اگر شما به دنبال به طور کامل از مد افتاده قدیمی پرنیان. اگر سیاه و سفید شطرنجی کاشی از '50s شما نیست چیزی که مبادله آنها را به صورت یک گزینه در یک مطلب ظریف colorway ممکن است فضای خود را نگاه کنید کمتر مثل یک کسی که شام میخورد. اگر شما ترجیح می دهید یک دهه 1920 چرخش شما می توانید به سادگی اضافه کردن یک یا دو هنر دکو sconces به شما فقط یک لمس از گتسبی بزرگ سبک—به عنوان یک مخالف تمام عیار ممنوعیت speakeasy احساس.

بدون توجه به سبک شما پاسخ به یا دهه شما را انتخاب کنید به عنوان الهام بخش خود را وجود دارد یک راه برای ایجاد یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل در فضای خود را. در زیر شما پیدا کردن همه الهام بخش شما نیاز به ایجاد یک حمام است که شما حمل و نقل شما در زمان به عقب هر زمان که شما پا در فضای خود را.

1. صورتی و آبی روشن کاشی حمام

شما نمی توانید بیشتر از اصل '50s, حمام, از یک, با یک پالت رنگ متشکل از صورتی روشن و آبی روشن. اما در این ویژه Los Feliz, کالیفرنیا, حمام, یکپارچهسازی با سیستمعامل حیوان خانگی پرتره می دهد و آن را کمی '60s وارهول-الهام لمس بیش از حد. در نظر بگیرید که بدون پرده حمام به عنوان دیده می شود در اینجا برای نشان دادن محصول خود را با الهام از کاشی کار, اگر شما بیشتر از یک حمام فرد است.

2. روح زرد, حمام, كلاسيك

برای یک دوز از دوره کلاسیک سبک بیشتر از هیچ نگاه تنوری سکنکس کاشی سیاه تر و تمیز و پایه غرق در این ویکتوریا, کالیفرنیا, صفحه اصلی. نور زرد رنگ دیوارها گرم کردن طرح طراحی و نگه داشتن اتاق از احساس تیره و یا مورخ در کل.

3. صورتی وان حمام

در این لوس آنجلس خانه هلویی و صورتی و سیاه و سفید و کبود کاشی همراه با صاف صورتی وان در حال یادآور '50s. به قرار دادن یک چرخش مدرن در این عناصر این مستاجرها سرپرستی رنگارنگ گالری دیوار است که یک عنصر طراحی شما نمی اغلب در حمام استفاده می شود. این تماس های شخصی طول می کشد مواد از گذشته می کند و آنها را تازه و مربوط به امروز است.

4. نارنجی پررنگ حمام

'70s قطعا تاثیر در این وست هالیوود خانه. در حالی که فکر همه نارنجی, حمام, صدا ممکن است مانند یک روی حیله و تزویر طرح طراحی به جلو و آن را فقط کار می کند در این حمام است. قرمز مایل به زرد رنگی لهجه مرز و دوش تو رفتگی در دیوار است که یک راه خوب برای همیشه-تا-کمی استراحت همه چیز و عمودی جهت گیری بسیاری از کاشی کمک می کند تا به ایجاد فضای کوچک بزرگتر به نظر برسد.

5. یکپارچهسازی با سیستمعامل سیاه و سفید و صورتی در حمام

آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر شما تصادفا در سراسر "صورتی بانوان" حلق آویز کردن در این نیواورلئان ، یک نگاه سیاه و سفید و صورتی, کاشی, و آن را سخت به فکر می کنم به زمان رانندگی در تئاتر شام و نوعی سگ پشمالوی باهوش دامن.

6. نعناع سبز کاشی کاری حمام

به صورت فوق العاده و '60s پرنیان نعناع سبز یک انتخاب بزرگ است. این اورگان حمام هنوز هم احساس می کند تازه اگر لطف چند خاکی چوبی لهجه و چند استراتژیک قرار داده شده گیاهان.

7. از کف تا سقف کاشی سیاه, حمام

همه سیاه و سفید و کاشی و سنگ مرمر و طلا لهجه را پر زرق و برق '80s, پرنیان به این مونترال خانه ، سفید غرور کابینت و سبک هالیوود, اتاق پانسمان روشنایی نگه داشتن فضا از احساس تیره و مورخ.

فلزی لهجه مخلوط با مجلل سنگ مرمر به این رنگارنگ, Nashville, حمام, ظریف ریجنسی مدرن را تحت تاثیر قرار. برای یک فضا است که فوق العاده 1930s و 1940s استعداد تمرکز بر مخلوط کردن یک بیت از التقاط با پر زرق و برق پس از اتمام فلزی و سخت افزار.

9. یک لمس از اواسط قرن مدرن

در حالی که در اواسط قرن مدرن است یک جارو مدت برای چندین دهه از این پورتلند حمام شامل برخی از نشانه های MCM جنبش هست. این اسپوتنیک-یادآور دکور دیوار, بد بو, الگو, دوش, پرده آبی و وسایل حمام را به صورت رنگارنگ ادای احترام به طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل.

10. شطرنجی کاشی حمام

'50s نفوذ دیده می شود در صورتی وان و شطرنجی کف دسته کوچک موسیقی جاز در این حمام کوچک. که چلپ چلوپ خردل زرد در حوله حمام و همچنین گرافیک پرده حمام را تمام نگاه به یک کمی مدرن تر محل.

11. نعناع و هلو حمام

هیچ چیز فریاد می زند یکپارچهسازی با سیستمعامل کاملا مانند نقاشی با مداد رنگی کاشی. هلو و نعناع پالت دیده می شود در این Austin خانه را مورد قانع کننده برای چسباندن با سبک رنگ و براق پس از اتمام به ارائه یک لمس از در حمام.

12. فهرست Clawfoot وان و پرده

قبل از جوانا Gaines خانه رعیتی سبک تا به حال یک لحظه از آغاز قرن تا اوایل 1920s. استرالیا در این خانه رعیتی, حمام, ویژگی های یک clawfoot وان گل پرده و روستایی سالخورده چوب—تمام عناصر است که کاملا جذب این عصر سبک و هنوز هم می تواند نگاه شیرین در یک فضای امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب