قبل و بعد از: رنگ طول می کشد این آشپزخانه از Paneled کابوس به DIY رویای

چوب آشپزخانه می تواند فوق العاده: گرم دعوت و دنج. اما چوب-روی چوب-روی-چوب نیز می تواند ترک یک آشپز فضا احساس س

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

چوب آشپزخانه می تواند فوق العاده: گرم دعوت و دنج. اما چوب-روی چوب-روی-چوب نیز می تواند ترک یک آشپز فضا احساس سنگین و تاریک است. زمانی که Krista خریداری, خود, خانه, آشپزخانه کامل-چوب نگاه بود و وزن آن را. پیچیده چوب paneled دیوار رقابت با (شما حدس زده آن!) چوبی و کابینت و کف چوب در مجاورت فضای ناهار خوری—همه از آن ساخته شده Krista آشپزخانه احساس بیشتر شبیه به یک مدرسه قدیمی کابین در جنگل از, رو به آفتاب, شادی بخش خانه او craved. خوشبختانه Krista دیدم بالقوه در آشپزخانه خود را. "من می دانستم که ما می تواند این را ما با عشق و کار سخت است. و تعداد زیادی از رنگ" او می گوید.

در طی حدود سه سال Krista بازسازی کل آشپزخانه—شروع با ساده ترین ارتقاء رنگ. یک کت سفید رنگ نگه می دارد و دیواره های چوبی از, احساس, از خود راضی و سیاه رنگ فورا ساخته شده مورخ چوب کابینت احساس مودی و مدرن است. "آیا گوش دادن به مردم است که می گویند که نقاشی کابینت های خود را سیاه و سفید می توانید آشپزخانه خود را بیش از حد تاریک" Krista می گوید. در واقع زوج با دیوارهای سفید و سفید جدید کانتر آشپزخانه جدید به نظر می رسد دو بار به عنوان روشن به عنوان یکی از قدیمی.

طولانی نوسازی دوره مجاز Krista او را در تصمیم گیری های طراحی برای آشپزخانه است که به انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب فقط-قطعات راست. "نمی توانید در عجله را انتخاب کنید و اولین چیزی که می بینید فقط به بررسی یک جعبه," او می گوید.

تغییر عمده دیگری با تاثیر? Krista جابجا کردن منسوخ شده چند رنگ کف پوش های مدرن خاکستری کاشی. از یک فاصله عمیق خاکستری کاشی تقریبا شبیه بتن—کامل مناسب برای آشپزخانه تازه زیبایی مدرن. جایزه: large-format اندازه باعث می شود فضا نگاه بزرگتر ، برای نکات تکمیلی Krista نصب جدید خانه رعیتی الهام گرفته از سخت افزار های مدرن روشنایی و سخاوتمندانه به اندازه صحن جلوی سینک با یک جفت جدید زانویی شیر آب. "همه چیز از یک شکست با یک خانه قدیمی اما این که انتظار می رود" Krista می گوید. "من بسیار خوشحال هستم که با انتخاب ما ساخته شده است. آن را بسیار به ما."

Krista آشپزخانه ازنو اثبات است که شما لازم نیست که کاملا جایگزین مورخ cabinetry آن را به یک نگاه جدید است. با چند کتهای ضخیم تیره رنگ او کاملا دگرگون احساس طبخ فضا—هیچ نسخه ی نمایشی مورد نیاز است.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب