داو می افتد بیش از 200 امتیاز به شروع هفته در میان وحشت در مورد بازگشایی اقتصاد

سهام کاهش یافت و در روز دوشنبه بازگشت دادن برخی از هفته گذشته سود جامد میان وحشت در مورد بازگشایی اقتصاد بیش ا

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399

سهام کاهش یافت و در روز دوشنبه بازگشت دادن برخی از هفته گذشته سود جامد میان وحشت در مورد بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی.

"من فکر می کنم این بخشی از گزاف گویی آسان بود به هوا من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد از اینجا دوباره بستگی دارد به مقدار زیادی در Covid مسائل گفت:" پل تودور جونز بنیانگذار خانواده سلطنتی تودور سرمایه گذاری پارسیان در CNBC "Squawk Box." "وجود خواهد داشت تغییر در تمرکز از نقدینگی مسائل جایی پایین خط به پرداخت بدهی مسائل. اگر ما نمی پیدا کردن یک واکسن یا درمان اگر ما پیدا کردن یک راه خیلی بهتر از تست در مقیاس ... پس من فکر می کنم بازار را برای رفتن به یک زمان بسیار مشکل تر."

یک پرش در عفونت های کره جنوبی و کشورهای دیگر به نظر می رسد که گذشت بدترین coronavirus دامن زده برخی از وحشت در اینجا. سهام که سود بیشتر از بازگشایی منجر به ضرر و زیان در premarket تجاری از جمله شرکت های هواپیمایی و خرده فروشان و خطوط کروز و قمار.

S&P 500 به بیش از 1% در روز پنج شنبه و جمعه که منجر به گسترده تر در بازار به طور متوسط برای اولین بار هفته پیش در سه هفته. شاخص بازار گسترده تر بسیج 3.5 درصد در هفته گذشته. روز جمعه سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت بزرگترین یک ماه کار ضرر و زیان در ثبت به عنوان انتظارات اقتصادی بازگشایی هرحال منفی داده.

کره جنوبی هشدار داد یک خوشه از موارد مربوط به باشگاه شب و تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان به 4 میلیون نفر است. سنگاپور و ژاپن نیز تایید موارد جدید.

"جهان بسیار باقی مانده در مسیر بازگشایی مجدد یک فرایند است که سرعت بیش از هفته های آینده گفت:" آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی در یک توجه داشته باشید. وی افزود: اما S&P 500 است که هنوز اشباع خرید در سطح فعلی حتی به عنوان انتظارات از سرگیری تدریجی فعالیت های اقتصادی ادامه خواهد داد به افزایش می دهد.

"وجود خواهد داشت یک حساب در اطراف بازگشایی و خطی روایت (یعنی هر دو بیش از حد خوش بینانه در حال حاضر)," Crisafulli نوشت.

S&P 500 به بسیج بیش از 33 درصد از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23. که افزایش منجر شده است تا حد زیادی توسط مگا-کلاه سهام فن آوری مانند Facebook, آمازون, اپل, Netflix, گوگل, پدر و مادر الفبا و مایکروسافت. کسانی که سهام را تمام افزایش یافت و بیش از 20 ٪ از اواخر ماه مارس است.

سهام که سود از اقتصاد بازگشایی نیز به شدت از آن. MGM استراحتگاه افزایش یافت بیش از 70 ٪ در حالی که دیزنی است که تا 27.3 درصد در آن زمان.

اما کسانی که سهام بودند در premarket معاملات در روز دوشنبه. دیزنی از دست 0.8%. MGM کاهش 2.5%. هواپیمایی متحده از دست 2.4%.

با وجود بازار عملکرد قوی در سطح شاخص دن Russo از Chaikin آنالیز فکر می کند که در زیر سطح "داستان واقعی شده است اتفاق می افتند."

"بیش از سه ماه گذشته که تقریبا خطوط با بالا در S&P 500 است و از لحاظ اقتصادی حساس ادواری بخش از بازار است که عقب مانده," شرکت رئیس استراتژیست بازار گفت: در یک پست برجسته عملکرد انرژی, مالی و صنعتی که بیش از مدت زمان. هر سه این بخش ها بیش از 24 درصد بیش از سه ماه گذشته است.

اپل روز جمعه گفت آن شروع خواهد شد به بازگشایی فروشگاه های ایالات متحده در این هفته. فروشگاه اپل گفت: باید دما را کنترل و محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه در یک بار. ارزش سهام اپل از دست 0.4% در premarket معاملات در روز دوشنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن