مذاکرات بین ژنرال بزرگ از هند و چین در Galwan مجمل: منابع

20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شده اند در حین انجام وظیفه در Ladakhدهلی نو: مذاکرات بین ژنرال بزرگ از هند و چی

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399
Talks Between Major Generals Of India, China In Galwan Inconclusive: Sources

20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شده اند در حین انجام وظیفه در Ladakh

دهلی نو:

مذاکرات بین ژنرال بزرگ از هند و چین در Galwan ولی در Ladakh, سایت بزرگ برخورد روز دوشنبه که در آن 20 سرباز کشته شدند, نتیجه منابع ارتش گفت: امروز.

"مذاکرات باقی مانده اند مجمل به عنوان وجود دارد بدون فوری متارکه و یا تغییر در زمین" منابع گفت: NDTV. "بیشتر مذاکرات را در روزهای آینده" به آنها اضافه شده است.

در یک درگیری که شامل صدها نفر از نیروهای نظامی از هر دو طرف سربازان هندی مورد حمله قرار گرفتند با میله آهن, باشگاه نکردم با ناخن و سنگ پیچیده شده با سیم خاردار. آنها حتی پرتاب کردن ریج به انجماد Galwan رودخانه.

اوایل امروز هند تحویل یک پیام قوی برای چین و گفت: "بی سابقه" حادثه در Galwan دره را "تاثیر جدی" در روابط دو جانبه. چینی سربازان در زمان "قبل از عبادت و برنامه ریزی شده عمل" که به طور مستقیم مسئول برخورد وزیر خارجه S Jaishankar خود گفت چین همتای وانگ یی در گوشی بالاترین تعامل بین کشورها از عظیم تنش در مرز خصومت.

هر دو وزیران موافقت کرد که "هیچ یک از طرفین را از هر گونه اقدام به تشدید مسائل و در عوض اطمینان از صلح و آرامش طبق موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل."

وزارت خارجه چین در بیانیه ای گفت: دو طرف توافق کردند که به "خنک کردن وضعیت بر روی زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" و حفظ صلح و آرامش با توجه به توافق رسیده تا کنون بین دو کشور.

بن بست بین دو سپاه آغاز شد و در شرق لاداخ در مارس 5 پس از یک مبارزه فیزیکی در Pangong دریاچه منطقه.

آنچه منجر به شعله ور شدن بود چین اعتراض به هند ساخت یک کلید جاده در این منطقه است. این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب