زندگی با Sushant Rajput چپ در ژوئن 8: Rhea Chakraborty به دادگاه

Sushant Rajput مرده پیدا شد در خانه اش در ژوئن 14 (فایل)دهلی نو: بازیگر Sushant Singh Rajput دوست Rhea Chakrab

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

Sushant Rajput مرده پیدا شد در خانه اش در ژوئن 14 (فایل)

دهلی نو:

بازیگر Sushant Singh Rajput دوست Rhea Chakraborty است گفت: دیوان عالی کشور که او زندگی می کردند با او را برای یک سال و منتقل شده در ژوئن 8 -- فقط شش روز قبل از 34 سال به عنوان مرده در بمبئی ، Sushant Rajput خانواده متهم Ms چاکرابورتی از تقلب و abetment به خودکشی و یک مورد ثبت شده است در برابر او در پتنا.

در یک دادخواست به دنبال انتقال پرونده او از پتنا به بمبئی -- یک کپی از است که با NDTV -- Ms چاکرابورتی گفت که او و بازیگر در یک زندگی می کنند-در رابطه برای یک سال و تا ژوئن 8, پس از آن او تا به حال به طور موقت منتقل شده به محل اقامت خود. بازیگر Ms چاکرابورتی گفت: در طومار بود که از افسردگی رنج می برند.

Sushant Rajput مرده پیدا شد در خانه خود را شش روز بعد در ژوئن 14. پلیس مشکوک در آن مورد خودکشی.

مرگ باعث جنجال بزرگ میان ادعاهای خویش و قوم پرستی در صنعت فیلم است که اذعان می کند هیچ غیر خودی. در این دوره از بررسی توسط ماهاراشترا پلیس بیش از 40 نفر-از جمله Rhea Chakraborty, مدیر-تولید کننده Sanjay Leela Bhansali فیلمساز Aditya Chopra, مدیر Mukesh Chhabra, فیلمساز Shekhar کاپور و منتقد فیلم Rajeev Masand -- در حال حاضر شده است مورد سوال است.

Sushant Rajput خانواده اما ثبت یک مورد در پتنا. غیررسمی برخی از آنها ادعا کرد که آنها بدون ایمان در ماهاراشترا پلیس است که دست در دستکش با مشاهیر. یک مورد نیز در برابر Rhea Chakraborty پس از شکایت توسط Sushant Rajput پدر.

Ms چاکرابورتی معتقد است که در مورد جعل بازیگر پدر به آزار و اذیت او. در این طومار او همچنین گفت که او ترس او را تحت تاثیر قرار بررسی توسط بیهار پلیس و دادگاه به عنوان مقامات محلی در حال دست در دستکش با او.

Sushant Rajput پدر KK Rajput عضو بیهار پلیس دارای نفوذ قابل توجهی است و او خواهد بود قادر به دریافت و عادلانه محاکمه او گفت:.

در شکایت علیه او سوگوار خانواده متهم Ms چاکرابورتی و اعضای خانواده از نظر مالی فریب داد, Sushant Rajput شكنجه او را به آزار و اذیت روانی و رانندگی او را به خودکشی.

اولین اطلاعات و گزارش ها را در برابر او اشاره به یک "معامله مشکوک" به ارزش 15 تومان کرور روپیه thart مورد توجه قرار گرفته از اجرای اداره است که در حال حاضر به دنبال امکان پول شویی زاویه.

در اطلاعات گزارش آقای Rajput ادعا که پسر خود را از دست داد فیلم قراردادها و توسعه افسردگی پس از او ملاقات Ms چاکرابورتی.

"هنگامی که رئا می دانستم که پسر من تا به حال مسائل مربوط به سلامت روان او نه توسط او در زمان دور تمام مقالات و چپ پسرم به تنهایی تحت فشار قرار دادند که او به خودکشی" Ms چاکرابورتی او همچنین ادعا کرده بود تهدید به از بین بردن کار خود را زمانی که او می خواست برای شروع کشاورزی ارگانیک در Coorg.

"من سعی کردم چند بار برای رسیدن به پسر من و صحبت کردن با او اما رئا و همکاران و اعضای خانواده اجازه نمی دهد من به صحبت کردن با من و پسر" شکایت خود را گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب