Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دانشمندان تماس بگیرید که به رسمیت شناخته شده هوابرد تهدید; هند موارد پیش افتادن از روسیه

18 دقیقه پیشکه باید به طور کامل تشخیص خطر هوابرد ویروس, دانشمندان می گویند7:15 p. m. و — یک گروه از 239 دانشمن

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

که باید به طور کامل تشخیص خطر هوابرد ویروس, دانشمندان می گویند

7:15 p. m. و — یک گروه از 239 دانشمندان از سراسر جهان است به گزارش فشار برای سازمان بهداشت جهانی به بیشتر اذعان به خطر هوابرد گسترش coronavirus.

کارشناسان با توجه به انتشار نامه سرگشاده ای در این هفته با توجه به گزارش در نیویورک تایمز میدهد و به همین دلیل آنها بر این باورند که جهانی سلامت بدن نیاز به تجدید نظر و توصیه های آن است.

که در حال حاضر هدایت متحده که Covid-19 منتقل می شود در درجه اول بین مردم از طریق قطرات تنفسی و تماس با. با این حال نویسندگان این نامه معتقدند در حال ظهور شواهد نشان می دهد هوابرد انتقال می تواند مهم تر از این که اذعان کرده است به تاریخ.

یک سخنگوی گفت که CNBC در روز دوشنبه که از آن آگاه بود به گزارش نامه و کارشناسان فنی در این سازمان در حال بررسی محتویات آن است. که اضافه شد به احتمال زیاد به اظهار نظر بیشتر در این گزارش که در آن به طور منظم نشست خبری بعد از آن در روز دوشنبه است. —سام مردیت

هند در مجموع موارد پیش افتادن که از روسیه

مراقبت های بهداشتی کارگران کنترل درجه حرارت در Dharavi زاغه در طول Covid-19 همه گیر در ژوئن 20, 2020 در بمبئی هند.

Satish Bate | Hindustan Times | گتی ایماژ

6:59 p. m. و — تعداد موارد تایید شده در هند پیشی گرفته است که روسیه در قرار دادن جنوب کشور آسیایی در رده سوم جهان برای تعداد Covid-19 موارد است.

هند گزارش 697,413 مجموع موارد با شکوه روسیه 686,777 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. برای تنظیم جمعیت به شدت پرجمعیت هند شیوع قدر کوچکتر از روسیه است.

هند گزارش شده بیش از 51 مورد در هر 100,000 ساکنان با توجه به Covid-19 داده ها از هاپکینز و جمعیت داده ها از بانک جهانی. روسیه گزارش کرده است نزدیک به 475.7 مورد در هر 100,000 ساکنان با توجه به Covid-19 داده ها از هاپکینز و جمعیت داده ها از بانک جهانی.

ایالات متحده و برزیل هنوز گزارش موارد بیشتر از هر کشور دیگری در جهان با بیش از 2.88 میلیون و 1.6 میلیون ترتيب با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط هاپکینز. —خواهد Feuertinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب