این Facebook گروه یک گنج از مقرون به صرفه خانه های تاریخی

برای کسانی که در شکار برای مقرون به صرفه املاک و مستغلات و یا اگر شما احساس می کنید که "حرکت در آماده" مترادف

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

برای کسانی که در شکار برای مقرون به صرفه املاک و مستغلات و یا اگر شما احساس می کنید که "حرکت در آماده" مترادف است با "بی روح," تعجب وجود دارد یک Facebook برای که.

مقرون به صرفه خانه های تاریخی یک Facebook گروه که هدف این است که به عنوان "برای به اشتراک گذاشتن خانه های تاریخی در قدردانی از زیبایی خود را با این امید که آنها را حفظ و/یا بازسازی شده است." هر روز به روز رسانی اعضای این گروه با پست لیست خانه های تاریخی برای خرید در دسترس در سراسر ایالات متحده است.

به کیفیت به عنوان یک پست در گروه خانه باید متناسب با شرایط زیر: 1. بود ساخته شده در سال 1930 و یا قبل از. 2. در فروش برای $180,000 یا کمتر و 3. باید یک لینک به یک لیست. این معیارها را در این صفحه یک منبع عالی برای هر کسی که به دنبال پیدا کردن یک purchasable خانه تاریخی در قیمت مقرون به صرفه.

برای هر کسی در زندگی گران منطقه شهری مقدار از خانه شما می توانید برای پول خود را در جاهای دیگر به نظر می رسد واقعا قابل توجه است. برای $170,000 در غرب ویرجینیا, شما می تواند صاحب یک سه داستان از 4500 فوت مربع ویکتوریا در وضعیت بسیار عالی است که می آید با یک گاراژ به اندازه کافی بزرگ برای ذخیره یک قایق. یا برای $110,000 در روچستر, نیویورک, شما می تواند خریداری شده به تازگی بازسازی هنر دکو از 2000 فوت مربع 1920 صفحه اصلی. خانه های تاریخی به شما بسیاری از بنگ برای جفتک انداختن خود را.

هر کسی که به دنبال به تجارت زندگی در شهر برای مناطق روستایی ممکن است بخواهید به طور کامل مورد آن فکر می کنم اول; همه چیز در مورد آن است که یک #Cottagecore رویای واقعی آمده است. اما این که آیا شما به دنبال در واقع حرکت می کند یا نه گوشه و کنار اینترنت مانند این Facebook و خانه های قدیمی Instagram حساب مکان که در آن مردم می توانند درک این خواص و صنعتگری که رفت به آنها.

"ما تبدیل به یک یکبار مصرف, جامعه و من احساس می کنم نسل جوان در حال شروع به گرفتن عاقلانه به آن و شروع به فکر کردن در مورد چه راه هایی را بر عهده دارد با خرید های که ما در حال ساخت است. تنفس زندگی را به همه چیز واقعا زیبا راه می گویند: "شما چه می دانید شاید من نیازی جدید,'" آلیشیا مایر اجرا می شود که خانه های قدیمی Instagram account @brewcityfoursquare با شوهرش ژاک گفت: درمان با آپارتمان در مارس.

بنابراین در حالی که شما ممکن است یا ممکن است علاقه مند به خرید یک خانه تاریخی در حال حاضر به دنبال در یک یا دو نمی تواند هیچ آسیبی انجام دهد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن