نمی توانید انجام دهید چای برای شام: BJP MP پاسخ به پریانکا گاندی دعوت

پریانکا گاندی Vadra شده است ماندن در 35 لدهی دولت ییلاقی از سال 1997. (فایل)دهلی نو: پریانکا گاندی Vadra چای د

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
Can't Do Tea, Come For Dinner: BJP MP's Reply To Priyanka Gandhi Invite

پریانکا گاندی Vadra شده است ماندن در 35 لدهی دولت ییلاقی از سال 1997. (فایل)

دهلی نو:

پریانکا گاندی Vadra چای دعوت به مستاجر بعدی از 35 لدهی دولت ییلاقی دریافت کرده است منفی پاسخ دهید. BJP MP آنیل Baluni به جای دعوت کرده است او و خانواده اش برای شام, امیدوار کننده برای خدمت به همه غذاهای سنتی Uttarakhand.

خانم گاندی Vadra که خواسته بود به تخلیه خانههای ییلاقی در اوایل این ماه دعوت کرده بود بعد از مستاجر آقای Baluni به چای دیروز. پارتی, منابع گفت: آن را یک "ژست مثبت".

پاسخ امروز آمد. "من به خانه بازگشت پس از درمان سرطان است. در حال حاضر پزشکان از من خواسته اند به ماندن در خانه" Mr Baluni به نوشته خانم گاندی Vadra منابع گفت. شام حزب 49 ساله BJP عضو Rajya سبها گفته است برگزار می شود هنگامی که او حرکت می کند به Lutyens ییلاقی در قلب دهلی نو است.

خانم گاندی Vadra خواسته شده بود به تخلیه خانههای -- اختصاص داده شده به او در سال 1997 به دلایل امنیتی -- 1 اوت. اطلاع داد که او یک ماه برای تغییر گفت: تخصیص غرفه لغو شد که او دیگر یک SPG (حفاظت ویژه گروه) protectee.

حرکت منعکس "عمیق و نفرت و انتقام گیری از نخست وزیر نارندرا مودی" نسبت به کنگره, رهبری, کنگره گفت.

کنگره دبیر -- که بلافاصله پرداخت می شود Rs 3.6 لاخ حق -- به حال خشمگین توییتر ارز با مسکن mnister Hardeep پوری پس از او پیشنهاد کرد که او تا به حال درخواست زمان بیشتری برای تخلیه خود, دولت, خانههای ییلاقی.

آقای گاندی Vadra داده شد مسئول بازسازی حزب از مردمی در اوتار پرادش در حال برنامه ریزی برای تغییر پایه به لکهنو. آن به تعویق افتاد با امتحانات هیئت مدیره و شیوع کروناویروس.

پارتی, منابع گفت: توجه به تخلیه لدهی جاده ییلاقی در حال حاضر شتاب تغییر هر چند او در حال انتظار برای ماندن در Gurugram در حالی که قبل از حرکت به Uttar Pradesh سرمایه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن