Nirmala Sitharaman روز 2 Break-Up برای مهاجران کشاورزان: برجسته

Nirmala Sitharaman است به اشتراک گذاری جزئیات این بسته اقتصادی اعلام شده توسط مودی PMدهلی نو: وزیر دارایی Nirm

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399
Nirmala Sitharaman's Day 2 Package Break-Up For Migrants, Farmers: Highlights

Nirmala Sitharaman است به اشتراک گذاری جزئیات این بسته اقتصادی اعلام شده توسط مودی PM

دهلی نو:

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است رونمایی از tranche دوم از دولت تومان 20 lakh کرور محرک های مالی. منابع گفت NDTV آن است که به احتمال زیاد به تمرکز بر روی مهاجر موضوع اقتصاد روستایی و وضعیت کشاورزان است. کارکنان بخش خصوصی را افزایش خود را-صفحه اصلی حقوق و کوچک و متوسط ارائه خواهد شد Rs 3 لاخ کرور در وثیقه بانکی وام Nirmala Sitharaman اعلام کرده بود در روز چهارشنبه جزئیات بخش هایی از دولت تومان 20 lakh کرور COVID-19 اقتصادی طرح امداد.

در اینجا نکات برجسته Nirmala Sitharaman این اطلاعیه در روز 2:

  • امروز اطلاعیه برای معامله گران و کشاورزان کوچک خود اشتغالی, مردم, کارگران مهاجر, خیابان, فروشندگان قبایل.
  • برای کشاورزان امروز ما در مورد صحبت خواهد شد 2 مقررات. بیشتر وجود دارد اما خواهد شد که در چند روز آینده. امروز فقط 2. پس لطفا فکر نمی کنم آن است که فقط دو برای کشاورزان - بیشتر وجود دارد.
  • سه کرور حاشیه کشاورزان در حال حاضر از 4 لاخ کرور. آنها همچنین با توجه به مهلت قانونی برای 3 ماه به پرداخت و تربیه. در 2 ماه گذشته, 25 لاخ جدید kisan کارت داده شده است. این است که فقط به شما اجازه می دانم که ما در حال حاضر رسیده به حاشیه کشاورزان است.
  • در سال 2014 در اولین سخنرانی PM مودی با تاکید بر نیاز به کمک به فقرا. ما باید تمرکز خود را بر کمک به فقرا از فقیرترین. این مودی دولت کمک کرده اند. بیش از 22 کرور فقیر را بیمه. این ساعت همیشه نگران فقرا فقیرترین; ما کمک MSMEs که استخدام نزدیک به 12 کرور مردم می گوید وزیر امور خارجه Anurag Thakur.
  • نقدینگی برای حمایت از کشاورزان و اقتصاد روستایی شده است اتفاق می افتد برای 2 ماه گذشته من.e در طول coronavirus بحران است. 63 لاخ وام از 86,000 کرور تایید شده اند در بخش کشاورزی منطقه است. NABARD اتحاد دوباره تامین مالی 29,500 کرور تنها در ماه مارس به روستایی بانک ها تنها در ماه مارس حمایت از 4200 کرور روستایی زیرساخت ها است.
  • در دو ماه گذشته طی COVID-19 دوره آنچه که ما انجام داده اند برای شهری فقیر از مرکز را داده 11,000 تومان کرور. آن فرستاده شده از مرکز به استانها به صورت موقت shellters ساخته شود. در خانههای امن در مناطق شهری 3 وعده های غذایی که به آنها داده می شود. من میگم این همه امروز به دلیل ما می خواهیم به اطلاع شما که همه دولت ما مراقبت برای مهاجران.
  • 12,000 گروه خودیاری در سراسر هند تولید بیش از 3 کرور ماسک 1,20,000 لیتر sanitiser.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب