تبدیل شدن به یک بهره وری استاد با Google Apps Script

پس از راه اندازی آن در سال 2009 Google Apps Script داده متفکران خلاق توانایی انجام سبک وزن برنامه توسعه در GS

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399

پس از راه اندازی آن در سال 2009 Google Apps Script داده متفکران خلاق توانایی انجام سبک وزن برنامه توسعه در GSuite. بر اساس جاوا اسکریپت شما می توانید خود را ساخت ابزار ساده است که شما را افزایش می دهد بهره وری و بهره وری.

افزایش خود را در گوگل نرم افزار بهره وری با گوگل اسکریپت بسته نرم افزاری به شما ارائه می دهد هفت دوره است که شما همه چیز شما نیاز به دانستن برای افزایش بهره وری خود را و ساده کردن پروژه های خود را در داخل GSuite.

اولیه 21-ساعت دوره آموزش توسعه وب گورو لورنس Svekis (که تقریبا 600,000 نفر) تازه شما در اصول جاوا اسکریپت در حالی که هدایت شما را از طریق ساختمان 16 برنامه های تحت وب از جمله ایجاد یک سند و سفارشی رویداد ها در تقویم گوگل.

باید به طور منظم پست در توییتر ؟ یک مشکل نیست. شما باید یاد بگیرند که چگونه به طور خودکار توییت از صفحه گسترده اطلاعات درست به توییتر. شما قادر خواهید بود به طور خودکار تمام توییتر خود را به تعامل.

در حالی که نسخه پایه اسناد, Calendar, Gmail, ورق, اسلاید و رانندگی بصری این نرم افزار ممکن است کار نمی کند راه شما می خواهید آنها را به. در 12 ساعت مبتدی تا پیشرفته دوره های فیلمنامه نویسی, Svekis راهنماهای شما را از طریق فرایند تولید گزارش عملکرد قوانین ایمیل تعامل و خیلی بیشتر. هرگز دوباره به شما می گویند "اگر فقط این برنامه بود." شما می دانید که چگونه به انجام آن را به خودتان.

شاید شما می خواهم به ادغام تمام برنامه های خود را در GSuite با هم. وجود دارد یک دوره است که به عنوان خوبی. شاید صندوق پستی جیمیل خود را بیش از حد به هم ریخته. Svekis یک ساعت برنامه که دریافت کرده 4.7/5 ستاره رتبه کمک خواهد کرد که شما reimagine و بازتعریف رویکرد خود را به ایمیل. او حتی به شما نشان می دهد چگونه خود را برای طراحی آزمونها.

افزایش خود را در گوگل نرم افزار بهره وری با گوگل اسکریپت بسته نرم افزاری است که امروز در فروش برای تنها $34.99, 97% تخفیف از لیست قیمت. را از دست ندهید.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن