امیدوار شبانه روزی قطار, صفحه اصلی, جمع آوری مهاجران خارج بمبئی ایستگاه

هزاران نفر از مردم انتظار با توشه خود را در خارج CST ترمینال در بمبئیبمبئی: جمعیت عظیمی از کارگران مهاجر امیدو

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399
Hopeful Of Boarding Train Home, Migrants Gather Outside Mumbai Station

هزاران نفر از مردم انتظار با توشه خود را در خارج CST ترمینال در بمبئی

بمبئی:

جمعیت عظیمی از کارگران مهاجر امیدوار از ابتلا به یک قطار در خانه جمع شده بودند در بمبئی CST ترمینال این بعد از ظهر. تا در اواخر شب آنها هنوز هم وجود دارد.

چنین جمعیت عظیمی در خارج بمبئی ایستگاه های راه آهن را تبدیل به یک اتفاق معمولی - بسیاری از آنها هرگز آن را به قطار چرا که آنها ثبت نام خود را برای قطار ویژه اجرا شده توسط این مرکز برای کارگران مهاجر.

ویدئوها از خارج از CST ترمینال نشان داد هزاران نفر از مردم انتظار با توشه خود را تا اواخر شب.

آخرین بار این اتفاق افتاده بود سه شنبه گذشته زمانی که مردم محدود برای بیهار جمع شده بودند خارج بمبئی Bandra پایانه و منتظر تا آنها پشت توسط پلیس است. تنها ثبت نام مردم اجازه داده شد به هیئت مدیره قطار.

در حالی که این پلیس بمبئی است که مسئول ثبت نام امور خارجه دولت هم مقصر مرکز برای ساخت جمعیت است.

امروز ماهاراشترا وزیر نواب ملک متهم مرکز بازی سیاست بیش از این قطار ویژه برای کارگران مهاجر.

"دو روز گذشته راه آهن وزیر (Piyush Goyal) شده است بازی سیاست است. او اختصاص داده شده 49 قطار برای حمل مهاجران از Lokmanya Tilak ایستگاه. اما DRM (بخشی از راه آهن مدیر) گفته شده است که می توانید آنها را اجازه نمی دهد بیش از 16 قطار. مسافران برای 49 قطار شده اند در انتظار در ایستگاه" آقای ملک گفت به وزیر Uddhav Thackeray ادعا می کنند که ماهاراشترا کردم تنها نیمی از قطار آن را خواست.

"من فکر می کنم او (آقای Goyal) است که به عمد بازی سیاست" آقای ملک گفت.

در یک سری از توییت حدود 2 هستم در دوشنبه Piyush Goyal تا به حال در مقابله با وزیر بدخشان گفت: وزارت خود کار می کنند یک شبه اگر آن را در عرض یک ساعت دریافت یک لیست از قطار مسافر و مقصد از آقای Thackeray.

امروز وزیر برخورد کرده بود دوباره در ماهاراشترا دولت گفت: راه آهن می تواند اجرا تنها 13 قطار تا 3 بعد از ظهر حتی اگر آن برنامه ریزی شده بود 145 فقط برای عدم مسافران است.

در طول هفته گذشته بمبئی که استخدام تعداد زیادی از کارگران مهاجر شده اند شاهد مهاجرت معکوس. هزار نفر ثبت نام کرده اند برای رفتن به خانه با قطار ویژه در حال اجرا توسط مرکز. دیگران است و باید اتوبوس های غیر قانونی کامیون ها و حتی راه رفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب