این تزئینات روند بازگشت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من توصیف

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من توصیف من تزئینات سبک به عنوان یک کمی کلاسیک و کمی التقاطی و که ممکن است دلیل من عاشق مجسمه مجسمه های بسیار است. آنها یک سنتی, هوا, اما همچنین می تواند مدل دهید به نگاه معاصر و دمدمی, در صورتی که مطلب خود را از چیزی. شما می توانید آنها را در قفسه و میز و به بالای پشته از کتاب ها و به تازگی متوجه شده ام مردم واقعا همه در موزه زاویه و قرار دادن آنها در بالای سنگ مرمر و آینه پایه.

من گنجانیده مختلف رکود در سراسر آپارتمان من هستم و همیشه در شکار برای تکه های اضافی. در حالی که من تا به حال شانس منابع معدن در بازارهای کک و مغازه های عتیقه فروشی من هم به ثمر رساند یک زن و شوهر در Etsy و در H&M در گذشته است. خرید, قدیمی, IRL است که کمی سختتر این روزها اما من گرد کردن تا چند از مورد علاقه من مجسمه های که شما می توانید خرید آنلاین فقط با یک کلیک. خوش شانس برای شما, من آخرین نمره بود و در واقع آمازون پیدا کنید بنابراین نگه داشتن یک چشم را برای حرکت شبیه چمچه زنی در که در زیر بیش از حد.

چیزی در مقیاس کوچکتر سعی کنید این مجسمه سفالین است که همچنین یک دستی بانک. در بیش از 7 اینچ قد بلند, آن را به سادگی در یک اتاق خواب و کمد و یا به بالای nightstand vignette. شما حتی می توانید با قرار دادن یکی بر روی یک قفسه در نزدیکی ورودی خود را که در آن آن را نگه دارید تغییر یدکی و تزئینی بیانیه.

خرید: مجسمه نیم تنه بانک $18 از Urban Outfitters

Katlife گلدان سرامیکی زمینی

رکود در حال حاضر نیز در حال تبدیل شدن به سرگرم کننده کشاورزان و من تمام آن را! یک قطعه مانند این است, راه عالی برای سعی کنید این روند و لمس رنگ و تغییر ناگهانی به یک پنجره یا کنار میز.

خرید: Katife گلدان سرامیکی زمینی $33.99 از Wayfair

حک شده آفریقایی مجسمه نیم تنه

حک شده از یک قطعه واحد از اغاسی, این, زیبا, مجسمه نیم تنه است و در سمت کوچکتر اما بسیار محکم است. در 8 اینچ قد آن نخست قطعه برای طراحی یک میز قهوه بدون و یا با سبزی به عنوان بالا نشان داده شده است.

خرید: حک آفریقایی مجسمه, مجسمه سازی, $68.00 از Etsy

این بد بو مجسمه نیم تنه صورتی با رگه طلا لهجه است لمس اتمام کامل برای یک فضایی که فاقد یک شات از رنگ های جسورانه. همچنین موجود در آبی این رزین سبک ریخت و پاش و اما آن را قطعا یکی از منحصر به فرد ترین, رنگارنگ, رکود, من دیده ام در تمام مرور آنلاین.

خرید: میلدورا مجسمه $188 از کارن Jai صفحه اصلی

Venus de Milo مجسمه نیم تنه

من به خود و عشق این مجسمه, مجسمه سازی هستم و همیشه آن را توصیه به دوستان. تاریکی پایه محکم است و می افزاید: کنتراست خوبی به قطعه و من مدل دهید آن را یک دسته از راه های مختلف در فضا بیش از گذشته چند ماه. توجه داشته باشید که آن را نیز در می آید و خارج از بورس در آمازون بنابراین اگر شما آن را نمی بیند ذکر شده بررسی بازگشت چند هفته پایین خط. آمازون نیز کامل Venus de Milo سبک مجسمه بیش از حد, اگر شما نمی خواهید به صبر برای مجسمه نیم تنه نسخه—به علاوه بسیاری از دیگر مقرون به صرفه رکود (بسیاری از روز نخست بیش از حد) اگر شما جستجو در اطراف یک کمی.

خرید: Venus de Milo مجسمه, مجسمه $35.95 از طراحی Toscanotinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب