امیدوار کننده COVID-19 واکسن می فرستد مبارزه با مواد مخدر شرکت سهام افزایش

این mRNA-1273 واکسن نیز می تواند به طور کلی امن و به خوبی تحمل می شود. (رویترز)مدرن, Inc گفت: در روز دوشنبه تج

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399
Promising COVID-19 Vaccine Sends Drug Firm's Shares Soaring

این mRNA-1273 واکسن نیز می تواند به طور کلی امن و به خوبی تحمل می شود. (رویترز)

مدرن, Inc گفت: در روز دوشنبه تجربی آن را COVID-19 واکسن نشان داد در وعده های کوچک در مراحل اولیه دادگاه با تولید واکسن ویروس-آنتی بادی خنثی مشابه که در بهبود بیماران, ارسال سهام افزایش 25%.

شرکت واکسن است که در خط مقدم تلاش های در حال توسعه یک درمان سریع گسترش ویروس و هفته گذشته برنده بهداشت آمریکا آژانس را "مسیر سریع" برچسب برای سرعت بخشیدن به تنظیم مقررات بررسی است. مدرن انتظار برای شروع یک بزرگتر در اواخر مرحله آزمایشی در ماه جولای.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 ناشی از کروناویروس جدید, و کارشناسان پیش بینی امن و موثر واکسن می تواند 12-18 ماه به منظور توسعه.

هشت بيمار تجویز مدرن را واکسن مشخص شد که سطح آنتی بادی شبیه به کسانی که در نمونه خون از افرادی که از بهبود COVID-19 با توجه به نتایج اولیه از مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت ،

تمام 45 شرکت کنندگان در این مطالعه داده شد سه دوز واکسن و مدرن گفت: آن را دیدم به صورت وابسته به دوز افزايش ايمنی زايی توانایی تحریک پاسخ ایمنی در بدن است.

"ما در حال سرمایه گذاری به مقیاس تولید, بنابراین ما می تواند به حداکثر رساندن تعداد دوزهای ما می تواند کمک به محافظت از مردم به عنوان بسیاری از ما می توانید از SARS-CoV-2," مدرن, مدیر ارشد اجرایی استفان Bancel گفت.

این شرکت امضا کرده است و در معاملات با سوئیس قرارداد داروسازی Lonza گروه AG و دولت ایالات متحده به تولید مقادیر عظیم از آن واکسن.

واکسن mRNA-1273 نیز یافت می شود به طور کلی امن و به خوبی تحمل می شوند در مراحل اولیه مطالعه مواد مخدر توسعه دهنده گفت.

یک نفر در دادگاه با تجربه قرمزی و التهاب در اطراف محل تزریق که مشخص شد به عنوان یک "درجه 3" عوارض جانبی. هیچ عوارض جانبی جدی گزارش شده بود ،

مدرن سهام افزایش یافته است 240 ٪ در سال از طریق روز جمعه نزدیک است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب