یکی دیگر از فیل مرگ در کرالا به احتمال زیاد با توجه به کراکر فک شکسته شد

عکس ها نشان داد که فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آببرجستهدوم فیل مرگ پدید آمده از کرالا یک زن جوان ف

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399
Another Elephant Death In Kerala Likely Due To Crackers, Jaw Was Broken

عکس ها نشان داد که فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب

برجسته

  • دوم فیل مرگ پدید آمده از کرالا
  • یک زن جوان فیل کردهاند در ماه آوریل
  • پس از مرگ نشان می دهد این فیل دچار شکستگی فک
دهلی نو:

به عنوان مرگ غم انگیز یک فیل در کرالا بعد از آن خوردند آناناس پر از مواد منفجره در ادامه به تولید شوک و خشم دوم فیل مرگ پدید آمده از دولت است. یک زن جوان فیل کردهاند در ماه آوریل در یک شیوه ای مشابه در جنگل در کلم منطقه.

پس از مرگ نشان می دهد این فیل دچار شکستگی فک که "می توانست از طریق آن مصرف می شود" اما آن است که هنوز تایید نشده است. جنگل مقامات می گویند یک تجزیه و تحلیل شیمیایی گزارش شده است در انتظار. "ما گمان آن را به کراکر" ارشد جنگل رسمی گفت NDTV.

مقامات او را در بر داشت در نزدیکی یک جریان در Pathanapuram جنگل. "او بسیار ضعیف است و ما نمی تواند tranquilise او. ما سعی می کنید برای او برخی از داروهای اما او نقل مکان کرد و دور چند کیلومتر. روز بعد, او تا به حال سقوط" ارشد جنگل رسمی گفت NDTV.

شده است وجود دارد ابراز غم و اندوه برای یک فیل وحشی از سکوت دره که فوت کرد بعد از خوردن آناناس پر از ترقه. بعد از این میوه را در دهان او منفجر شد فیل راه می رفت برای روز درد قبل از او رفت و به یک رودخانه و درگذشت ایستاده در مه 27.

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت سختگیرانه عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که مسئول فیل مرگ است. "جنگل بخش کاوش مورد و مجرمان را آورده شود به کتاب" آقای Vijayan گفت.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب شاید برای برخی از تسکین درد غیر قابل تحمل. او در آن موقعیت است.

"ما نمی دانیم که زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است. اما به دلیل گرسنگی و کاهش فیل ما گمان می برند که این امر اتفاق افتاده است و در حدود 20 روز پیش" جنگل افسر Aashique علی U گفت NDTV.

این حادثه دلخراش ظاهر پس از موهان کریشنان یک افسر جنگل, ارسال شده عاطفی توجه داشته باشید در Facebook صفحه. "هنگامی که ما او را دیدم او ایستاده بود در رودخانه با سر خود را غوطه ور در آب. او تا به حال یک حس ششم است که او قرار بود به مرگ. او در زمان Jalasamadhi در رودخانه در حالت ایستاده," کریشنان که وظیفه بود با آوردن فیل بازگشت به ساحل نوشت.

فیل به حال سمت چپ جنگل های سکوت دره و منحرف به یک روستای نزدیک در جستجوی غذا است.

آناناس یا میوه های مشابه با کشور ساخته شده کراکر معمولا استفاده می شود توسط مردم محلی برای حفاظت از زمینه های خود را در برابر گراز وحشی. با توجه به جنگل مقامات فیل مشکوک به خورده اند یکی از این میوه ها.

"من به کارگردانی جنگل مقامات به دستگیری مقصر است. ما را مجازات خواهد کرد او را برای "شکار" فیل" مدیر ارشد کنسرواتور از جنگل ها (حیات وحش) و رئیس حیات وحش سرپرست Surendrakumar گفت PTI.

بررسی حوادث دشوار است زیرا فیل سفر چند متر در روز و در محل به جایی که آنها ممکن است خورده میوه آسان نیست به گفته مقامات. جنگل مقامات در سراسر حوادث پس از فیل ها یافت می شوند جدا از گله که بیش از حد هفته بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im