هند روزانه COVID-19 آزمون تا 4.2 لاخ میان هشدار دهنده عفونت رای

تا جمعه 1,58,49,068 COVID آزمایشات انجام شده در کشور (بازنمودی)برجستههند سومین بدترین آمار کشور در جهانی COVID

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399
India's Daily COVID-19 Tests Up To 4.2 Lakh Amid Alarming Infection Rate

تا جمعه 1,58,49,068 COVID آزمایشات انجام شده در کشور (بازنمودی)

برجسته

  • هند سومین بدترین آمار کشور در جهانی COVID شمارش پس از آمریکا و برزیل
  • هند آزمون در هر یک میلیون افزایش یافته است به 11,485
  • تا جمعه به هند انجام شده بیش از 1.58 کرور COVID-19 آزمون
دهلی نو:

هند سومین بدترین آمار کشور در جهانی coronavirus شمارش پس از آمریکا و برزیل به تدریج ramped تا آن COVID-19 تست ظرفیت و انجام بیش از 4.2 لاخ آزمون در یک روز, این اتحادیه با وزارت بهداشت گفت: در نتیجه افزایش تعداد آزمایشگاه برای موفقیت. توسعه می آید حتی به عنوان کشور در تلاش برای پایین آوردن نرخ که در آن عفونت در حال گسترش است که باقی مانده است نزدیک به دو برابر نسبت به ایالات متحده و برزیل است.

هنگامی که شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد و هند و یک کشور از بیش از 130 کرور مردم تا به حال تنها یک آزمایشگاه مجهز برای انجام COVID-19 تست. اما ظرف شش ماه گذشته تعدادی از آزمایشگاه های تایید شده برای انجام coronavirus آزمون افزایش یافته است به 1,301. این همچنین شامل آزمایشگاه خصوصی که باید به دست آورد کیت های آزمایش و پیوست مبارزه با کروناویروس.

این کشور همچنین شاهد افزایش مداوم در آزمون در هر میلیون (TPM) با افزایش تعداد آزمایشگاه و تصویب مرکز 'آزمون پیگیری درمان' استراتژی است. با 4,20,898 نمونه تست شده در 24 ساعت گذشته, آزمون هر یک میلیون یا TPM افزایش یافته است به 11,485 و آن را همچنان به حفظ یک روند صعودی در این وزارتخانه گفت.

اما نقطه عطف می آید به هند نرخ روزانه درصد افزایش در coronavirus موارد 3.7 درصد در مقایسه با 1.7 درصد در ایالات متحده و 1.9 درصد در برزیل. در این رای هند می تواند پیشی برزیل در حدود یک ماه و ما در بیش از دو ماه.

تا جمعه بیش از 1.58 کرور COVID-19 آزمایشات انجام شده در کشور است. 3.5 لاخ آزمایش های در حال انجام در هر روز بیش از گذشته یک هفته وزارت گفت.

"اتحادیه دولت توصیه کرده است همه دولت و UT دولت به نگه دارید تا استراتژی 'آزمون پیگیری و درمان" با تهاجمی تست که ممکن است منجر به افزایش تعداد روزانه موارد مثبت در ابتدا اما در نهایت رسیدن به یک کاهش به عنوان نشان داده شده است پس از دولت مرکزی را هدف قرار داده و تلاش در National Capital Territory of Delhi," این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

با افزایش تست نمونه برای coronavirus این مرگ و میر به طور قابل توجهی کاهش یافته و به 2.35 درصد در روز شنبه و میزان بهبودی تا رسید به 63.54 درصد است. "هند دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان" وزارت بهداشت گفت.

روند نزولی در نرخ مرگ و میر را نشان می دهد تلاش های مشترک مرکز دولتی و UT دولت کمک کرده اند در بررسی میزان مرگ و میر از coronavirus را اعلام کرد.

با 8,49,431 بهبود تعدادی از بهبود موارد باید بیشتر فعال موارد توسط 3,93,360.

اما با 48,916 تازه موارد در شنبه هند COVID-19 شمارش بزرگنمایی گذشته 13 لاخ امروز فقط دو روز پس از آن عبور از 12-لاخ علامت در حالی که تعداد مرگ های نصب شده به 31,358 وزارت گفت.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن