قبل و بعد: این زیر 150 دلار اجاره ازنو ویژگی های فوری راه برای مخفی کردن یک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من معنی ن

توسط ELEMENTORSITE در 26 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من معنی نیست که به لاف زدن اما من زمان آپارتمان نوع افسانه ای: 1,000-plus فوت مربع طبقه چوب جنگلی مقدار زیادی از نور طبیعی یک ماشین ظرفشویی و سه به اندازه ی معمولی اتاق خواب. زمانی که من دو دختر هم اتاقی و من برای اولین بار شاهد آن بودیم و در انتظار گرفتن. خوب جدا از کلی سر و صدا از همسایگان ما (ما زنده ماندن) آن تا به حال به این حمام کوچک است که در حالی که عملکرد بهترین می تواند به عنوان یک چشم—سایه های مختلف از رنگ قهوه ای و زرد کاشی از کف تا سقف (بله—سقف!), منسوخ بافت شیشه ای حمام درب و ساز-درجه روشنایی و وسایل.

اجاره پسند نوسازی نیاز به برخی از تفکر غیر متعارف پس هیچ واقعی وجود دارد تخریب مجاز است. اما پس از چند شب بی خوابی (بله, من متنفر کاشی که خیلی زیاد) من workshopped چند راه حل به اتاق بهتر است به جای صرف زمان و هزینه کمتر از $150! شما می توانید ببینید چه چیزی آن را مانند نگاه در تمام شکوه و عظمت آن بالا و این چیزی است که آن را نگاه خواهم پس از من کاردست.

من مؤمن بزرگ در کار با آنچه که شما باید پس برای شروع من یک مقدار زیادی از Pinterest-ing در زرد حمام و سرویس بهداشتی و من این عکسی که الهام گرفته از رنگ من انتخاب رفتن به جلو. خواهد کاشی زرد رنگ بود اولین انتخاب من برای یک حمام ؟ اما این تصویر به من خرده امید که اگر من می تواند پوشش قهوه ای در کف و سقف من فقط ممکن است قادر به ایجاد یک فضای منسجم.

همانطور که با هر گونه پروژه طراحی من ساخته شده یک خلق و خوی هیئت مدیره به بیمه محصولات من برداشت مناسب خواهد بود و در این فضا من در حال حاضر مشغول به کار با. و کل قبل اساسا آب پز کردن به این چهار نفر بسیار آسان است ارزان, تغییرات من ساخته شده است که نگاه نسبتا شدید اما نه آنقدر درگیر—یا برگشت ناپذیر—که ما نمی خواهد ما سپرده بازگشت. در اینجا چیزی است که من—و آنچه شما می توانید انجام دهید بیش از حد -- به تعمیر اجاره خود را ،

کوتاه از پاره کردن کاشی (و پس از آن گرفتن اخراج) دو حمام سقف گزینه ها عبارت بودند از: کت کاشی سفید رنگ اپوکسی و یا متحرک با تماس با کاغذ. پس از سابق نیاز به صاحبخانه من اجازه و روز از زمان خشک شدن و من مجبور به ترک من نقاشی های کاشی و رویاهای. در عوض من قطع این مات سفید تماس با کاغذ به مربع اندازه کاشی های سقف و اعمال آنها را یکی یکی. بله, آن را پر زحمت اما آن را نگه می دارد تا به حمام رطوبت جای تعجب هست. که من پیدا کردم بهترین نرم افزار روش بود به چوب گوشه پایین اولین و پوست پشت خاموش در حالی که شما آن را صاف کردن. آن را نسبتا آسان برای پوست کندن تکه پشت خاموش و انباشتگی آنها, بنابراین من نمی کنید بیش از حد با ارزش با آن است. کسانی که کوچک آزار دهنده حباب رخ می دهد که خیلی آسان به چوب با یک پین و صاف ، و بدیهی است که من می توانید این زمانی که ما در حال آماده به حرکت می کند.

در سفارش به آدرس قساوت که در کف من رفت و با فوق العاده وینیل ارزان و پوست و چوب کاشی. در اصل من می خواستم برای انجام برخی از سیاه و سفید, هندسی, کاشی, اما من می دانستم که این امر می تواند در نزدیکی غیر ممکن است برای خط تا همه آنها را. اینها واقعا در نظر گرفته شده برای پوشش پر از دست انداز grouted کاشی اما از آنجایی که من تنها به آنها نیاز دارید به نگه دارید تا برای چند سال من برای آن رفت.

من با استفاده از کاغذ و نقاش نوار به نقشه سخت-به-مناسب بخش از طبقه (مانند در اطراف توالت) و سپس ترسیم آنها بر روی کاشی و آنها را قطع کند. در حالی که من نیاز به یک ابزار چاقو برای برخی از قطعات خوب قیچی مشغول به کار شگفتی در این cheapo کاشی. اوه, و درس, من دوباره آموخته شده در طول این پروژه ؟ اندازه گیری و اندازه گیری دو بار. من به پایان رسید تا نیاز به پس زدن دهنه اسب دو مجموعه از کاشی های صفحه اصلی در مترو از Home Depot چون من اندازه گیری اشتباه است. دوباره آن ممکن است یک درد به این خاموش در پایان ما اجرا شود اما در حال حاضر آن را احساس می کند که ارزش آن نیست که به همه نگاه که قهوه ای کاشی.

مانند هر هزاره, من posted on Instagram درخواست برای انتقادات و پیشنهادات برای بهبود حمام-tuation و من تا به حال چند نفر نشان می دهد آویزان کردن یک پرده حمام در مقابل درب های شیشه ای. در ابتدا من فکر کردم آن را به نظر می رسید کار برکنار شده—دو حمام پوشش? اصلا اکثر مردم می خواهم دوش درب و پرده ها ؟ اما هنگامی که چشم انداز من برای بقیه از حمام بود خلق و خوی سوار من می دانستم که که طفل شیرخوار بود ، این پرده حمام می افزاید: برخی از بافت ظریف و با موفقیت پنهان بافت شیشه ای است. علاوه بر آن باعث می شود رنگ طرح کلاسیک تر گلدنرد پلاس سیاه-و-سفید و کمتر اه قهوه ای و کره زرد. همه شما نیاز دارید این است که یک میله کشش و برخی از پرده حمام کلیپ ها, و شما خوب به آن بروید.

خوب در این یکی من احتمالا باید مشورت صاحبخانه من, اما من یک "درخواست برای بخشش نه اجازه" نوع گال. درب زیبا شماره استاندارد روکش چوب مواد, اما استفاده از یک دوز سالم از آب آسیب رندر آن, خوب, زشت است. سریع و ماسه با 220 مقاله شن و کتهای دو BEHR را پوسته تخم مرغ سفید فورا ساخته شده حمام منسجم تر. اگر صاحبخانه من متنفر است که درب به نظر می رسد بهتر است که آن زمان به حرکت از من خرید یکی از جدید!

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم ؟ در یک دنیای ایده آل, بله, من می خواهم انجام بیشتر. اما در حال حاضر که قهوه ای از بین رفته است و من احساس خیلی خوبی در مورد آنچه که ما در اینجا انجام داد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن