Robinhood افزایش guardrails در گزینه های تجاری در پی یک مشتری خودکشی

Robinhood است که ساخت آن را سخت تر برای به دست آوردن دسترسی به گزینه های خود را ارائه و در پی یک مشتری انتحاری

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

Robinhood است که ساخت آن را سخت تر برای به دست آوردن دسترسی به گزینه های خود را ارائه و در پی یک مشتری انتحاری هفته گذشته است.

در یک پست وبلاگ در جمعه Robinhood همکاری مدیران اجرائی مشخص شده تغییرات متعدد به رایگان-تجارت برنامه. Robinhood افزایش خواهد یافت الزامات واجد شرایط بودن و "در نظر گرفتن معیارهای اضافی" برای مشتریان برای سطح سه گزینه مجوز "برای کمک به اطمینان از مشتریان درک پیچیده تر گزینه های تجاری."

این شرکت نیز تغییر خواهد کرد رابط کاربر آن است. Robinhood گفت: آن را رول بهبود در برنامه پیام ها و ایمیل های مرتبط با گزینه های گسترش و اضافه کردن بیشتر مطالب آموزشی مربوط به آن نوع از تجارت است.

"در طول هفته گذشته تیم ما در Robinhood شده است با تمرکز بر شناسایی چگونه ما می توانیم بهبود Robinhood را تجربه مشتری به طور خاص در اطراف ما گزینه جریان شامل چند پا-ورزش و انتساب" Robinhood همکاری مدیران ولاد Tenev و Baiju Bhatt گفت: در یک پست وبلاگ. "ما در حال شخصا ویران این فاجعه است."

جمعه گذشته 20 ساله الکس کیرنس یک Robinhood مشتری درگذشت خودکشی و در یک توجه داشته باشید به خانواده خود اشاره $730,000 ضرر و زیان در تجارت پلت فرم. الکس یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه نبراسکا در لینکلن بود تحصیل در رشته مدیریت بود و علاقه رو به رشد در بازارهای مالی با توجه به خانواده خود را.

در توجه به خانواده اش دیده می شود توسط CNBC الکس متهم Robinhood اجازه می دهد او را به شمع در خطر بیش از حد. او ادعا کرد این نهاد او خریداری و سهام فروخته شده "باید لغو شود" اما در حقیقت او گفت که او "بدون سرنخ" آنچه که او انجام شده بود. اما الکس ممکن است اشتباه گرفته اند Robinhood صورتهای مالی با توجه به نسبی. دلار 730,000 مقدار می توانست بازتاب طرف دیگر یک تجارت گزینه های حل و فصل نشده هنوز و ارزش سهام به کسانی که گزینه های.

رایگان-تجارت برنامه او با استفاده از تبدیل شده است محبوب نقطه ورود به بازار سهام برای اولین بار سرمایه گذاران. Robinhood رشد کرده از 1 میلیون کاربر در سال 2016 به 10 میلیون در آغاز این سال با یک زیر وفادار در رسانه های اجتماعی.

"آن را از دست داده است بر ما که شرکت ما و خدمات ما را مترادف با خرده فروشی سرمایه گذاری در آمریکا است که این امر منجر به میلیون ها نفر از سرمایه گذاران جدید ساخت خود را از طریق سرمایه گذاری Robinhood" به مدیران گفت. "ما می دانیم این عمیق مسئولیت و ما اصلا آن را به آرامی. ما آرمان است که به نوآوری منجر شود و فراتر از وضعیت موجود است."

این شرکت همچنین ساخت یک 250.000 دلار کمک مالی به بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب