'هیچ جایگزین وجود دارد,' S&P می گوید: دولت باید صرف حمایت از coronavirus-آمار اقتصاد

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید رکود در اقتصاد جهانی از دولت ها در سراسر جهان ممکن است هیچ چاره ای جز

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید رکود در اقتصاد جهانی از دولت ها در سراسر جهان ممکن است هیچ چاره ای جز افزایش هزینه برای حمایت از کسب و کار و خانواده ها نیز به سال آینده, به گفته یک اقتصاددان از S&P رتبه جهانی.

بسیاری از دولت ها اعلام کرده اند مقدار زیادی از پشتیبانی مالی در پی بیماری همه گیر. اما برخی از کشورها از جمله ایالات متحده نشان داده اند "مدرک مالی خستگی" و با توجه به عقب برخی از محرک گفت: شان Roache این آژانس رتبه بندی اقتصاددان ارشد برای آسیا و اقیانوس آرام.

"ما شاهد برخی از سیاستگذاران مالی فکر می کنم در مورد عقب کشیدن برخی از اقدامات خود را و یا شاید اجازه دادن به آنها منقضی بدون تجدید آنها که کاملا خطرناک ترین چیزی که برای انجام به هنگام تقاضا در بقیه اقتصاد هنوز کاملا سرکوب شده گفت:" CNBC "Squawk Box آسیا" در روز دوشنبه.

"بنابراین ما انتظار دارند و ما امیدواریم که برای دیدن برخی از این اقدامات مالی در حال تجدید تحت فشار قرار دادند به جلو به سال آینده. که به معنی بیشتر مالی کاهش اما در حال حاضر هیچ جایگزین وجود دارد که" او اضافه شده است.

Roache توضیح داد که هزینه های اضافی را بدتر ترازنامه دولت, اما آن را لازم را برای "جلوگیری از چیزها را از گرفتن حتی بدتر است." که به خصوص هنگامی که مقامات باید به اقداماتی که سرکوب فعالیت های اقتصادی برای مهار این ویروس با توجه به عدم وجود یک آشکار راه حل های پزشکی به شیوع او اضافه شده است.

S&P رتبه جهانی در اوایل این ماه کاهش داد و پیش بینی خود را برای اقتصاد جهانی است. آن را در حال حاضر انتظار جهانی تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن با 3.8 درصد در سال جاری — بدتر از 2.4% انقباض آن را قبلا پیش بینی شده.

اقتصاد جهانی پیش بینی شده است برای جستن به عقب به طور متوسط 4 درصد رشد در سال 2021 به 2023 اما سطح تولید اقتصادی در تقریبا تمام اقتصادهای است که انتظار می رود زیر 2019 سطوح — قبل از این ویروس در سطح جهان گسترش — برای چندین سال این سازمان گفت: در یک گزارش.

"بنابراین ما در حال رفتن به جایی که ما شده اند در صورت عدم وجود ویروس و تا حد بسیار زیادی این نشان دهنده بسیاری از آسیب شده که باعث ... به بازار کار اما به خصوص به ترازنامه و که نمی توان به راحتی ثابت و یا به سرعت گفت:" Roache.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن