یک فیلادلفیا ردیف خانه بسته بندی شده با رنگ شاد, الهام, در داخل و خارج

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Cari

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Carina رومانو برایان Baughan, Nanuq و Millie (سگ)
محل سکونت: Fishtown فیلادلفیا
حجم: 1,100 متر مربع
سال زندگی در: برایان (15), Carina (10)
اجاره و یا خود را: خود را

من—Carina رومانو یکی از آپارتمان خانه تور عکاسان و همکاران—هستم یک طراح با هر وسیله ای. اما از عکاسی خانه های شیک در طول سال به من آموخته زیادی است که من قادر به درخواست خود من خانه دوست داشتنی ردیف خانه در فیلادلفیا Fishtown محله. سهم من از خانه من با برایان یک ویرایشگر که در واقع خرید خانه در سال 2004 زمانی که ما فقط دوستان است. او نمی داند هر چیزی در مورد خرید خانه و یا آنچه او به خصوص به دنبال اما خوشبختانه خود را مسکن دانست و در مورد یک ردیف خانه در بازار است که تا به حال پر طرف حیاط یک چیز نادر در Fishtown. Nanuq و ملی ما دو سگ دور از خانواده ما است.

در خانه ما دوست داریم همه چیز به عملکرد و باید خوب جریان هوا. خانواده من شیوه مرتب کردن بر اساس از "نور" فنگ شویی (از طرف مادر) و ما همواره بسیار عملی با آنچه که ما را انتخاب کنید به در خانه ما و همچنین قرار دادن مبلمان و اشیاء. ما عاشق برای سرگرم کردن (فکر می کنیم آن را انجام نمی اغلب به اندازه کافی) بنابراین ما میز ناهار خوری که به ارث برده بود از برایان پدربزرگ و مادربزرگ می تواند شش صندلی راحتی. برای گاه به گاه هفته شب شام خوردن ما خاموش و سرد پاپ آپ میز قهوه. عمدتا ما گذر زمان لذت بردن از زندگی در داخل خانه ما. ما عاشق انجام کاری اره مویی پازل, خواندن کتاب و گوش دادن به پرونده و با داشتن مقدار زیادی از "کوچ" با دو سگ ما. ما همچنین برنامه ریزی برای میزبان شب فیلم در فضای باز در آینده (یک بار آن را امن برای انجام این کار).

من همچنین شامل تصاویری از استودیو عکاسی در این تور که در این نزدیکی است در همان خیابان به خانه ما هر چند یک ساختار بسیار متفاوت است. از آنجا که هیچ فضای بیشتری در داخل خانه ما و من کار با همکاران ما اجاره یک ساختمان نزدیک به محل کار از. این یک 2000 فوت مربع انبار ایم که در پنج سال گذشته. ما را در بسیاری از کار سخت به آن را به آنچه در آن است در حال حاضر امروز کاربردی photo studio و کار مناسب و فضای جلسه. برای من آن است که یک فضای مقدس که در آن من می توانم مستقیما به کار می کنند اما هم دوست دارم که در. شما می توانید بیشتر از کار من در instagram: @lovemedophoto, @carinasama.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: در اواسط قرن, قدیمی, طبیعت الهام گرفته است.

الهام: '70s سبک حمام, گلخانه, جنوب غربی آمریکا...

مورد علاقه عنصر: Carina – باز طرح طبقه از طبقه اول و مقدار نور طبیعی که از فضا دریافت می کند.

برایان – سمت حیاط به دلیل آن ارائه می دهد یک فضای دلپذیر و تصور شما فرار از فشار و شلوغی در خیابان.

بزرگترین چالش: ذخیره سازی. فیلادلفیا ردیف خانه های بدنام هستند برای داشتن پستو. بیشتر از آنچه ما خود را است بر روی صفحه نمایش. ما نمی خواهید به مبلمان بزرگ برای پر کردن همه چیز را در, بنابراین ما تصمیم قطعات که در آن ما می تواند ذخیره اقلام بلکه احساس باز است. با این چالش ما هرگز خرید هر چیزی که ما لازم نیست که فضا برای.

Carina – من نیز بسیار حساسیت به گرد و غبار و قالب خیلی کمتر از موارد کمتر من که به نگرانی در مورد آن را جمع آوری. سگ مو, متاسفانه, می شود در همه جا بين هفتگی خلاء ما همچنین یک Eufy Robovac که اجرا می شود از طریق طبقه اول وحشت سگ ما.

Proudest DIY: Brian – کشیدن تا همه فرش و بازپرداخت اصل کف چوب زیر. کف در اتاق نشیمن شده و دوباره اما اصلی چوب در طبقه دوم باقی مانده است. واقعا سخت بود اما لذت بردم روند بهبود فضا با ریختن چه بود وجود دارد. (با تشکر از شما به پدرم که به من کمک کرد تا با هر گام در این پروژه است.)

Carina – جدید ترین تبادل نظر شد و حیاط خلوت و دیوار. ما "حیاط" اموال در کنار ما آمد که با خرید از خانه. یک خانه که سوزانده چند سال قبل از ما خریداری آن استفاده می شود به اینجا ایستاده. پس از آن بوده است بتن سمت حیاط که در آن ما لذت بردن از چاله آتش و گاهی شام را بیرون از خانه. پشت دیوار تا به حال یک نقاشی دیواری که یکی از دوستان ساخته شده که برایان خانه را خریده است. در طول سال پیچک رشد دیوار و تخریب نقاشی دیواری. در طول این "ماندن در خانه" سفارش من آن را در زمان بر خودم برای بازگرداندن دیوار. من برای اولین بار مجبور به حذف تمام پیچک حذف تکه های باقی مانده از نقاشی دیواری خراش و شن و ماسه روی دیوار و سپس نخست و رنگ آن است.

من با الهام از فریدا کالو Casa Azul (توجه داشته باشید جانبی: ما قرار بود به صرف یک هفته در شهر مکزیک اما سفر ما لغو شد با توجه به coronavirus). من می خواستم به یک کمی از شهر مکزیک در اینجا. من دستور کاشی از Etsy و با استفاده از قدیمی استفاده نشده آینه به ماه موزاییک—چیزی که من تا به حال هرگز قبل از انجام داده اند. آن را زیبا ترین چیزی که تا به حال ساخته شده, اما آن را واقعا به من حس مالکیت و غرور است. من خودم آموزش یک سرگرمی جدید! آه و برایان کمک کرد.

بزرگترین زیاده روی: تهویه مطبوع. خانه ما این است که بیش از 100 سال است و هیچ داکت و هرگز مرکزی تهویه. سال ما ازدواج کردم ما با استعداد خودمان AC در سراسر خانه. ما رفت و با میتسوبیشی الکتریک ductless واحد—یکی برای طبقه اول و دو اتاق خواب در طبقه دوم. از آن ساخته شده زندگی قابل تحمل در طول ماه های گرم تابستان در این شهرستان است.

بهترین توصیه: Brian – وقتی که می آید به هر نوع ناتوانی پروژه بسیاری از افراد اولین فکری است که به DIY اما اگر شما بروید که مسیر شما بهتر می دانید جلوتر از زمان چه نوع از زمان و تلاش شما را در مورد سرمایه گذاری. استخدام یک حرفه ای می تواند مطرح بودجه چالش است. من به اندازه کافی خوش شانس برای گرفتن چند نفر از دوستان فقط به عنوان آنها در حال راه اندازی خود قرارداد و یا ناتوانی در کسب و کار, بنابراین من تا به حال رضایت از دانستن من حمایت از یک دوست و نه شارژ بودن یک دست و یک پا.

Carina – برای خانه ما من می خواهم همه چیز را با کیفیت خوب می شود. این لزوما به این معنا نیست که آن را به می آیند از گران قیمت ترین فروشگاه. من چوب عمدتا به چوب جامد چیزهایی است که یک عمر گذشته یا بیشتر. شدم خسته از داشتن به جای آیتم های سمت چپ و راست زمانی که آنها را شکستن و یا شروع به سقوط از هم جدا. و آن ضرری ندارد به یادگیری چند مهارت در نحوه تعمیر قطعات مبلمان هنگامی که همه چیز را شکستن.

بسیاری از چیزها را می توان با توجه به یک زندگی جدید با برخی از بازپرداخت و یا رنگ جدید. بسیاری از قدیمی یا دست دوم اقلام در سراسر خانه خریداری شد و برای بعدی به هیچ چیز. من خودم را خوب سنباده (در حال حاضر من چند آنهایی که متفاوت) و آموخته است که چگونه به روکاری تازه کردن. در حال حاضر آن را یک سرگرمی و من همیشه به دنبال جدید (قدیمی) چیزهایی که من می توانم "را می خواهم."

خود را چه خانه بهترین راز ؟ "همه چیز از یک خانه است." ما قطعا پاک نمی دید اما ما به راحتی جا گذاشتن بسیاری از موارد است. من همیشه یک نقطه تعیین شده که در آن هر یک از آیتم می رود پس ما از آن استفاده می شود. ما چند "آشغال زیر شلواری" که در آن ما بازی شیر یا خط چیزهایی که ما نمی دانیم که در آن برای قرار دادن اما به طور کلی آن است که هنوز هم دور قرار داده و یا مخفی. برای موارد دیگر من به برخی از "catch-all" سبد و ظروف که تا پایان بودن عناصر طراحی نیز هست.

PHOTO STUDIO (پایین خیابان از خانه ما):tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن