"نگه داشتن نزدیک تماشا...": هند در سازمان ملل متحد بیش از هنگ کنگ, چین

منتقدان گفته اند که قانون جدید در هنگ کنگ می تواند پایان دموکراسی در منطقه (فایل)ژنو سوئیس: هند خواسته است تا

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

منتقدان گفته اند که قانون جدید در هنگ کنگ می تواند پایان دموکراسی در منطقه (فایل)

ژنو سوئیس:

هند خواسته است تا سازمان ملل متحد را "به طور جدی و عینی" آدرس نگرانی های خود را بیش از تحولات اخیر در هنگ کنگ است که به قابل ملاحظه جامعه هند پس از چین گذشت یک جارو امنیت ملی قانون Hong Kong Special Administrative Region (SAR) - یکی از منتقدان و بسیاری از دولت های غربی از ترس را خفه مالی جهانی توپی آزادی و استقلال.

"با توجه به بزرگ جامعه هند که باعث هنگ کنگ منطقه ویژه اداری چین, آن, صفحه اصلی, هند شده است نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در تحولات اخیر. ما شنیده ام چند اظهارات ابراز نگرانی در مورد این تحولات" راجیو K Chander هند سفیر و نماینده دائمی در سازمان ملل متحد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"ما امیدواریم که طرف های مربوطه را به حساب این نمایش ها و آدرس آنها را به درستی و به طور جدی و عینی," او اضافه شده است.

با توجه به برآورد در سایت سرکنسولگری هند در هنگ کنگ وجود دارد در اطراف 38,000 سرخپوستان ساکن در این منطقه با یک جامعه کوچکتر در نزدیکی ماکائو.

آمریکا و انگلیس و اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد حقوق agecies همه ابراز ترس قانون می تواند مورد استفاده برای سرکوب انتقاد از پکن برخوردار است که مشابه قوانین استبدادی سرزمین اصلی به سرکوب مخالفان; در سرزمین اصلی چین از قوانین امنیت به طور معمول استفاده می شود برای زندانی کردن منتقدان به خصوص برای مبهم جرم از "براندازی" با توجه به آژانس خبری خبرگزاری فرانس پرس (AFP).

هند نگرانی در مورد این قانون می آید را در میان افزایش تنش با چین بیش از یک دهه قدیمی مرزی ردیف و کشتار 20 سربازان هندی در شرق لاداخ در ماه گذشته. که در صورت خاموش شد برای اولین بار به دیدن تلفات نظامی بین دو طرف پس از چهار سربازان هندی کشته شدند در آروناچال پرادش در سال 1975.

دو روز پیش, تصاویر ماهواره ای تهیه شده توسط NDTV همچنین نشان داد که نیروهای چینی در Ladakh را Galwan دره است که در آن برخورد صورت گرفت تا به حال جاسازی شده 423 متر به سرزمین های هندی. تصاویر دیگر نشان داد ساخت تا از نیروهای چینی در نقاط کلیدی در امتداد لاک.

روز دوشنبه دولت ممنوع 59 چینی-منشاء تلفن همراه نرم افزار های بسیار محبوب Infinite در یک حرکت است که به احتمال زیاد هزینه های چینی توسعه دهندگان نرم افزار میلیون ها دلار.

بحث هنگ کنگ قانون که بیش شدید اعتراضات خروشان در سراسر هنگ کنگ در هفته های اخیر به اتفاق آرا مورد تایید چین پارلمان در روز سه شنبه.

"آن را نشانه پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند قبل از" جاشوا وانگ برجسته دموکراسی مبارز توییتی خود را به عنوان حزب سیاسی Demosisto اعلام کرد که انحلال.

"با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون این شهر را تبدیل به یک #secretpolicestate" آقای وانگ هشدار داد.

پکن و هنگ کنگ دولت این اتهامات را رد کرده. آنها گفته اند که قوانین را هدف تنها اقلیتی از مردم نمی خواهد آسیب برساند آزادی های سیاسی در شهر و بازگرداندن کسب و کار, اعتماد به نفس پس از یک سال از تاریخی دموکراسی تظاهرات.

قانون جدید criminalises تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با قدرت های خارجی و مردم محکوم به چنین جنایاتی می توانید جملات به زندگی در زندان است.

با ورودی از آنی AFP



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن