مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه سری از دستور اجرایی با هدف کاهش هزینه های دارو

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا چهار دستور اجرایی با هدف کاهش هزینه های بالای داروهای

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا چهار دستور اجرایی با هدف کاهش هزینه های بالای داروهای تجویزی در ایالات متحده در چه تغییرات گسترده به بازار داروهای تجویزی در آمریکا اگر آنها در حال نهایی.

سفارشات که مشمول مقررات بررسی روند طراحی شده را به مواد مخدر آمریکا قیمت حداقل در تاریخ همتراز با هزینه های خود را در خارج از کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها اغلب پرداخت 80% بیشتر برای داروهای تجویزی از آلمان و کانادا و کشورهای دیگر برای برخی از گران قیمت ترین دارو.

"چهار سفارشات من امضای امروز به طور کامل بازسازی بازار داروهای تجویزی از نظر قیمت گذاری و هر چیز دیگری به این داروها مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه آمریکایی ها" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. "من دولت ما در حال ایستاده به لابی ها و منافع خاص و مبارزه در برابر تقلب ،

اولین سفارش اهداف انسولین بالا قیمت نیاز فدرال مراکز بهداشتی و درمانی به تصویب تخفیف دریافت می کنند در مواد مخدر و EpiPens به طور مستقیم به بیماران است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که ارائه دهندگان نباید دریافت این تخفیف در حالی که شارژ بیماران خود را "عظیم و پر قیمت است."

دوم منظور اجازه می دهد متحده داروخانه ها و عمده فروشان به واردات مواد مخدر از کانادا که در آن آنها به طور معمول کمتر از هزینه در ایالات متحده در بسیاری از شرایط آن است که قانونی برای واردات داروها از کشورهای دیگر برای استفاده شخصی با توجه به مواد غذایی و دارو.

صنعت داروسازی و رگولاتور باید گفت: واردات مواد مخدر می تواند تهدیدی برای سلامت مصرف کننده. حامیان از جمله بهداشت ، برنی ساندرز می گویند واردات دارو از کشورهای دیگر خواهد افزایش رقابت و قابل ملاحظه ای در قیمت های پایین تر.

مرتبه سوم است که با هدف جلوگیری از "واسطه" و یا سود داروخانه مدیران از جیب "غول پیکر, تخفیف" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. صنعت تجارت گروه Iea این تحقیقات دارویی و تولید کنندگان امریکا گفته است که مواد مخدر افزایش قیمت در طول سال شده اند متواضع و با ذکر نگرانی با ملت تخفیف سیستم.

کسانی هستند که تخفیف داروسازان را به واسطه, همچنین شناخته شده به عنوان سود داروخانه مدیران اغلب در ازای مطلوب تر پوشش بیمه برای داروهای خود را. این گروه مورد علاقه تغییرات به مدیکر از جمله دربندی مقدار سالمندان خواهد پرداخت به صورت خود به خود در داروخانه ها و شمارنده هر سال است.

چهارم که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است نیاز به پیاده سازی اجازه می دهد مدیکر برای خرید مواد مخدر در همان قیمت کشورهای دیگر پرداخت. منظور به طور خاص اجازه می دهد مدیکر برای اجرای به اصطلاح "بین المللی قیمت گذاری شاخص" را به قیمت مواد مخدر در خط با آنچه در کشورهای دیگر پرداخت.

"هر کس عادلانه تر و قیمت بسیار پایین تر," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما مسخره سیستم که شکسته شده است برای چندین دهه ما حتی مجاز به مذاکره قیمت مواد مخدر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چهارم اما گفت که او بود که برگزاری آن تا Aug. 24 به این صنعت هم به "آمد تا با چیزی" برای کاهش قیمت دارو. مواد مخدر مدیران شرکت در حال برنامه ریزی برای دیدار در کاخ سفید در روز سه شنبه گفت.

هزینه های تجویز دارو در آمریکا به مراتب بیش از دیگر کشورهای با درآمد بالا افزایش به $335 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به ایالات متحده داده است. بسیاری از جمهوری خواهان قبلا مخالف چنین پیشنهادی خواستار آن را "کنترل قیمت."

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کاهش هزینه های مواد مخدر یکی از کلید بهداشت و درمان-مراقبت از مسائل اولیه در مدت خود را. اما قیمت گذاری مواد مخدر او را به عقب بیش از سال گذشته به عنوان برگ برنده دولت منتقل شده تمرکز خود را به اولویت های دیگر, مانند, نوجوانان, vaping اپیدمی و در حال حاضر coronavirus که همچنان به سرعت در حال گسترش از طریق ایالات متحده با بیش از 4 میلیون نفر که از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده احتمالا "بدتر قبل از آن بهتر می شود" و خواست عمومی به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

صنعت تجارت گروه Iea یا تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن را قبلا استدلال کرد که داروی افزایش قیمت در طول سال شده اند متواضع و با ذکر نگرانی با ملت تخفیف سیستم. کسانی هستند که تخفیف داروسازان را به واسطه, همچنین شناخته شده به عنوان سود داروخانه مدیران اغلب در ازای مطلوب تر پوشش بیمه برای داروهای خود را. این گروه مورد علاقه تغییرات به مدیکر از جمله دربندی مقدار سالمندان خواهد پرداخت به صورت خود به خود در داروخانه ها و شمارنده هر سال است.

این SPDR S&P داروسازی ETF (XPH) که آهنگ های مواد مخدر سهام پایین بود بیش از 1 ٪ جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

حتی اگر تهمت صدور دستور اجرایی آن ممکن است چند ماه طول بکشد دولت برای نهایی کردن آنها.

CNBC کریستینا Wilkie و یلنا Dzhanova کمک به این مقاله است.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب