7 باید خواندن کتاب همه خواهد بود صحبت کردن در مورد این تابستان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر چند بسیاری از آنها از قبل پیش بینی تابستان برنامه سفر هنوز هم وجود دارد راه های بسیاری برای فرار از طریق خواندن. که برای تلفن های موبایل قشنگ, من می دانم, اما این درست است. شما می توانید ببینید کالیفرنیا در طول زمان از طلا راش های فانتزی از خانه در تابستان و در اوج فصل عروسی و یا صرف آرام بعد از ظهر با مردم در کارولینای شمالی.

برخی از این کتاب ها در حال حاضر برخی نیاز به قبل از سفارش. در هر صورت به یاد داشته باشید برای حمایت از, محلی, indie در کتابفروشی ها اگر شما می توانید به طوری که ما می توانید از قفسه های خود را در طرف دیگر از این.

برو پشت Instagram فیلتر با این داستان بهترین دوستان است-تبدیل-موسسان سلامتی هنگام راه اندازی. استین نیروهای خواننده به مقابله با فرهنگ آنها به احتمال زیاد جاسازی شده در یکی از آنلاین سمیت faux مراقبت از خود آداب و رسوم و فرهنگ “ظهور و خرد” است که اغلب ما را خسته.

این مارگوت امر توسط Sanaë Lemoine

مارگوت دختر از یک رابطه نامشروع بین مادر او یک بازیگر معروف و معتبر سیاستمدار که در حال حاضر به یک خانواده در آن زمان از این امر است. مارگوت را همیشه به نظر می رسید بی طرفانه و در دختر او منجر مارگوت نمي پدرش. رمان زیر یک سال در زندگی مارگوت که در 17 تصمیم می گیرد برای شکستن دقت ساخته شده جهان پدر و مادر خود را ایجاد کرده اند.

محو نیمی توسط بریت بنت

در این کتاب با خواهر دزیره و استلا فرار از خانه در نوعی مرغابی وحشی, لوئیزیانا, در سن 16. با وجود اینکه جدایی ناپذیر رشد دو تا پایان در مقابل قطبی مسیرهای. شرایط نیروی دزیره برای بازگشت به لوئیزیانا برای بالا بردن دختر خود را در حالی که استلا انتخاب برای ایجاد یک زندگی جدید در کالیفرنیا جایی که او می گذرد به عنوان سفید.

بزرگ تابستان توسط جنیفر وینر

اگر سابق خود را-بهترین دوست از چوب به درخواست شما به او افتخار خدمتکار خواهد به شما می گویند بله ؟ دافنه برگ است که در مواجهه با این سوال و موافق به stand by Drue طرف با وجود عظیم سقوط شش سال پیش از آن. مثل وینر قبلی کتاب این رمان خنده دار تعجب آور و در حال حرکت در همه مکان های راست.

چقدر از این تپه طلا توسط C Pam ژانگ

این حماسه تاریخی داستان می گیرد در طول عجله طلا در آغاز با لوسی و سام, خواهر و برادر یتیم توسط پدر و مادر که فوت تعقیب طلا در امریکا است. در حال حاضر دو باید یاد بگیرند که بقای خود را در کالیفرنیا تپه زمین نیست که بلافاصله خوش آمدید, اما که آنها باید سعی کنید به خانه تماس بگیرید.

Sleepovers توسط Ashleigh برایانت فیلیپس

این prizewinning مجموعه ای از داستان های کوتاه طول می کشد محل در کارولینای شمالی هر گاه های شخصیت یا موضوع اما عمدتا نشان دادن تجربه گسترده مردم از طریق در یک گوشه از جهان است. فیلیپس صدای متمایز است و او می نویسد: شخصیت های که جاه طلبی وجود دارد فراتر از آنها در حال حاضر شرایط ساخت آنها را آسان برای همدردی با.

کودکان کتاب مقدس توسط لیدیا ارزن

این است که مطمئن شوید که به “ناکجاآباد تابستان” به عنوان پولیتزر فینالیست لیدیا ارزن صنایع دستی وهم آور داستان آخرالزمانی تغییر آب و هوا و شدید نسل تقسیم بین کودکان و بزرگان خود را. صدا آشنا است ؟ آن را نمی ممکن است فرار شما به دنبال این تابستان اما آن را ارائه می دهد باور نکردنی لنز که از طریق آن به روند در حال تغییر ما—گاهی اوقات سقوط در جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>