630 فوت مربع سی انبار نشان می دهد که چگونه برای اضافه کردن رنگ گرم به یک فضای صنعتی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: ارین

توسط ELEMENTORSITE در 22 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: ارین شرلی, یک سگ و یک گربه
محل سکونت: واشنگتن دی سی
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 630 متر مربع
سال زندگی در: 7 ماه اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: من نقل مکان کرد و به این آپارتمان فقط در سراسر خیابان از من ، این آپارتمان به من صحبت کرد به عنوان لابی اصلی است باوهاوس الهام; آپارتمان ترکیبی از صنعتی و سبک باوهاوس. من می خواستم برای ایجاد فضای من محل مناسب! من لذت بردن از پیدا کردن چیزی جدید برای آوردن به خانه است که یک بیانیه است. من یک طرح رنگ در ذهن من فقط نوع اجازه دهید همه چیز در جریان است. من واقعا می خواستم یک سبز تیره نیمکت بود اما بسیار ارزان تر به رنگ دیوار سبز و کوتاه بودن من نمی تواند رسیدن به بالا به طوری که دیوار کامل نیست, اما آن را برای من کار می کند! من کار زیادی و من خانه به طور عمده در اوایل صبح و یا در شب و من می خواستم من فضای دنج و احساس می کنم مثل من پناهگاه. ساعات کار طولانی آن را به خوبی به خانه می آیند به صلح از ذهن است. گربه من Szutt ("دوده") اجرا می شود خانه به عنوان او است که در اینجا مهمترین و Aster سگ من فقط دوست دارد یک جای خوب برای خواب, بنابراین من سعی کنید برای پیدا کردن comfiest تخت سگ برای او و Szutt.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: بخش, الهام بخش, رنگارنگ, آرام, گرم و نرم.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق مورد علاقه من است و من در اتاق نشیمن. این فضا من قرار داده ایم ترین رنگ به آن است که من 100%. من عاشق خواب و بیدار شدن از خواب به اتاق نشیمن; این که یک فضای کوچک این اتاق فقط برای نور خورشید.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ آخرین چیزی که خریدم برای من بود حلق آویز کاهلی کلید سخت بازپرسی کردن از Urban Outfitters! من حلق آویز شده بود من کلید در thumbtacks و این کاهلی کامل بود.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ خود را دنبال پرنیان و نمی سعی کنید برای ایجاد یک فضا برای افراد دیگر ،

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن