ظ می گوید: "ما سربازان فداکاری نمی خواهد بیهوده" پس از لاداخ رو کردن

هند-چین: ساعت نارندرا مودی گفت: قربانی از سربازان هندی نمی خواهد بیهودهدهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی گفت: ام

توسط ELEMENTORSITE در 28 خرداد 1399
'Our Soldiers' Sacrifices Won't Go In Vain': PM After Ladakh Face-Off

هند-چین: ساعت نارندرا مودی گفت: قربانی از سربازان هندی نمی خواهد بیهوده

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: امروز که قربانی از سربازان هندی کشته در یک درگیری با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh نمی خواهد بیهوده است. "هند می خواهد صلح اما هنگامی که برانگیخت هند است و قادر به دادن اتصالات پاسخ توان آن را به هر نوع از وضعیت" ساعت مودی هشدار داد در یک پیام قوی به چین است.

"کشور افتخار خواهد بود که سربازان ما درگذشت چینی گفت:" نخست وزیر, که همچنین مشاهده شد دو دقیقه سکوت در ادای احترام به سربازان قبل از شروع ملاقات با وزرای ارشد در coronavirus بحران است.

"من می خواهم به اطمینان ملت است که قربانی را از ما jawans نخواهد بود بیهوده. برای ما وحدت و حاکمیت این کشور است که مهم ترین," او گفت:.

نخست وزیر به نام یک نشست روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز پس از درگیری در Ladakh. رئیس جمهور از احزاب سیاسی مختلف خواهد شد شرکت در جلسه در ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه از طریق ویدئو دفتر نخست وزیر گفت.

ارتش منابع گفته اند NDTV که تا 45 چینی سربازان کشته شده اند و یا مجروح در مبارزه در Galwan دره در شرق لاداخ. وجود دارد "تلفات در هر دو طرف".

پس از تایید مرگ سه نظامی از جمله یک سرهنگ صبح روز سه شنبه ارتش اضافه شده است که 17 بیشتر انتقادی سربازان مجروح شدند "در معرض درجه حرارت های زیر صفر" و درگذشت از صدمات خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن