10 در واقع شیک داخل سالن/فضای باز فرش ما با محبت در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.فرش یک را

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

فرش یک راه یقین به بهبود هر فضا که شامل فضاهای باز! یک فرش خوب می تواند پاسیو خود را از فقط یک مجموعه ای از صندلی به یک دنج آویزان کردن نقطه. مشکل این است که فرش می تواند کمی گران است. شما همیشه نمی توانید استطاعت به اجرا و یکی برای هر نقطه شما لطفا. راه حل: فرش که کار در داخل خانه و خارج از منزل. گرفتن دوام فرش است که می تواند قطع در خورشید در طول تابستان و درخشش در خانه خود را در آب و هوای سرد اجازه می دهد تا شما را به استفاده از یک قطعه بزرگ بدون توجه به فضا و یا فصل است. که بدان معنی است که شما صرفه جویی در پول و صرفه جویی در خودتان مشکل پیدا کردن ذخیره سازی نقطه برای پاسیو خود را فرش هنگامی که تابستان به پایان می رسد. عمده نمره. ما گرد تا 10 فرش که به اندازه کافی محکم را در خارج از منزل و شیک به اندازه کافی برای تزئین خانه خود را همه در یک حرکت.

توجه: تمام قیمت های ذکر شده برای اندازه 5' x 8' و یا مشابه.

1. جشن بافته داخل سالن/فضای باز فرش

اگر شما کاملا چند سبک های مختلف در خانه خود نگه داشتن چیزهای ساده است با این پلی پروپیلن با دوام فرش. رنگ های خنثی به معنی آن را نگاه خوب در هر فضا اما خالدار مواد و یک الگوی بافته ایجاد یک طراحی چشم نواز که آن را نگه می دارد از اینکه کاملا ساده.

خرید: جشن بافته داخل سالن/فضای باز فرش $245.69 $121.70 از فرش ایالات متحده آمریکا

2. Ombre پاپ داخل سالن/فضای باز فرش

علم غرب هرگز نتواند به تحویل در خانه کالا با کلاسیک-هنوز-طرح های مدرن و فرش متفاوت است. دست ساز از ریختن-مقاوم در برابر بازیافت پلی استر رنگارنگ آن linework تنها روز آفتابی در خارج بهتر است و آن را بلند ارواح خود را هنگامی که شما گیر کرده در داخل در زمستان.

خرید: Ombre پاپ داخل سالن/فضای باز فرش $200 $159.20 از علم غرب

3. Allaryce هندسی داخل سالن/فضای باز فرش

برای کمی بیشتر جسارت این را امتحان کنید بی سر و صدا آبی قطعه از Joss & Main. های مختلف سفید اشکال هندسی پاپ در برابر پس زمینه آبی رنگ برای ایجاد چشم نواز قطعه ای است که فقط التماس به نشستن در کنار استخر و یا اضافه کردن یک هنری لمسی به دفتر خانه خود را. قرار دادن آن را در هر نقطه—خود قدرت-loomed پلی پروپیلن به معنی آن را گذشته بدون توجه به شرایط.

خرید: Allaryce هندسی داخل سالن/فضای باز فرش $128 $100.79 از Joss & Main

4. مسا داخل سالن/فضای باز فرش

را کویر vibes به فضای خود را با این دست بافته شده فرش است که "نوای کلاسیک راه راه." اندازه های مختلف راه راه اضافه کردن یک احساس مدرن برای فرش را متضاد خنثی تن زمین ساخت آن را شیک اما ساده قطعه ای است که با این نسخهها کار با هر رنگ و طرح. آن را entryway قطعه هنگامی که تابستان به پایان می رسد برای براق خوش آمدید به خانه خود را.

خرید: مسا داخل سالن/فضای باز فرش 240 دلار از لولو و گرجستان

5. مقصد تابستان میامی مرز داخل سالن/فضای باز فرش

نام آن را همه می گوید: این فرش خود را با یک بلیط یکسره به آفتابی در فصل تابستان است. پررنگ و آبی و نارنجی مرز بسته در تمام روشن vibes و مکمل ظریف رنگین کمان رنگ پوشش فرش داخلی. آن روشن و در عین حال خنثی رنگ های مناسب برای تابستان خود را cookout, اما آنها همچنین یک آسانسور برای اتاق خواب و یا حمام.

خرید: مقصد تابستان میامی مرز داخل سالن/فضای باز فرش $79.99 از تخت حمام و فراتر از آن

6. به سرپرستی Nomad Allegheny داخل سالن/فضای باز فرش

اگر boho vibes هستند چیزی شما این الگوی پر از فرش را درست در خانه خود را در فضا است. پیچیده هندسی طرح پوشش کل سطح به آن تن از شخصیت و درخواست تجدید نظر بصری. این بدان معنا نیست که آن را پایمال کردن فضای خود را هر چند—پژمرده جین آبی رنگ باعث می شود آن را آرام بخش تر از جسورانه پس از آن چوب در پاسیو و یا در دفتر خود را در تمام boho لرز.

خرید: سرپرستی Nomad Allegheny داخل سالن/فضای باز فرش $97.99 $77.19 از بیش از حد اندوختن

8. آندرومدا داخل سالن/فضای باز فرش

یکی دیگر از آرامش آبی فرش این یکی را نگه می دارد آن را ساده: آبی روشن و شامپاین مرزهای آبی کم رنگ داخلی کمی خالدار برای بافت نگاه کنید. ساخته شده از اکریلیک-پلی پروپیلن تثبیت شده آن را فوق العاده مقاوم در برابر سایش و پارگی بنابراین استفاده از آن را در زیر خود را در فضای باز ناهار خوری مجموعه و یا محل آن را در خصوص آفتاب خیس نقطه در خانه خود را.

خرید: Andromeda داخل سالن/فضای باز فرش $125 از One Kings Lane

9. Flatwoven سوزانا داخل سالن/فضای باز فرش

اگر شما آماده برای به دست آوردن اهل تفریح و بازی با رنگ صورتی-و-یاس بنفش فرش از Anthropologie راه رفتن است. جهانی با الهام از موتیف و زیبا مینی كه در هر دو پایان تنها اضافه کردن به شخصیت این قطعه شاد ساخت آن را سرگرم کننده پاپ رنگ در هر نقطه (یا خارج) خانه خود را.

خرید: Flatwoven سوزانا داخل سالن/فضای باز فرش $498 از Anthropologie

10. Umbria داخل سالن/فضای باز فرش

این AllModern فرش بسیار ساده اما بسیار پررنگ: سنگین, سیاه, عبور از خط تیره خاکستری پس زمینه ایجاد یک قوی نگاه معاصر. این می افزاید: نگرش هر کجا که شما آن را عاقلانه را انتخاب کنید و اجازه دهید فرش برای خود صحبت می کنند.

خرید: Umbria داخل سالن/فضای باز فرش $199 $78 از AllModerntinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب