4 مهاجران به رهبری, صفحه اصلی, کشته در حوادث است. مادر و دختر در میان آنها

25 ساله مهاجر کشته شد در یک تصادف در اوتار پرادش.امبلا/Raebareli: دو مهاجر در حرکت رفت و آمد هزاران کیلومتر به

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

25 ساله مهاجر کشته شد در یک تصادف در اوتار پرادش.

امبلا/Raebareli:

دو مهاجر در حرکت رفت و آمد هزاران کیلومتر به روستاهای خود در میان coronavirus مستند شده است شب گذشته و در تصادف با خودرو در هاریانا و اوتار پرادش است. یک کارگر مهاجر از بیهار کشته شد و دیگری مجروح و پس از برخورد با یک ماشین سرعت در Haryana, پلیس گفت:. یکی دیگر از مهاجر دوچرخه سواری صفحه اصلی کشته شد شب گذشته در رائه برلی.

امروز صبح دو مهاجر بودند راه رفتن بر روی یک جاده در Ambala Cantt در هاریانا زمانی که آنها توسط یک SUV. یکی در نقطه درگذشت در حالی که دیگر در بیمارستان با آسیب های جدی.

مهاجران بودند راه خود را به بیهار گفت: پلیس است. ماشین گفته منحرف غرب با سرعت بالا و از کنترل خارج رفت. راننده از دست رفته است اما این خودرو کشف و ضبط شده است.

در حادثه دیگر در رائه برلی 25 ساله مهاجر شیو کومار داس بود دوچرخه سواری در یک گروه از غرب تا بلندشهر به روستای خود در بیهار زمانی که او بود رسید.

گزارش ها نشان می دهد که ماشین از کنترل خارج رفت و پس از آن ترمز شکست خورده است. راننده نیز مجروح و ماشین بود به شدت شکست.

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر اجازه بیکاری توسط ویروس مستند از اواخر مارس شده اند پیاده روی دوچرخه سواری یا گیر کردن تو بازی سوار از جان گذشته برای رسیدن به خانه با وجود ممنوعیت حمل و نقل عمومی و یا حرکت بین ایالتی.

بسیاری از مهاجران همچنان به انجام این کار با وجود قطار ویژه مرتب برای آنها پیدا کردن بلیط بیش از حد گران و کاغذ بازی بیش از حد دشوار است.

شده اند وجود دارد بسیاری از موارد از مهاجران از دست دادن زندگی خود را در هفته های اخیر.

در تعطیلات آخر هفته شش کارگران در راه خود را به بالا کشته شدند در Madhya Pradesh هنگامی که یک کامیون لغو شد.

قبل از آن 16 مهاجران راه رفتن در امتداد خطوط راه آهن برای جلوگیری از این بزرگراه اجرا شد بیش از یک قطار مغازه. خسته آنها افتاده بود خواب بر روی آهنگ به فکر هیچ قطار در حال اجرا بودند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن