3 بیشتر پلیس در جورج فلوید مرگ افسر دیگر را به اتهام قتل به روز رسانی دیابت Klobuchar می گوید

صفحه نمایش اضافی گرفتن از کاربر تصویری به دست آمده توسط NBC News گردش آنلاین به نظر می رسد برای نشان دادن سه ا

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

صفحه نمایش اضافی گرفتن از کاربر تصویری به دست آمده توسط NBC News گردش آنلاین به نظر می رسد برای نشان دادن سه افسران زانو روی زمین در نزدیکی فلوید در حالی که یکی دیگر از غرفه های این نزدیکی هست.

NBC

سه سابق مینیاپولیس افسران پلیس خواهد شد با عنوان جرم جنایی متهم روز شنبه در ارتباط با مرگ جورج فلوید دیابت ctq نوشت: در یک پست در توییتر.

علاوه بر این درک چوین یک افسر سابق که در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد در این پرونده در حال حاضر خواهد شد به اتهام قتل درجه دوم مینه سوتا دموکرات نوشت.

Klobuchar نیست جزئیات اتهامات که مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون برنامه به فایل علیه سه نفر دیگر از سابق پلیس: Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس خط. تمام چهار افسران اخراج شدند در هفته گذشته پس از دستگیری.

اما یک روزنامه محلی استار تریبیون قبل گفت: سه نفر را متهم به کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم با استناد به منابع.

سابق پلیس تا به حال کمک چوین در دستگیری فلوید در روز یادبود در سوء ظن است که فلوید تصویب لایحه تقلبی.

چوین که سفید است متهم شده بود روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس پس از فیلم ظهور نشان می دهد او را به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه فلوید به عنوان یک مرد سیاه و دراز, دست به دستبند, گریه کردن که او نمی تواند نفس بکشد.

این ویدئو نشان می دهد که چوین ادامه داد: برای نگه داشتن زانو خود را از فلوید گردن حتی پس از فلوید شد nonresponsive. فلوید از مرگ برانگیخته اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون پاسخ به سوالات در مورد تحقیقات مربوط به مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس طی یک کنفرانس خبری در سنت پل ایالت مینه سوتا, ایالات متحده مه 27 سال 2020 است.

جان Autey | ایسنا

فلوید خانواده به نام به حال از طریق وکلای مدافع خود برای اتهامات عنوان شده علیه لین Thao و Kueng. خانواده نیز درخواست کرده است که چوین صورت یک به روز رسانی اتهام قتل درجه اول که در معرض او را به یک دیگر ممکن است حکم زندان اگر او را محکوم کرد.

دو کالبد شکافی یک سفارش فلوید خانواده و دیگر انجام شده توسط این شهرستان Hennepin, مینه سوتا, معاینات پزشکی را هم در بر داشت که فلوید مرگ شد, قتل, اما متفاوت در تعیین علل آن.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی کالبد شکافی داشت که فلوید درگذشت از "ايست قلبی ريوی" که پیچیده بود توسط پلیس مقهور ساختن او با خویشتن داری و گردن فشرده سازی. کالبد شکافی همچنین با اشاره به شرایط بهداشتی اساسی به عنوان کمک به مرگ او.

اما مستقل کالبد شکافی انجام شده توسط پاتولوژیست استخدام فلوید خانواده متوجه شد که او از خفگی و فشار بر هر دو گردن و پشت کمک کرده است. دکتر مایکل بادن یکی از پاتولوژیست و رئیس سابق معاینات پزشکی برای شهر نیویورک روز دوشنبه گفت که فلوید "تا به حال هیچ زمینه ای از مشکلات پزشکی که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ او شود."

شکایت کیفری علیه چوین جزئیات Kueng و لین اقدامات در طول فلوید بازداشت. با توجه به شکایت Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و لین برگزار شد ،

در یک نقطه Kueng برای بررسی نبض و گفت: "من می توانم پیدا کردن یک" با توجه به شکایت. اما او و دیگر پلیس در آنجا ماند در مواضع خود در حدود دو دقیقه بیشتر.

فلوید بارها و بارها گفته افسران که او نمی تواند نفس گریه برای مادر مرحوم خود و خواسته افسران "لطفا" شکایت علیه چوین می خواند.

در همه چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه از جمله حدود سه دقیقه پس از فلوید شد nonresponsive با توجه به شکایت.

نوار ویدئویی از برخورد را نشان می دهد تماشاگران خواستار افسران برای دریافت کردن از او.

در یک سخنرانی احساسی و عاطفی در جمعه بن Crump وکیل برای Floyd خانواده گفت: فلوید "گریه کردن برای کسی که گوش بود."

"به نظر می رسید مانند وضع مردم در خیابان بودند و گوش دادن. افرادی که حاضر به گوش دادن بودند افرادی که قرار بود به گوش دادن" Crump گفت: صحبت کردن از این سایت که در آن فلوید کشته شد.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب