"میدی, میدی": وحشتناک آخرین لحظات در PIA کابین خلبان در پرواز های صوتی

خلبان پرواز PK 8303 شنیده است گفت: او از دست هر دو موتور.دهلی نو: لحظات پایانی مکالمه بین یکی از خلبانان خطوط

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

خلبان پرواز PK 8303 شنیده است گفت: او از دست هر دو موتور.

دهلی نو:

لحظات پایانی مکالمه بین یکی از خلبانان خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما که سقوط کرد در حالی که تلاش برای زمین در کراچی و کنترل ترافیک هوایی ثبت شده در یک پرواز-وب سایت ردیابی.

در این کلیپ صوتی ارسال شده توسط liveatc.net - یک وب سایت شناخته شده مورد استفاده توسط حمل و نقل هوایی ناظران در سراسر جهان - خلبان پرواز PK 8303 شنیده است گفت: او از دست هر دو موتور و سپس "میدی, میدی, میدی," بین المللی پریشانی پیام.

کنترل ترافیک هوایی در تلاش برای هدایت هواپیمای مسافربری با 99 مسافر و خدمه را به یک فرود پس از آن تا به حال سقط قبلی تلاش برای زمین. خلبان می گوید که او از دست هر دو تا موتور ایرباس A320 هواپیما.

مکالمه می رود مثل این:

خلبان: PK 8303 [به] رویکرد

صبا: Ji آقا

خلبان: ما به چرخش به سمت چپ ؟

صبا: تایید

خلبان: ما اقدام مستقیم ما از دست داده اند و هر دو موتور.

صبا: تایید شما در حال انجام یک حلقه فرود?

خلبان: (نامشخص)

صبا: باند در دسترس به زمین در 2 5

خلبان: Roger

خلبان: آقا میدی, میدی, میدی, پاکستان 8303

صبا: پاکستان 8303 راجر آقا. هر دو باند در دسترس هستند به زمین.

تا جایی که صدا قطع شده است.

لحظات بعد PIA سقوط هواپیما به یک منطقه مسکونی در کراچی روز جمعه با بسیاری از ترس مرده, مقامات گفت.

دود billowed در صحنه که در آن پرواز PK 8303 پایین آمد برخی از rooves شد مجوف و آوار وضع پراکنده در خیابان ها به عنوان آمبولانس عجله از طریق هرج و مرج جمعیت از مردم است.

"این areoplane اولین ضربه برج های تلفن همراه و سقوط بیش از خانه های" شاهد شکیل احمد گفت: خبرگزاری رویترز در نزدیکی سایت فقط چند کیلومتر از فرودگاه.

جت که وب سایت ردیابی FlightRadar24.com شناسایی به عنوان یک 15 ساله ایرباس A320 پرواز از شهر شرقی لاهور به کراچی در جنوب فقط به عنوان پاکستان شد, از سرگیری پروازهای داخلی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

"آخرین ما شنیده از خلبان بود که او تا به برخی از ویژگی های مشکل" دولت حامل عبدالله عبدالله حسين خان گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

"به او گفته شد از رویکرد نهایی که هر دو باند فرودگاه آماده بودند که در آن او می تواند زمین اما خلبان تصمیم گرفت که او می خواست به انجام (یک) و فلک ... آن را بسیار غم انگیز, حادثه," او گفت:.

(با ورودی از سازمان)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب