BP سود خالص اسلاید 67 درصد در سه ماهه اول پس از سقوط تاریخی قیمت نفت

BP شرکت آرم نمایش داده شده در یک پمپ سوخت در جلوخان از یک ایستگاه گاز توسط BP Plc در لندن ، کریس Ratcliffe | ب

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399

BP شرکت آرم نمایش داده شده در یک پمپ سوخت در جلوخان از یک ایستگاه گاز توسط BP Plc در لندن ،

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

غول های انرژی BP گزارش یک سقوط قابل توجهی در سه ماهه اول سود خالص در روز سه شنبه که قیمت نفت همچنان به شیرجه رفتن در میان تشدید نگرانی ها در مورد کوروناویروس بحران و کاهش ظرفیت ذخیره سازی.

بریتانیا بر اساس شرکت نفت و گاز نوشته شده در سه ماهه اول زمینه ای هزینه جایگزینی سود استفاده می شود به عنوان یک پروکسی برای سود خالص از $800 میلیون. که در مقایسه با 2.4 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2019 بازتاب سقوط 67%.

تحلیلگران انتظار داشتند در سه ماهه اول زمینه ای هزینه جایگزینی سود به در آمده $987 میلیون, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Refinitiv.

"خوب سه ماهه اما بدون شک بسیار وحشیانه, محیط زیست," BP مدیر عامل برنارد Looney گفت CNBC "Squawk Box اروپا" در روز سه شنبه.

BP نتایج آمده در مدت کوتاهی پس از تاریخی سقوط قیمت نفت است. این قرارداد ممکن از آمریکا وست تگزاس اینترمدیت سقوط به زیر صفر به تجارت در قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ در هفته گذشته. حجم معاملات نازک بود آن را داده بود روز قبل از قرارداد تاریخ انقضا اما ریزش بی سابقه ای بود با این وجود.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی برداشته بود بیش از 60 دلار در هر بشکه در آغاز سال است. دراماتیک سقوط در تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس فرستاده است قیمت نفت بود.

در روز سه شنبه, ژوئن قرارداد به قيمت معامله شده در $10.44 در هر بشکه بیش از 18 درصد پایین تر برای جلسه در حالی که معیار بین المللی بود در $19.44 پایین در حدود 3 درصد است.

"وضعیت واقعی که ما در اینجا این است که یک وضعیت بنیادی عرضه و تقاضا" Looney گفت. "تقاضا در سه ماهه دوم ما فکر می کنیم خواهد شد را حدود 16 میلیون بشکه در روز در سراسر جهان در این سال است. و این که حدود پنج بار قبلی تقاضا تخریب است که ما در بحران مالی جهانی در سال 2008 به 2009."

سهام BP که تضعیف 1.5% در طول صبح زود معاملات کاهش یافته است حدود 35 ٪ از زمان آغاز سال است.

سود سهام را تایید کرد

BP بدهی افزایش به $51.4 میلیارد دلار در پایان سه ماهه اول 6 میلیارد دلار بالاتر از سه ماهه قبل است. و بدهی شرکت به سرمایه نسبت یا دنده شروع به پریدن کرد به 36 درصد از طریق سه ماه اول سال.

این شرکت همچنین اعلام کرد که سود سهام از 10.5 سنت در هر سهم اعلام شد برای سه ماهه.

"هیئت BP بررسی سود سهام در سه ماهه اول به طور معمول و آن را بررسی و تصمیم گیری ساخته شده بود به پرداخت این سود بر اساس زمینه عملکرد کسب و کار در سه ماهه اول و بر اساس اقدامات ما در حال گرفتن" Looney گفت CNBC در روز سه شنبه.

برنارد Looney مدیر اجرایی بالادست برای BP Plc صحبت می کند در طول سال 2019 CERAWeek توسط IHS Markit کنفرانس در هوستون, تگزاس, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, 13 مارس 2019.

F. کارتر اسمیت | بلومبرگ | گتی ایماژ

هفته گذشته نروژ Equinor شد برای اولین بار نفت عمده به کاهش سود خود در این فصل درآمد که تا به حال نگرانی که دیگر نفت رشته ممکن است به دنبال کت و شلوار.

"وجود خواهد داشت یک آه امداد از بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی است که فشار خون را متعهد به پرداخت سود سهام" استوارت لمانت سرمایه گذاری مدیر در Brewin دلفین گفت CNBC از طریق ایمیل.

"وجود نداشته است مقدار زیادی از بحث در مورد آنچه که عدم انجام این کار به معنی درآمد سرمایه گذاران خواهد شد که در حال حاضر یک چشم نزدیک بر روی Royal Dutch Shell نتایج اواخر این هفته" لمانت گفت.

Net-صفر تا سال 2050

در فوریه 12, BP Looney انتشار بیانیه ای تحت عنوان "Reimagining انرژی بازسازی BP." آن برشمرد انرژی شرکت را در دراز مدت هدف از تبدیل شدن به یک net-zero شرکت تا سال 2050 "یا دیر."

وقتی پرسیده شد که آیا تاثیر مداوم از coronavirus بحران تا به حال تغییر چشم انداز خود را برای کسب و کار, Looney گفت: وجود سه دلیل برای توضیح دهد که چرا او در حال حاضر "حتی بیشتر" متعهد به دنبال این هدف است.

"شماره یک من فکر نمی کنم این همه گیر می کند چیزی جز اضافه کردن به چالش نفت و چشم انداز آینده" Looney گفت.

"دوم این است که من فکر می کنم آن است خاطر نشان کرد مردم در جامعه از سستی ما اکوسیستم ... مردم به دنبال در آسمان روشن و زیبایی که و من فکر می کنم در حالی که ما باید اولویت های مختلف در حال حاضر من فکر می کنم مردم خواهد بود بسیار متمرکز است که در میان مدت ادامه داشته باشد.

"ما در مورد صحبت های منفی قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در هفته گذشته Lightsource BP, که در آن ما در حال 50 درصد سهامداران ... است که اجازه قرارداد 400 مگاوات از انرژی خورشیدی در ایالات متحده است. بنابراین وجود دارد چیزی در مورد آن بخش که من فکر می کنم ارائه واقعی جذاب پیشنهاد برای سرمایه گذاران است و بسیار انعطاف پذیر در برابر این" Looney اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن