تسلا مدل 3 فروش در چین غوطه 64 درصد در ماه آوریل با وجود ماشین های الکتریکی بهبود بازار

Elon Musk مدیر اجرایی تسلا, Inc., صحبت می کند در طول یک رویداد در سایت این شرکت تسهیلات ساخت در شانگهای چین در

توسط ELEMENTORSITE در 22 اردیبهشت 1399

Elon Musk مدیر اجرایی تسلا, Inc., صحبت می کند در طول یک رویداد در سایت این شرکت تسهیلات ساخت در شانگهای چین در روز شنبه, ژان. 7, 2019.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

فروش تسلا مدل 3 سدان در چین کاهش یافت و بیش از 64 درصد در ماه آوریل در مقایسه با ماه گذشته با وجود بهبودی در ماشین های الکتریکی, بازار, با توجه به داده ها از یک صنعت بدن در روز دوشنبه منتشر شد.

تسلا به فروش می رسد 3,635 مدل 3 اتومبیل در ماه آوریل به پایین از 10,160 در ماه مارس چین ماشین سواری انجمن (CPCA) گفت.

پاییز که می آید با وجود 9.8% ماه-در-ماه افزایش برقی فروش خودرو در چین در ماه آوریل است. این CPCA گزارش شده است که این نیز شاهد یک جهش در تقاضا پس از شیوع کروناویروس در جهان و دومین اقتصاد است که به طور موثر بسته این کشور را برای چند هفته.

یک تسلا سخنگوی نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

در یک درآمد تماس در آوریل 29, مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت که تسلا شد کاهش قیمت این مدل 3 در چین است.

"ما در حال ساخت پیشرفت سریع در کاهش هزینه های تولید در چین و در واقع ما هیجان زده تا اعلام کند در این تماس خواهد بود که ما با کاهش قیمت از محدوده استاندارد مدل 3 اساسا فردا چین, زمان," او گفت که در آن زمان با توجه به FactSet transcript. "و خواهد شد که قیمت پایین تر از یارانه محدودیت و به ما احساس اعتماد به نفس که هنوز هم می شود یک وسیله نقلیه است که ارائه خوب حاشیه ناخالص."

چین مستند تحت تاثیر قرار تسلا در میان دیگر خودروسازان و کارخانه ها در این کشور است. ایالات متحده خودروساز تا به حال به طور موقت تعطیل آن شانگهای کارخانه ها و فروشگاه ها در اوایل این سال است.

آن شانگهای کارخانه آغاز شده است که تولید در ماه اکتبر سال گذشته توسط این شرکت برای اولین بار است که واقع در خارج از ایالات متحده تسلا تنها شروع به ارائه مدل 3 خودرو به مشتریان در چین در ماه ژانویه است.

در آن گزارش CPCA ارائه نکردند و تحلیل به عنوان به آنچه که سوار قطره ای در مدل 3 فروش.

برای چهار ماه اول سال تسلا به فروش می رسد در مجموع 19,705 مدل 3 اتومبیل CPCA گفت.

— CNBC Lora Kolodny کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن