356 سرخپوستان از جمله 3 نوزادان پرواز بازگشت از امارات متحده عربی در ویژه پروازهای

356 Indians, Including 3 Infants, Flown Back From UAE In Special Flights

همه مسافران بودند غربالگری و تست شده برای COVID-19 در theChennai فرودگاه.

بیش از 350 سرخپوستان آورده بودند دوباره به کشور در دو هوایی ویژه هند پرواز از امارات متحده عربی در اواخر روز جمعه, مقامات گفت.

ویژه هوایی هند اکسپرس هواپیما با 356 اتباع هند از جمله سه نوزاد فرود در چنای حدود نیمه شب آنها اضافه شده است. همه مسافران بودند غربالگری و تست شده برای COVID-19 روز ورود خود در فرودگاه بین المللی چنای.

آنها بعد از آن قرار داده شده تحت قرنطینه طبق دستورالعمل.

مسافران ارائه شده گزینه رایگان دولت قرنطینه و یا پرداخت یک هتل قرنطینه, دولت, مقامات گفت.

هند مهاجرت جامعه از حدود 3.42 میلیون گزارش شده است که بزرگترین جامعه قومی در امارات متحده عربی تشکیل تقریبا حدود 30 درصد از جمعیت کشور با توجه به اطلاعات موجود در وب سایت سفارت.

هند عودت شده اند کوتاه شده از یک پایگاه داده از بیش از 2,00,000 متقاضیان که شامل حدود 6,500 زنان باردار خبرگزاری پرس تراست هند به نقل از Neeraj Agrawal, کنسول, مطبوعات, اطلاعات و فرهنگ در کنسولگری هند در دبی عنوان کرد و گفت.

هوایی هند را به کار گیرند 64 پروازهای بین 7 مه و مه 13 تحت عظیم بازگشت برنامه به حدود 15000 هند اتباع رشته در خارج از کشور با توجه به مستند.

هند اعمال شده در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور پایه تمام پروازهای بین المللی از اواسط ماه مارس. تحت بازگشت طرح دولت خواهد بود و تسهیل بازگشت از هند اتباع رشته در خارج از کشور قانع کننده در زمینه شیوه ای مرحله به مرحله.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>