چگونه گانگستر Vikas Dubey کشف شد در معروف, Madhya Pradesh معبد

عظیم شکار راه اندازی شد برای دستگیری Vikas Dubey.برجستهگانگستر Vikas Dubey دستگیر شد او پس از بازدید Mahakal م

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

عظیم شکار راه اندازی شد برای دستگیری Vikas Dubey.

برجسته

  • گانگستر Vikas Dubey دستگیر شد او پس از بازدید Mahakal معبد
  • او گرفتار شد امروز در اوجائین پس از پنج روز تعقیب
  • عظیم شکار راه اندازی شد به دستگیری او
Ujjain, Madhya Pradesh:

گانگستر بدنام Vikas Dubey اصلی ترین متهم در قتل هشت پلیس در اوتار پرادش را کنپور هفته گذشته بازداشت شده بود صبح امروز پس از او در فیلم دوربین مدار بسته در یک معبد معروف در Madhya Pradesh را در اوجائین.

یک گارد امنیتی در Mahakal معبد گفت که Dubey دیده می شد و هنگامی که سعی در وارد, از عقب از حرم و پلیس هشدار داده شد.

"ما تا به حال دیده می شود یک عکس از Vikas Dubey... ما فکر کردیم که او به معبد آمده به دعا. ما در مورد او پرسید: برای حدود دو ساعت و آگاهانه بخش ما را به مقامات. ما خال خال او را در دوربین های امنیتی فیلم" Lakhan Yadav به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که او دیده می شود در حدود 7 هستم.

"او تا به حال نرفته داخل معبد. ما خال خال او را زمانی که او به تنهایی او گفت:" نشان می دهد که برخی از اعضای باند ممکن است به او همراه است. Lakhan شد یک قسمت از هشت عضو تیم امنیتی که خال خال Vikas Dubey در Mahakal معبد.

Vikas Dubey گرفتار شد امروز در اوجائین پس از یک هفته تعقیب و گریز. تصاویری نشان داد گانگستر گرفته شده توسط نیم دوجین پلیس. او حامل یک ID جعلی و رسید اوجائین از کوتا در راجستان در جاده است.

در هفته گذشته هشت پلیس کمین کشته و زمانی که 50 پلیس از سه ایستگاه رفت و به Bikru روستا در Chaubeypur منطقه اوتار پرادش را کانپور به دستگیری گانگستر در یک مورد اقدام به قتل.

عظیم شکار راه اندازی شد به دستگیری او و فضل در گانگستر بود دو برابر از 2.5 لاخ به Rs 5 لاخ در روز چهارشنبه.

"این یک موفقیت بزرگ برای پلیس, Vikas Dubey یک قاتل بی رحمانه. کل Madhya Pradesh نیروی پلیس در حالت آماده باش است. او بازداشت شده است از اوجائین Mahakal معبد. ما مطلع اوتار پرادش پلیس" گفت: Narottam Mishra, Madhya Pradesh وزیر.

"با من سخن گفته اند تا وزیر @myogiadityanath بیشتر اقدام خواهد شد. این Madhya Pradesh پلیس را در دست Vikas Dubey به Uttar Pradesh پلیس" Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan توییتی.

دو تا از Vikas Dubey مشاوران به ضرب گلوله کشته شدند در اوایل صبح امروز در جداگانه برخورد در بالا. یکی از نزدیکترین دستیاران - Amar Dubey - شد کشته دیروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن