در اینجا راهنمای شما برای راه اندازی یک پادکست از خانه

بیش از نیمی از همه آمریکایی ها باید گوش به حداقل یک پادکست و این تعداد در حال رشد است هر سال است. با بیش از ی

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399

بیش از نیمی از همه آمریکایی ها باید گوش به حداقل یک پادکست و این تعداد در حال رشد است هر سال است. با بیش از یک میلیون پادکست و 30 میلیون قسمت در وجود هیچ پایان وجود دارد به کشف صداهای جدید شرح در طیف وسیعی از موضوعات.

اگر شما به فکر شروع خود خبر خوب این است که عملا هر کسی می تواند راه اندازی یک پادکست درست در صفحه اصلی. تمام طول می کشد کمی از تجهیزات یک موضوع جالب و شجاعت خود را خارج وجود دارد. شروع-به-پایان راهنمای راه اندازی یک پادکست موفق بسته نرم افزاری به شما راه رفتن را از طریق این چیزها و بیشتر با نه منجر به متخصص دوره های پوشش ملزومات و آن را در فروش برای تنها $44.99.

در قرار دادن خود در خارج وجود دارد البته شما یاد بگیرند که چگونه به منظور توسعه خود را معتبر صدا و پیدا کردن تو رفتگی در دیوار خود را در آنچه به نظر می رسد به یک بازار اشباع شده. به جای تقلید می کنی آن را به دست آوردن شنوندگان این 13 درس به شما آموزش چگونه به شور و شوق خود را و توسعه محتوا در اطراف آن موضوع.

البته چیدن یک موضوع جالب این است که تنها بخشی از فرمول. زبان عمومی دیگری است که بخشی جدایی ناپذیر از ارائه یک پادکست و می توان آن را به چالش کشیدن برای بسیاری از. به همین دلیل برنده جایزه مدرسه کسب و کار پروفسور کریس هارون تبدیل خواهد شد شما از میکروفن تازه کار به تد-آماده فقط در 15 دقیقه با کامل ارائه و صحبت کردن البته.

پس از آن وجود دارد خود را شروع پادکست, یک, طبقه همکف, آموزش توسط, پادکست, صدای تیز و تند آدم اشتون. در 16 سخنرانی او به کمک شما به سادگی یک پادکست است که می تواند به ایجاد نام تجاری شما و رسیدن به مخاطبان در رفتن به سیستم عامل مانند آیتونز Stitcher و iHeartRadio.

هنوز مطمئن شوید که چه برای خرید و راه اندازی تجهیزات مناسب? پادکست Masterclass شما پوشانده شده است. آیا ترویج خود را نشان می دهد در رسانه های اجتماعی رسوا شما ؟ یک مشکل نیست. حتی وجود دارد یک دوره تقویت حافظه خود را برای کمک به شما را موثر تر بلندگو.

همه در همه, شروع-به-پایان راهنمای راه اندازی یک پادکست موفق بسته نرم افزاری کامل منابع برای مبتدی podcasters و در آن با تخفیف $44.99 رای آن می توانید به راحتی به بسیاری مشتاق میزبان بودجه.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب