7 چیزهای سرگرم کننده برای انجام در خانه امشب (علاوه بر تلویزیون)

اگر شما و خانواده شما (یا هم اتاقی خود را) همیشه به خودتان پیدا کنید نشستن بر روی نیمکت و یا در مقابل کامپیوتر

توسط ELEMENTORSITE در 23 فروردین 1399

اگر شما و خانواده شما (یا هم اتاقی خود را) همیشه به خودتان پیدا کنید نشستن بر روی نیمکت و یا در مقابل کامپیوتر و تمام است که صفحه نمایش زمان است که شروع به شما را کمی هم بزنید دیوانه ما چند ایده برای راه های خلاقانه برای در حالی که دور خسته کننده شب.

اگر شما لازم نیست مشاوره ازدواج و مشاوره شما می توانید همه چیز را در این لیست (در یک راه یا دیگری) بر روی اینترنت با استفاده از Facetime و یا اسکایپ و یا زوم به اتصال با دوستان و یا خانواده در هر نقطه در جهان است. شما ممکن است نیاز به برنامه ریزی برای مطمئن شوید که هر کس همان پازل و یا مواد تشکیل دهنده اما ارتباط شما با جعل خواهد بود به خوبی به ارزش اضافی کار می کنند.

گرد و خاک کردن که بازی سرنخ و یا بی اهمیت پیگیری و یا انحصار (خوب شاید نه انحصار مگر اینکه آن را واقعا شب طولانی) و خود را به چالش مشاوره ازدواج و مشاوره به برخی از خوب قدیمی از مد افتاده رقابت های فکری. من همیشه فراموش نکنید تا زمانی که من بازی آنها چقدر بازی های هیئت مدیره می تواند از مردم و شخصیت ها و نشان می دهد شما جدید از طرف مردم شما در حال حاضر فکر شما را می دانستند. فقط سعی کنید اجازه دهید رقابت و یا احساسات سخت معطل بعد از بازی بیش از. در خانه یکی از قوانین ما این است که همیشه برنده میدارد که تمایل به لبه gloating.

بیشتر بخوانید: کارشناسان انتخاب بهترین بازی های هیئت مدیره برای خانواده ها و بزرگسالان و زوج و یا هر کسی!

اره منبت کاری اره مویی پازل, من فکر می کنم فوق العاده دستکمگرفتهشده. مطمئن شوید که کار بر روی یک پازل ممکن است بلافاصله به عنوان لذت بخش به عنوان می گویند تماشای یک تعقیب و گریز خودرو, اما از آن است که برخی آهسته شادی خوب است که پادزهر به هرج و مرج زندگی مدرن است. وقتی تو هم یک پازل شما می توانید یک بیت سعی کنید ترکیب های مختلف وقت خود را. اگر شما کار بر روی یک پازل با شخص دیگری شما باد تا با داشتن همه نوع از مکالمات که شما ممکن است در غیر این صورت داشته اند. پازل مانند الکل. آنها آرامش مردم است.

ادامه مطلب: چگونه می شود واقعا خوب در اره منبت کاری اره مویی پازل—به علاوه 6 برای خرید در حال حاضر

پخت و پز سرگرم کننده است: رقابتی پخت و پز است و حتی بیشتر سرگرم کننده است. Rummage از طریق کابینت های خود را به صورت تصادفی مانده مواد تشکیل دهنده و چالش های یکی از مشاوره ازدواج و مشاوره خود را به یک cookoff آهن-آشپز ، برنده می شود بالیدن هر کس به خوردن چیزی.

این را ندارد به نوعی از "تایتانیک" چیزی (مگر اینکه شما واقعا می خواهید آن را به). برخی از سرگرم کننده ترین من تا به حال با دوستان در خانه احزاب شامل فقط کاغذ و مداد: معلوم رسم مردم شما می دانید این است که واقعا سرگرم کننده است. شما می توانید یک نفر را در برخواهد داشت و همه رسم است که فرد و یا فقط هر کس در اتاق رسم شخص دیگری. و شما لازم نیست که به همه Da Vincis: داشتن شرکت کنندگان با طیف وسیعی از سبک ها و سطوح مهارت باعث می شود نتایج نهایی به خصوص سرگرم کننده است.

صنایع دستی مانند سودوکو برای دست های خود را. و شما لازم نیست که به یک تعهد مادام العمر به بافندگی برای تهیه یک شب سرگرمی. تلاش در جستجوی آنلاین برای راهنمای اوریگامی یا حتی حوله هنر است. یا هک فقط دکوپاژ چیزی.

بیشتر بخوانید: چگونه به ساخت یک اوریگامی فورچون تلر

6. پخت چیزی واقعا دشوار است که شما هرگز قبل از پخته

را کوفته. یا macaroons. یا پای-پوسته از ابتدا. در حال حاضر زمان به سعی کنید یک تهدید آمیز دستور است که شما شنیده ام طول می کشد برای همیشه لطفا برای. پس از همه, شما باید مقدار زیادی از زمان. و به عنوان یک پاداش آن را می سازد خانه گرمتر!

ادامه مطلب: چگونه می توان, در خانه, آسیایی, کوفته از ابتدا

شما ممکن است فکر می کنم که شما بیش از حد قدیمی برای ساخت یک بالش فورت اما شما در اشتباه هستند. ساختمان بالش قلعه شادی است که می داند هیچ فصل و زمانی که شما یک بزرگسال شما لازم نیست که به نگرانی در مورد مادر خود را از آمدن به اتاق و داشتن تناسب هنگامی که او می بیند نیمکت ایستاده در کنار آن. یکبار بالش خود را فورت کامل است شما می توانید خواب در داخل آن است. یا خوردن بستنی. و یا بازی یک بازی هیئت مدیره. و یا حوله هنر است. آسمان را محدود است.

می خواهید بیشتر ایده ها ؟ بررسي فايلهاي (اقامت در آپارتمان خود را) درمان: راهنمای ما به بودن در خانه در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im