10 دکور قطعه که شما را Tie-Dye روند راست به خانه خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن را عمل

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را عملا غیر ممکن است برای فرار از کراوات رنگ این روز است. این boho سبک اصلی آن راه باند فرودگاه و به دکور خانه از پرتاب بالش و ملافه به غذاخوری و فراتر از آن. این رنگارنگ موتیف اول ساخته شده یک علامت بزرگ در دهه 1960 به عنوان یک صلح اعتراض اصلی و به تدریج از counterculture به جریان اصلی. چند دهه بعد آن را در حال حاضر به عقب و بزرگتر از همیشه است. این زمان در اطراف, کراوات رنگ اجرا حیطه از روشن بیانیه قطعه به بیشتر طرح مینیمالیستی. هر کدام از طیف رنگ شما ترجیح می دهند یکی از این قطعات خواهد با شما صحبت کند.

کمی هیپی, کمی, مدرن, این کراوات رنگ جدول دونده خود را خود را در جدول اتاق ناهار خوری یک لحظه قبل. برای معاصر پیچ و تاب و کراوات رنگ افست با بلوک های هندسی الگوی است که باعث می شود این یک قطعه خاص—به خصوص برای قیمت.

خرید: Tie-Dye جدول دونده $24 از Urban Outfitters

2. نرم کراوات رنگ پرده حمام

پرده حمام یکی از ساده ترین راه برای به روز کردن خود و این دختر زیبا نقاشی با مداد رنگی یکی مناسب برای تابستان. کانال لرز beachy vibes فقط با حلق آویز این سبک است.

خرید: نرم کراوات رنگ پرده حمام $69.99 $55.99 از Society6

3. CStudio خانه رنگ کراوات پنبه آلی Percale تسلی دهنده و شم مجموعه

4. کراوات رنگ 16 قطعه ظروف غذاخوری مجموعه

یک کراوات رنگ آبی چاپ rim در این غیر این صورت همه سفید ظروف غذاخوری مجموعه را به نوبه خود صرف غذا تا درجه یک. 16-مجموعه ای شامل خدمات برای چهار نفر با یک بشقاب شام بشقاب سالاد, حبوبات, کاسه و لیوان. هر مورد ماشین ظرفشویی امن مایکروویو-ایمن فر امن و حتی تراشه مقاوم بنابراین حتی اگر شما سخت در ظروف خود را, این گذشته باید به شما در حالی که خوب.

خرید: رنگ کراوات 16 قطعه ظروف غذاخوری مجموعه $54.99 برای 4 قطعه مجموعه ای از Wayfair

5. رد طرح امی Sia کراوات رنگ Credenza

اواسط قرن مدرن شبح یک کراوات رنگ قبل از ساخت این آمریکایی ساخته شده credenza روند twofer. آن را آسان به نگه داشتن همه از اتاق نشیمن خود را و ملزومات سازمان در داخل به لطف داخلی قابل تنظیم قفسه. را انتخاب کنید از جراحی در هر دو سیاه و سفید و یا طلایی—هر آنچه که به بهترین وجه منطبق با دکور خود را.

خرید: رد طرح امی Sia رنگ کراوات, Credenza, $999 از هدف

پیچیده را در کراوات رنگ این خنثی دستمال سفره است که بخشی از طلا و جواهر طراح جنیفر فیشر با همکاری CB2 خواهد لباس هر وعده غذایی. هر منحصر به فرد است پس همه آنها کراوات رنگ با دست.

خرید: رنگ کراوات, دستمال, $12.95 از CB2

برای boho لمسی زیر پا شما نمی توانید ضرب و شتم این کراوات رنگ فرش. این یک خرید شما احساس خوبی در مورد از آن ساخته شده و در نمایشگاه گواهی تسهیلات در هند حصول اطمینان از صنعتگر که گردد آن را با یک دست loom درآمد دستمزد زندگی می کنند در حالی که حفظ روش های سنتی. می آید در شش رنگ مختلف و چهار اندازه بنابراین شما می توانید فقط نگاه مناسب برای اتاق خود را.

خرید: کراوات رنگ فرش—5 x 8', $500 از علم غرب

8. اراسموس کراوات رنگ مارپیچی آشپزخانه Mat

محکم لاستیک حمایت در این لهجه حصیر را ارائه نرم cushioning در حالی که شما در حال ایستاده در سینک,, آیا, انجام, ظروف و یا در غیر این صورت. به علاوه ظریف را در کراوات رنگ را متناسب با یک دسته مختلف دکور آشپزخانه سبک.

خرید: اراسموس رنگ کراوات مارپیچ آشپزخانه حصیر $63.99 $48.99 از Wayfair

حتی اگر شما خواب, داغ, شما هنوز هم می توانید در کراوات رنگ روند با این سبک بی سر و صدا لحاف. یک الگوی چهل تکه در یک شسته-از نارنجی و آبی و خاکستری پالت می دهد این قطعه یک, تازه, مدرن, edge, اما آن را معکوس به جامد سفید اگر شما می خواهید آن را تغییر دهید تا پایین خط.

خرید: جانیس کراوات رنگ لحاف $169 به صورت کامل/ملکه از Urban Outfitters

10. Cory کراوات رنگ جعبه ذخیره سازی

کراوات رنگ به نظر می رسد معاصر و تمیز هنگامی که آن را در یک براق جعبه مستطیل شکل با رنگ سفید topstitching. فوق العاده همه کاره شما می توانید آن را در اتاق خانواده به فروشگاه کنترل از راه دور تلویزیون و نگه داشتن آنها را دور از چشم و یا استفاده از آن در اتاق خواب به سازماندهی اندازه baubles.

خرید: Cory رنگ کراوات جعبه ذخیره سازی $118.99 از Wayfair



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب