جزئیات SpaceX جمهور Gwynne Shotwell ایمیل به کارکنان در مورد Juneteenth تنوع طرح

SpaceX جمهور و COO Gwynne Shotwellجی Westcott / ناساSpaceX جمهور و COO Gwynne Shotwell ارسال یک شرکت گسترده ای

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

SpaceX جمهور و COO Gwynne Shotwell

جی Westcott / ناسا

SpaceX جمهور و COO Gwynne Shotwell ارسال یک شرکت گسترده ایمیل در روز جمعه به روشن شدن مدیر عامل Elon Musk اعلامیه در مورد Juneteenth و همچنین برای گفتن در مورد کارکنان جدید تنوع طرح در این شرکت است.

"سال آینده Juneteenth خواهد بود یک مقام رسمی شرکت تعطیلات" Shotwell نوشت: در این ایمیل که دیده می شد توسط CNBC.

Juneteenth ترکیبی از کلمات و نوزدهم ژوئن افتخارات پایان برده داری در ایالات متحده است. این علائم بعد در سال 1865 زمانی که اتحادیه ارتش مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر فرود در گالوستون تگزاس و گفت: در این شهرستان که جنگ داخلی بود.

Shotwell توجه داشته باشید در آمد و حدود دو ساعت پس از مشک توییتی که "Juneteenth است از این پس در نظر گرفته شده ما برای تعطیلات تسلا & SpaceX." اما مشک نیز توییتی که کارکنان تمایل به رعایت تعطیلات را "نیاز به استفاده از پرداخت-زمان-off روز" تجارت که دو زمان تسلا کارمندان گفت: CNBC آنها توهین آمیز به خصوص با توجه به اینکه این اطلاعیه آمده ظهر.

Shotwell را روشن کلیدی است زیرا به این معنی SpaceX کارکنان پرداخت خواهد شد برای روز حرکت رو به جلو به عنوان شرکت رسمی تعطیلات در نظر گرفته شده پرداخت می شود ،

"به عنوان یک پیگیری به من ارتباطی دو هفته پیش من در ملاقات با برخی از سیاه و سفید ما کارمندان به شنیدن به طور مستقیم از آنها در مورد تجربیات خود را در محل کار," او نوشت. "میکرو-محیطی تمام راه را به صریح و روشن نژاد-بر اساس نام تماس و دیگر غیر قابل تحمل رفتارهای تهاجمی در اینجا رخ می دهد و این کاملا درست نیست. SpaceX را تحمل نمی کند تبعیض یا نژاد پرستی از هر نوع (و در این موارد ما به شدت حمایت ما هیچ یک سوراخ سیاست)."

یک تعداد انگشت شماری از سازمان های دیگر در فضای صنعت نیز پرده برداری از تنوع طرح در روز جمعه.

سر ریچارد برانسون گردشگری فضایی شرکت ویرجین کهکشانی اعلام کرد که آن را شروع یک برنامه به صورت سیاه و دانشمندان به دنبال بنیادی آموزش و پرورش در هوافضا ― ابتدا با یک $100,000 تعهد برای شروع برنامه. مدیر عامل شرکت باکره, مدار, یک spin-off از ویرجین کهکشانی منتشر شده برخی از شرکت خود اطلاعات جمعیتی و گفت که باکره مدار کارکنان تمام به روز کردن. این Brooke اونز یاران شناخته شده غیر انتفاعی است که زنان در مقطع کارشناسی در بسیاری از شرکت های هوافضا, پرده برداری کرد, تغییرات اجرایی آن تیم با سه رنگ منصوب در محل از بنیانگذاران و سابق ناسا معاون مدیر لری Garver.

یک SpaceX Falcon 9 rocket در مورد به راه اندازی این شرکت خدمه فضاپیمای اژدها دیده می شود قبل از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley, پردازنده.

ناسا/Joel Kowsky

"ما به رهبر جهانی در پروازهای فضایی," Shotwell همچنین گفت: در ایمیل. "ما باید کاملا به رهبر جهانی در ایجاد و حفظ یک محیط کار عاری از تعصب و بی عدالتی که در آن هر کس می تواند انجام بهترین کار خود را به طوری که ما می تواند سرعت بخشیدن هدف ما از ساخت بشریت چند سیاره ای."

SpaceX بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جزئیات Shotwell را کامل ایمیل به کارکنان در اینجا:

SpaceX تیم

امروز Juneteenth. من را تشویق هر یک از کارکنان به یادگیری بیشتر در مورد این روز و به تأمل در نحوه اثر تغییر مثبت در اینجا در SpaceX و در جامعه خود را. سال آینده Juneteenth خواهد بود یک مقام رسمی شرکت تعطیل. اگر شما می خواهم به رعایت Juneteenth باقی مانده از امروز شما ممکن است استفاده از زمان پرداخت کردن (PTO) یا پرداخت نشده زمان خاموش. همه زمان درخواست خواهد شد با کمال میل. لطفا کار با مدیر خود را اگر شما می خواهم برای مشاهده امروز.

به عنوان یک پیگیری به من ارتباطی دو هفته پیش من در ملاقات با برخی از سیاه و سفید ما کارمندان به شنیدن به طور مستقیم از آنها در مورد تجربیات خود را در محل کار. من هم شنیده ام در دنبال [sic] بحث است که این بی عدالتی است که ما سیاه کارکنان در حال تجربه گسترش به دیگر اقلیت کارکنان. میکرو محیطی تمام راه را به صریح و روشن نژاد-بر اساس نام تماس و دیگر غیر قابل تحمل رفتارهای تهاجمی در اینجا رخ می دهد و این کاملا درست نیست. SpaceX را تحمل نمی کند تبعیض یا نژاد پرستی از هر نوع (و در این موارد ما به شدت حمایت ما هیچ یک سوراخ سیاست). اگر شما آگاه هستند و یا تجربه کرده اند این اعمال لطفا-لطفا-لطفا اجازه دهید HR مدیر خود و یا ملاقات بلافاصله می دانم (ما نمی توانیم رفع مشکلاتی که ما در مورد نمی دانم). SpaceX باید یک محل که در آن هر کارمند می تواند انجام بهترین کار خود را -- و کاپیتان آشکار در اینجا: کارکنان نمی تواند انجام بهترین کار خود را اگر آنها بد یا ناحق.

ما در حال لگد زدن به دو کارمند جدید شبکه -- BlackX و LatinX. هر کارمند شبکه باز است به همه کارکنان و می تواند بسیار موثر در ایجاد تغییر مثبت است.

در سال گذشته ما تعصب آموزش اجباری برای همه مردم و رهبران. ما در حال حاضر ساخت تعصب آموزش اجباری برای همه کارکنان. این تنوع و شمول و آموزش تیم خواهد کار بر روی یک استراتژی برای به مقیاس در شخص جلسات در سراسر شرکت در تمام سایت ها علاوه بر موجود آموزش آنلاین. در ارتباط باشید برای ارتباطی محلی در مراحل بعدی. [اد. لینک redacted]

ما آغاز خواهد شد به میزبان پای بخاری چت با تمرکز بر تنوع و شمول در چند هفته آینده. ما اهرم کارشناسان خارجی و داخلی کارکنان به شرکت در این گفتگو. شما را تشویق به حضور چه فرد و یا تقریبا. [اد. لینک redacted]

ما در حال لگد زدن به یک اقلیت برنامه نظارت. ما شاهد موفقیت ما در "شبکه زنان" برنامه نظارت و ما هیجان زده به گسترش است.

ما تیم اجرایی خواهد شد شرکت کارکنان خود را در مورد این موضوع و ما می خواهیم هر مدیر برای انجام همان. همه ما نیاز به شرکت در این گفتگو.

این مراحل فقط شروع و شما باید تعهد من است که ما را به ادامه کار برای, جشن, افزایش و محافظت از ما متنوع کارمند پایه به طوری که هر کس می تواند انجام کار بسیار عالی و عاری از تعصب و رفتار نامناسب. ما به رهبر جهانی در Spaceflight - ما باید کاملا به رهبر جهانی در ایجاد و حفظ یک محیط کار عاری از تعصب و بی عدالتی که در آن هر کس می تواند انجام بهترین کار خود را به طوری که ما می تواند سرعت بخشیدن هدف ما از ساخت بشریت چند سیاره ای.

-- g

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب