14 کارگران مهاجر مرگ در حوادث رانندگی در, Madhya Pradesh, تا

14 Migrant Workers Die In Accidents In Madhya Pradesh, UP

برجسته

  • 70 نفر در سفر بودند از ماهاراشترا به اوتار پرادش
  • بسیاری از آنها گزارش شده از یوننو
  • “ما در حال ساخت تلاش برای ارسال آنها را به یوننو”: پلیس

بوپال:

هشت کارگر کشته و بیش از 54 دچار صدمات پس از کامیون آنها در سفر بودند و در برخورد با یک سرعت اتوبوس در, Madhya Pradesh را از گنا زودتر این صبح است. این حادثه گزارش شد ساعت پس از شش کارگران مهاجر اجرا شد توسط یک اتوبوس در بزرگراه در اوتار پرادش.

در این حادثه مرگبار در, Madhya Pradesh, کامیون سفر از ماهاراشترا به اوتار پرادش با حدود 70 کارگر بود که در برخورد با یک سرعت اتوبوس در یک جاده دور زدن در گنا ترک هشت مرده است. حدود 55-60 کارگران نیز دچار صدمات در این حادثه که حوالی ساعت 3 صبح, پلیس گفت:. بسیاری از کارگران از یوننو در منطقه اوتار پرادش آنها اضافه شده است.

اتوبوس رفت و آمد بود از گنا به احمدآباد, پلیس, گفت:, و اضافه کرد که تنها یک راننده و یک پاک کن در سفر بودند در آن است.

“ما خواب بودند که این حادثه صورت گرفت. حدود 55-60 مردم در کامیون. این حادثه حوالی ساعت 3 صبح” گفت: Sonu یک baourer.

“این حادثه در محل گنا گذر از جاده ها است. این کارگران بودند سفر از بمبئی به زادگاه خود را در یوننو در اوتار پرادش. با اتوبوس رفت و آمد بود از گنا به احمدآباد. سه نفر جراحات جزئی. ما در حال تلاش برای ارسال آنها را به یوننو گفت:” یک مقام پلیس.

در دیگر حادثه غم انگیز از, Uttar Pradesh, شش کارگران مهاجر اجرا شد بیش از یک اوتار پرادش دولت اتوبوس در بزرگراه در دولت مظفرنگر منطقه در شب چهارشنبه. کارگران راه رفتن شده بود به زادگاه خود را در بحار از پنجاب در میان coronavirus مستند پلیس گفت:

اتوبوس خالی بود و این راننده است که در اجرای آنها اضافه شده است.

حوادث مربوط به کارگران مهاجر که در حال راه رفتن به خانه شده اند و گزارش از سراسر کشور در روزهای اخیر. هفته گذشته 16 کارگران مهاجر در یک گروه از 20 کشته شدند پس از یک قطار باری زد بر آنها در حالی که آنها خواب بودند بر روی آهنگ در ماهاراشترا, Aurangabad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im