15 بهترین منابع برای تجهیز خود را در فضای کوچک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تجهیز sho

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تجهیز shoebox از یک آپارتمان و یا یک خانه می تواند بسیار چالش به خصوص اگر سفارشی کالا فراتر از بودجه خود را. اما ممکن است به طور استراتژیک در مورد چگونه شما, منبع, موارد, از جایی که شما فروشگاه قطعات در وهله اول به مرور بخش مانند "بازگشت به دانشگاه" بخش که در آن شما ممکن است در غیر این صورت هرگز فکر نمی کردم به نگاه. و البته دو وظیفه موارد هوشمند سازی قطعات و هوشمندانه repurposing هستند خود را در فضای کوچک بهترین دوستان است.

بدون توجه به سبک خود را و یا بودجه وجود دارد یک فضای کوچک فروشگاه در خارج وجود دارد برای شما. اضافه کردن این 15, طراح-منابع تایید شده به خود را نشانه گذاری لیست خرید خوشحال!

این همیشه خوب است که یک خرید طرح توجیهی وقتی که می آید برای IKEA پس از این سوئدی megastore به طور مداوم در معرفی محصولات جدید و دارای مقدار زیادی از موجودی. بنابراین چه چیزی pro طراحان توصیه می کنید ؟ "باز خود را پشت قفسه بندی فوق العاده انعطاف پذیر است و می تواند در یک تن از انواع مختلف اتاق—playrooms کتابخانه های اتاق خواب می گوید:" طراح جنیفر ژان موریس از JMorris طراحی. "من اضافه شده برخی از قفسه های داخلی به ورود و آن را تبدیل به یک کفش و انبار و با برخی از سطل های من می توانید دستکش یا کرم های ضدآفتاب برای بر روی بروید."

در واقع IKEA را KALLAX سری نیز اغلب استفاده می شود توسط طراح جانت Lorusso اصلی و صاحب JRL داخلی. "این قطعه های مورد علاقه من برای فضاهای کوچک به دلیل IKEA همچنین فروش انواع سطل که مناسب cubbies و همچنین درب و زیر شلواری, بنابراین شما می توانید آن را پیکربندی برای تحت پوشش و یا باز سازی به طور خاص برای هر آنچه شما نیاز دارید می گوید:" Lorusso. "این می تواند تابع به عنوان یک دولت و یک کشو و یک نمایش و یا یک قفسه کتاب و می آید در انواع مختلف از تنظیمات است که می تواند به صورت عمودی یا افقی."

Lorusso نیز یک فن جدید HEMNES daybed. "این یک مبل های روز و شب و همچنین به عنوان یک کمد به دلیل فضای ذخیره سازی در زیر," او می گوید. بحث در مورد یک تهدید سه گانه! این نوع از multitaskers انواع قطعات شما باید در سرمایه گذاری خود را به حداکثر رساندن فیلم مربع است.

هنگامی که شما می خواهید بیشتر از یک انتخاب, می گویند در طرح ها و رنگ ها و شاید چیزی کمی trendier تر از IKEA به علم غرب یک نگاه. "آنچه که من در مورد علم غرب است که آنها را به آپارتمان کوچکتر در اندازه کاناپه و کوچکتر صندلی در انواع رنگ ها و سبک ها و الگوهای می گوید:" آلیس چیو اصلی از دست آلیس طرح است. آنها حتی سرپرستی "فضای کوچک راه حل" صفحه فرود, پس از آن به وضوح بالا از ذهن برای خود در خانه تیم طراحی.

این یکی ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده اگر شما نمی نگه دارید تا با صفحه اصلی اخبار اما Pottery Barn در واقع راه اندازی اختصاصی فضای کوچک مجموعه, PB آپارتمان در سال 2018 و آن را خوب میشم. شما پیدا کنید انتقالی مبل ها و میز کنسول, تخت و میز ناهار خوری با ریزه اندام نسبت به علاوه مدولار قفسه بندی و آیتم های فوق العاده با ساخته شده است در ذخیره سازی. بسیاری از قطعات موجود در انبار و آماده به کشتی به این معنی که شما لازم نیست که صبر کنید هفته به صورت سفارشی و بسیاری از آنها نیز در بخشی از سرب را "روزمره ارزش" ساختار قیمت گذاری. به طوری که آنها کاملا نمی شکستن بانک.

این نیویورک بر اساس خرده فروش است که جایی برای رفتن برای چند منظوره قطعات و مبلمان است که تبدیل—فکر می کنم مورفی تخت و مبل و تخت و مبلمان را با کارآمد سایه ها. خود را به قطعات مدولار همچنین می توانید به جای کشویی میز و محفظه ذخیره سازی اضافی. "یک اتاق ما طراحی شده برای دو برادر با منابع مبلمان های ویژه بلند واحدهای ذخیره سازی با تخت بالا و زیر میز می گوید:" طراح الیزابت سانچز Vaughan در سایت طراحی داخلی. "این بود که بسیاری از تابع برای یک اتاق کوچک است."

طراح ملانی موریس از ملانی موریس داخلی یکی دیگر از طرفداران برند. "رفتن به منبع مبلمان با مشتری است مانند مصرف آنها را به سحر و جادو نشان می دهد می گوید:" موریس. "یکی از محصولات خود من عاشق خود است جالوت شیشه میز کنسول می رود که از 17 اینچ در عمق به یک کامل تکامل یافته میز ناهار خوری تا 115 اینچ طولانی است." سحر و جادو در واقع! موریس نیز استفاده می شود خود را در تخت مورفی قبل از اینکه در پروژه ها به عنوان به خوبی.

به دنبال یک مبل کوچک اما نمی کم در سبک ؟ بررسي فايلهاي مدرن e-tailer APT 2B برای یک دسته از آپارتمان اندازه ساخته شده در ایالات متحده آمریکا گزینه های. فروشگاه سهام بسیاری از سایه های مختلف و شما می توانید سفارش پارچه نمونه اگر شما می خواهید برای بررسی از یکی از دیوانه خود را پررنگ colorways در زندگی واقعی است. نگران نباشید: بژ و خاکستری و نیروی دریایی هستند گزینه های بیش از حد. APT 2B نیز منحصر به فرد اثاثه یا لوازم داخلی, شریک, طراح, Kyle Schuneman بود که به نام خانه ای زیبا بالای 20 طراحی جدید استعدادهای درخشان به سازمان دیده بان. به طوری که سرد است. آیا من ذکر است این مبل ها نیز با گارانتی مادام العمر? که بسیاری از مسافت پیموده شده, مردمی, برای قیمت است که در شروع $1,198.

زمانی که طراح هیلاری K. کوهن از hCO داخلی در فضایی به چالش کشیده و اتاق او را دوست دارد به بازدید Calligaris به خصوص برای جداول ناهار خوری. "آنها باید قطعه مدرن طراحی شده اند که با نسبت بزرگ و هوشمند لمس می گوید:" کوهن. "در ما 'رودخانه محل اقامت' پروژه ما با استفاده از یک دور میز ناهار خوری با سنگ مرمر بالا است که گسترش می یابد هنگامی که شما بیشتر مهمانان است." نه تنها پایه میز طراحی شده است به جا به عنوان بسیاری از صندلی به عنوان شما نیاز کوهن می گوید: فرمت قطعه برای بالا نیز ذخیره شده در جدول. که درست محافظ فضا.

اگر شما لازم نیست که یک خط کامل نمایشگاه در نزدیکی شما چند خرده فروشان در سراسر کشور و همچنین فروش را انتخاب کنید Calligaris قطعات.

در طول سال, مبلمان مدرن, مرکز فروش CB2 بی سر و صدا ساخته شده است تا خود را بیشتر از متوسط اندازه ارائه شده است. آنها لازم نیست که یک فضای کوچک مجموعه, per se, اما آنها سهام میزهای تاشو دیواری قفسه و کابینت سبک کمد برای کسانی از ما که در مقابله با فضای کوچک تراژدی—عدم پستو. اگر شما به دنبال تمیز و جمع و جور صفحه اصلی راه حل قطعا آنها را بررسی کنید.

برای یک بودجه ای که کمی بیشتر high-end ساخته شده کالاهای منابع شگفت انگیز. "کوچک بهشت—آنها اغلب ریزه اندام اندازه برای کنار تخت و کنسول جداول است که می تواند زیرک می گوید:" جنیفر ژان موریس. ترجمه: خود را به تکه های کوچک واقعا می تواند در هر نقطه در خانه و در جا با توجه به اندازه آنها است. صنعتگری است که در نقطه بیش از حد. "خود را با کیفیت و پس از اتمام هستند بنابراین تصفیه شده, بنابراین شما واقعا احساس می کنید مانند شما در حال از دست دادن هر چیزی" می افزاید: موریس.

سارا توپ, طراح, در خانه, قهرمانان, LLC, همه چیز در مورد خرید در فروشگاه های زنجیره ای و هدفمند به مردمی جوان مانند Urban Outfitters و حتی PB, نوجوانان برای مدرج کردن قطعات برای مشتریان خود و محل خود. "خانه خود من است 1920s به ردیف خانه پس از آن فوق العاده باریک و دارای اتاق های کوچکتر که در حال راه بیشتر compartmentalized از یک خانه مدرن می گوید:" توپ. "در حالی که من گنج من 'رشد' قطعات, من باید اعتراف که من گل بسیار کمی از دکور و ذخیره سازی اقلام در طول بازگشت به مدرسه فروش هنگامی که خرده فروشان در حال هدف قرار دادن دانشجویان در حال حرکت به آپارتمان و یا خوابگاه." Urban Outfitters بزرگ برای مبل ها و تخت, اما آنها همچنین پیشنهاد نورد دندانه دار کردن ذخیره سازی راه حل های واحد های قفسه بندی و جداول جانبی و عثمانی از بسیاری از فروشندگان به عنوان خواهر بزرگ فروشگاه Anthropologie. در کل UO مبلمان است فقط کمی کوچکتر و جوان تر.

هنگامی که شما به دنبال برای ذخیره سازی ویژه قطعات مطمئن شوید که سفر SubSahara است در لیست شما. بنیانگذار Sofi سکک سهام زیبا بافته شده در سبد تن از رنگ های مختلف و اندازه های مختلف—هر دو سرپوشیده و سرپوشیده. بنابراین برخی به چیزی که جلب چشم خود را و متناسب با طراحی خود را طرح. بسیاری از سبک های برای راههای ورودی حمام و بیشتر سازماندهی قطعات مانند قفسه و رسانه های کنسول.

طرفداران بیشتر و سبکی قدردانی خواهد شد در این فروشگاه های زنجیره ای شیک نام تجاری لوازم خانگی و ذخیره سازی اقلام است. علاوه بر این بسیاری از قطعات خود را باید ساده و مدرج به پایین سایه ها به خصوص در مجموعه مبلمان. اگر شما به دنبال جمع و جور تر ظروف پخت و پز و گنجه سازمان راه حل شما همچنین می توانید پیدا کردن این نوع از اقلام در اینجا به عنوان به خوبی.

اجازه ندهید که نام شما احمق—از سال 1969 این نیویورک-بر اساس ذخیره شده است بروید-به مراتب بیشتر از فقط cabinetry. شما می توانید پیدا نسبتا مقرون به صرفه سفارشی مبلمان چوب از همه نوع از جمله تخت ذخیره سازی دیوار واحدهای رادیاتور را پوشش می دهد و جداول ناهار خوری. مستقل و ساخته شده است در سبک های اجرا طراحی مسيري از اوایل آمریکایی و هنر & صنایع دستی به شاکر و اواسط قرن مدرن است. بسیاری از قطعات با حمایت گارانتی مادام العمر و شما می توانید سفارشی کار نقل قول به صورت رایگان. بررسي فايلهاي خود را ترخیص و طبقه بخش نمونه برای آماده به کشتی از موارد حتی عمیق تر در تخفیف.

اگر ساده و سبک اسکاندیناوی داخلی صحبت می کنند به شما می دانم که شما دیگر گزینه های فضایی از IKEA با وجود این که برای اولین بار در این لیست منابع. این درست است به خصوص وقتی که می آید به قفسه بندی. در سال 1960 طراح آلمانی Dieter Rams معرفی خود 606 جهانی سیستم قفسه بندی و طراحی مدولار است که هنوز هم یک فضای کوچک نشین رویای. با پر کردن این پرسشنامه ها یک عکس از اتاق خود را, اضافه کردن ابعاد و بودجه خود را مشخص کنید. سپس Vitsoe, 606 منحصر به فرد تولید خواهد آمد تا با یک پیکربندی که بهترین راه حل مناسب برای شما و فضای خود را (بدون تعهد به خرید). بهترین بخش ؟ شما می توانید با اضافه کردن به واحد و شما می توانید همه چیز را با شما اگر شما را تا پایان در حال حرکت برخی از روز.

فکر می کنم از newish مستقیم-به-نام تجاری مشتری فضاهای باز به عنوان محکم سرپرستی, کولر جوان پسر عموی به ظرف فروشگاه. فعلی خود را مجموعه شامل انواع مختلف سازماندهی لوازم جانبی از سطل و سبد به قفسه و تقسیم. نگاه کلی و احساس پاک و مدرن با تشکر از خاموش پالت جنگل نور خاکستری نمدی و فولاد با پوشش پودر در رنگ سفید.

یکی دیگر از بزرگ ژاپنی, مینیمالیستی, نام تجاری است Yamakazi که دارای تخصص در فضایی دوستانه سازی و دکور قطعه برای هر اتاق از خانه—اما آشپزخانه حمام و entryway در خاص است. اگر شما عشق آرام قطعه چوب که مخلوط و ممزوج با سیاه و سفید و سپس این سایت به فروشگاه برای اطمینان حاصل کنید. نگه داشتن در ذهن که Yamazaki است ذخیره در علاقه مندی ها مانند آمازون, Urban Outfitters و علم غرب. پس از آن همیشه یک ایده خوب برای مقایسه هزینه های قبل از خرید به مانع مطلق بهترین قیمت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن