Coronavirus بستری رشد در 23 ایالت تگزاس به عنوان پذیرش افزایش به رکورد جدید

یک عضو از کارکنان پزشکی در درمان یک بیمار در COVID-19 واحد مراقبت های ویژه در ایالات یادبود مرکز پزشکی در تاری

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

یک عضو از کارکنان پزشکی در درمان یک بیمار در COVID-19 واحد مراقبت های ویژه در ایالات یادبود مرکز پزشکی در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 در هوستون تگزاس. COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان باید مشخصی از تگزاس بازگشایی, فشار, فشرده-مراقبت بخش به ظرفیت کامل و جرقه نگرانی در مورد افزایش مرگ و میر به عنوان ویروس گسترش می یابد.

برو ناکامورا | گتی ایماژ

تگزاس تا به حال بیش از 8000 بستری Covid-19 بيمار در روز یکشنبه یک شماره ثبت از بستری شدن در بیمارستان و یکی از بالاترین در کشور با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

تعداد افراد بستری شده با Covid-19 رشد 5% یا بیشتر در یکشنبه 23 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط در حال حرکت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

کارشناسان بهداشت عمومی دیده بان بستری شدن در بیمارستان از نزدیک به دلیل آن می تواند نشان دهد چگونه شدید شیوع در منطقه است. آن را به عنوان یک اندازه گیری بهتر از موارد جدید به دلیل آن را نه به عنوان متکی به در دسترس بودن تست است.

کالیفرنیا و آریزونا و نوادا و گرجستان نیز دیده می شود رشد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان. فلوریدا تنها آهنگ های تعدادی از افرادی که در بیمارستان بستری شده است از زمان آغاز شیوع و نه کسانی که در حال حاضر در بیمارستان با Covid-19 با توجه به Covid پیگیری پروژه.

Coronavirus موارد در حال رشد بودند در 36 ایالت در ایالات متحده آمریکا که از روز شنبه بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. موارد در سراسر ایالات متحده رشد بیش از 26 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به هاپکینز داده است.

CNBC محاسبه روزانه خود Covid-19 موارد بر اساس به طور متوسط بیش قبلی هفت روز برای از بین بردن نوسانات در گزارش روزانه. تعداد موارد ممکن است underreported بیش چهارم ژوئیه آخر هفته و می تواند گزارش بعد از آن در برخی از ایالت ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تگزاس و فلوریدا گزارش شده رکورد موج در coronavirus موارد بیش چهارم ژوئیه آخر هفته به عنوان دولت و دولت های محلی سعی کنید برای مهار رشد شیوع بیماری در سراسر کمربند خورشید. فلوریدا گزارش روز شنبه که 14.1 درصد از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بودند در حالی که در تگزاس گزارش مثبت نرخ 13.1% هر دو بالاتر از هر متحده 10% محدوده هدف.

بیمارستان ها در حداقل دو تگزاس, شهرستان, حلق, Hidalgo در ظرفیت کامل و مقامات محلی در حال اصرار ساکنان وجود دارد به پناهگاه در محل و جلوگیری از تجمعات به گفته مقامات محلی است.

هوستون بیمارستان ها در مسیر به ضعف در حدود دو هفته به عنوان موارد کوه شهردار سیلوستر ترنر گفت: CBS' "چهره ملت" در روز یکشنبه. مردم رنگ می شد نامتناسب نهفته به خصوص اسپانیایی ساکنان, او گفت:.

"تعداد افرادی که در حال بیمار شدن و رفتن به بیمارستان به صورت تصاعدی افزایش یافته است. تعداد زیادی از مردم ما در ICU تخت به صورت تصاعدی افزایش یافته است" ترنر گفت. او اضافه کرد که مشکل اصلی رو هوستون بیمارستان های نیروی انسانی است نه کمبود تخت.

"ما همیشه می توانید ارائه تخت اضافی, اما ما نیاز به مردم و پرستاران و هر کس دیگری که متخصصان پزشکی به کارکنان آن تخت. این نقطه بحرانی در حال حاضر" ترنر گفت.

برای ایجاد اتاق را برای Covid-19 بیماران, رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو در یک تعداد انگشت شماری از استان ها که عبارتند از دولت بزرگترین شهرستانها: سن آنتونیو و دالاس, هوستون و آستین.

— CNBC اما Newburger و تاکر Higgins کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب