Nitish کومار و BJP باید تمرکز بر روی "مسائل واقعی": Tejashwi Yadav

Tejashwi Yadav در یک توییت گفت: Bihar خواهد شد هیچ چیز با حمله شخصی به من.پتنا: RJD رهبر Tejashwi Yadav روز جم

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399
Nitish Kumar And BJP Must Concentrate On 'Real Issues': Tejashwi Yadav

Tejashwi Yadav در یک توییت گفت: Bihar خواهد شد هیچ چیز با حمله شخصی به من.

پتنا:

RJD رهبر Tejashwi Yadav روز جمعه ناودان بی جی پی و بیهار وزیر Nitish کومار برای "حمله شخصی" بر او درخواست آنها را به جای تمرکز بر مسائل واقعی مانند "بیکاری law & order و مهاجرت".

"بیهار خواهد شد هیچ چیز با حمله شخصی به من گفت:" این RJD رهبر گفت: در یک صدای جیر جیر.

"ما در حال استفاده می شود به این حملات موهن & التهابی بديع از 30 سال گذشته از همه شما. چرا شما جلوگیری از به روز رسانی در مورد تاج موارد سلامت, مدیریت, بیکاری, مراکز قرنطینه و فقیر و مهاجر را مسائل؟"

او ضد حمله یک روز پس از بیهار اطلاعات و روابط عمومی وزارت وزیر Neeraj کومار متهم RJD supremo Lalu Prasad گرفتن زمین ثبت شده در نام پسر خود را Tej Pratap Yadav, زمانی که او جزئی توسط امیدوار کننده مردم کار دولت.

"حتی پس از اینکه قدرت را برای 15 سال سیاسی خود اشتغال در خانواده من را به نام می گوید شما چیزی به نمایش گذاشتن. خود فاجعه مدت به پایان خواهد رسید ، آن را در مورد زمان به جلو و پایین نمای و اجازه دهید مردم بیهار در مورد جاودانگی & فساد" Tejashwi گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

او در ادامه به اضافه "Nitish Kumar & BJP باید تمرکز بر زمین واقعی مسائل vis-a-vis بیکاری law & order مهاجرت کارگران, فساد, جماعت, حکومت, توسعه و سلامت آموزش و پرورش زیرساخت و غیره. این کمک خواهد کرد که بیهار و در نتیجه نیاز به خطاب فوری."

Neeraj کومار نیز ادعا شده که سپس به "حرص و آز" برای دستیابی به benami خواص مشهود بود از این واقعیت است که او زمین ثبت شده به نام "یک سوم ناشناخته, پسر, Tarun Kumar Yadav که محل شناخته شده نیست به هر کسی".

هر دو RJD و Tejashwi را خواهر بزرگتر و Rajya سبها عضو Misa Bharti باید گفت که Tarun Kumar Yadav است Tejashwi Prasad Yadav و این واقعیت شده است که در یک استشهاد بیش از حد.

Bharti روشن شدن در Tarun Prasad Yadav ساخته شده بود طی یک مصاحبه تلویزیونی. محلی تلویزیون اخبار کانال ها همچنین نشان دادن یک ویدئو کلیپ از یک برنامه پخش چند سال پیش که در آن Lalu Prasad دیده می شود با اعضای خانواده خود را.

در برنامه Tejashwi دیده می شود در معرفی خود. "سلام من Tarun و تحصیل در کلاس هفتم".

RJD MLA بهلا Yadav که محرم نزدیک از Lalu Prasad خانواده گفت که استشهاد مبله با Tejashwi در طول 2015 مجمع انتخابات به عنوان خوانده شده "Tejashwi Prasad Yadav نام مستعار Tarun Kumar Yadav".

"او (Neeraj کومار) است که پرتاب اتهامات در (RJD) بر چه اساس ؟" MLA گفت: در یک پیام ویدئویی در RJD واتساپ گروه.

محکومیت وزیر بیانیه RJD MLA خواستار آن شدند که او باید عذر خواهی برای گسترش "نهفته است".

نه تنها اموال او ذکر شده است benami این RJD رهبر ادعا کرد. در واقع تمام خواص ذکر شده از سال 1996 به نوبت به انتخابات کمیسیون و مالیات بر درآمد مقامات او اضافه شده است.

Neeraj کومار در ضمن ایستاده بود با اتهامات و جرأت Tejashwi به فایل افترا کت و شلوار در برابر او اگر اتهامات او بودند غلط و بی اساس است.

او همچنین در مورد سوال چگونه Tejashwi نشان می دهد می تواند اموال خود را در انتخابات استشهاد بدون گرفتن آن ثبت نام Tarun Kumar Yadav.

جالب است که از دو ویژگی در Phulwaria روستا در گپلگنج منطقه که ثبت نام کرده بودند در سال 1993 Tejashwi تا به حال ذکر جزئیات تنها در انتخابات خود را استشهاد.

Tej Pratap Yadav, هم, همین, با توجه به دو خواص.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im