آیا این هدفون خواب واقعا بهتر از یک بلندگو کار می کند؟

[ad_1] فناوری در بیدار نگه داشتن و ارتباط ما نقش دارد، اما همچنین در تلاش برای کمک به خوابیدن و استراحت ما نق

توسط ELEMENTORSITE در 18 دی 1400
[ad_1]

فناوری در بیدار نگه داشتن و ارتباط ما نقش دارد، اما همچنین در تلاش برای کمک به خوابیدن و استراحت ما نقش دارد. نقش شرکت‌هایی که می‌خواهند وسایل و تجهیزات در کمک به خواب افراد بازی کنند، کنجکاو است. نوآوری های پیرامون دما و نور جالب هستند، اما به نظر می رسد یکی از محبوب ترین آنها مربوط به استفاده از صدا باشد.

نوآوری های صوتی خواب از برنامه ها و محتوای صوتی گرفته تا بلندگوها و هدفون ها را شامل می شود. هر دو مناظر صدای AI توسط Endel یا Bose Sleepbuds نمونه های خوبی هستند. و با قضاوت بر اساس صندوق ورودی من، می توانم بگویم که شرکت ها به طور فزاینده ای در حال رقابت برای کشف بهترین راه برای استفاده از صدا به عنوان کمک خواب هستند.

یک ورودی جدید به فضای صوتی شبانه Kokoon Nightbuds هستند. این محصول یک جفت هدست بلوتوث است که به طور خاص برای استفاده در خواب طراحی شده است. قسمتی که وارد گوش شما می شود بسیار نازک و سبک است. این امر با انتقال قطعات الکترونیکی به یک ماژول در پشت سر شما از طریق حداقل سیم انجام می شود.

به نام خواب بهتر، من حاضرم اکثر چیزها را حداقل یک بار امتحان کنم، بنابراین به Nightbuds فرصت دادم. اعتراف می کنم که وقتی برای اولین بار آنها را دیدم، به طرز باورنکردنی شک داشتم. از عکس های سایت کوکون راحت به نظر نمی رسند. از این گذشته، Kokoon Nightbuds هم بهتر و هم بدتر از آن چیزی هستند که به نظر می رسند.

TL; دکتر

حرفه ای ها:

  • عمر باتری طولانی
  • قابل استفاده برای هر نوع تماس صوتی یا تلفنی

در برابر:

  • اغلب در هنگام خواب ناراحت کننده است
  • برنامه همراه غیر قابل توجه
  • کیفیت صدای ضعیف

کاربر ایده آل: غنچه های شب برای خوابیدن به پهلو که بنا به دلایلی نمی توانند از بلندگو استفاده کنند بسیار مناسب هستند.

از کوکون خرید کنید.

چرا از هدست برای خواب استفاده کنیم؟

دلیلی وجود ندارد که هنگام خواب هدفون به سر داشته باشید، اما احتمالاً بزرگترین هدف این است که همسر یا شریک زندگی شما که در یک اتاق می خوابد نمی خواهد چیزی را که شما در شب گوش می دهید بشنود. این می تواند یک صدای آرامش بخش یا آخرین آلبوم تیلور سویفت باشد. در هر صورت، احتمالاً سعی می کنید هنگام استفاده از هدفون مراقب باشید. این قابل تحسین است.

من معمولا هنگام پخش صدا در شب از اسپیکر بی سیم استفاده می کنم. خوشحالم که همسرم مشکلی ندارد. من آدمی نیستم که هنگام خواب از هدفون استفاده کنم، اما کنجکاو بودم که آیا Nightbuds آنقدر راحت است که ترجیح می دهم از آن به جای بلندگو استفاده کنم. اگر این کار را می‌کردند، ممکن بود استفاده از آن‌ها را برای خوابیدن در هواپیما یا شب‌هایی که می‌خواستم یک تجربه صوتی فراگیرتر برای خواباندن من داشته باشم، شروع می‌کردم.

ویژگی های Nightbuds

با Nightbuds آشنا شوید
غنچه‌های شب دارای یک کیف و انواع گوش‌گیر هستند که به تناسب با اندازه‌های مختلف گوش کمک می‌کنند. تایلر هیز

ویژگی های موجود در Kokoon Nightbuds برای استفاده در رختخواب در خدمت شما هستند. به عنوان مثال، دلیل کمتر از ماژول ایده آل پشت سر این است که قسمت هایی که وارد گوش شما می شوند تا حد امکان نازک و حداقل هستند.

کوکون می گوید که هدفون Nightbuds تنها 5.4 میلی متر ضخامت دارد، بنابراین می تواند برای افرادی که به یک طرف می خوابند به خوبی کار کند. یک سنسور نور مادون قرمز با دکمه سمت راست وجود دارد که برای اندازه گیری ضربان قلب و تغییرات ضربان قلب استفاده می شود. برنامه MyKokoon تجزیه و تحلیل خواب را در مورد کارایی، مدت زمان و کیفیت نشان می دهد.

Nightbuds دارای دکمه های فیزیکی صدا به همراه یک میکروفون هستند تا بتوان از آنها برای تماس های تلفنی - در طول روز استفاده کرد. آنها همچنین عمر باتری 10 ساعت مشخصی دارند. من متوجه شدم که باتری از این بهتر است، اما حداقل تا زمانی که شما می خواهید هر شب بخوابید، آنها هیچ مشکلی برای دوام ندارند.

یک ویژگی بسیار تبلیغ شده توانایی Nightbuds برای تشخیص زمانی که شما به خواب می روید و به طور خودکار صدا را محو می کند یا به نویز سفید تبدیل می شود. من واقعاً متوجه محو شدن خودکار - که مهم است. علاوه بر این، کمکی به خوابیدن من نکرد. مراقبان از هر نوع ممکن است بخواهند در طول شب از مشکلات آگاه باشند. احتمالاً هنوز هم می‌توانم از Nightbuds استفاده کنم، اما از فعال کردن محو شدن نویز سفید اجتناب می‌کنم.

شب اول با گوش گیر بخوابید

با Nightbuds آشنا شوید
متوجه شدم که ماژول پشت سرم کمتر از آنچه انتظار داشتم قابل توجه است، اما همچنان راحتی را به خطر می اندازد. تایلر هیز

کشیدن هدفون در هر گوش برای اولین بار به اندازه کافی آسان بود. مجموعه ای از گوشواره های سیلیکونی مناسب برای اندازه های مختلف گوش وجود دارد. من یکی از کوچکترها را انتخاب کردم تا جایی که ممکن است مناسب نباشد. یک ماژول وجود دارد که هر طرف را با یک سیم نازک به هم متصل می کند. این حیف است. اما حتی حضور او هم چیزی نبود که به نظرم آزاردهنده بود - و سیمی که از گوشم بیرون می آمد در شب آزاردهنده بود. این ماژول جایی است که دکمه های پاور و ولوم در آن قرار دارند و احتمالاً بیشتر باتری و لوازم الکترونیکی بی سیم را در خود جای می دهند.

با ورود به این بررسی، انتظار زیادی نداشتم، زیرا حتی استراحت کردن روی تختم با AirPods در گوشم به هیچ وجه کارساز نبود. استفاده از این هدفون روی بالش بسیار ناراحت کننده است. بنابراین وقتی برای اولین بار سرم را با Nightbuds در گوشم قرار دادم که اغلب آنها را نامرئی می‌دانستم، شگفت‌زده شدم. به یک طرف دراز کشیده بودم، گوشم به جای یک گوشی کروی، ابتدا بالش را لمس کرد.

روی پشتم غلت زدم و قسمت مدولار Nightbuds را حس کردم، اما نه آنقدر که انتظار داشتم. به طور کلی، اولین تجربه من با هدفون بسیار بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم. مطمئناً بسیار بهتر از هر عکسی بود که آنها را به نظر می رساند.

تجربه من از پوشیدن Nightbuds در رختخواب در شب اول با امتحان کردن آنها برای چند دقیقه بسیار متفاوت بود. بعد از چهار ساعت و چند بار بیدار شدن، مجبور شدم آنها را در بیاورم. هر یک از گوش هایم از دو طرف خوابیدن کمی درد می کرد. سیم پشت سرم آنقدر روی بالش آویزان بود که حواسم را پرت می کرد و می چرخیدم.

شب دوم من با Nightbuds خیلی بهتر نبود. اگرچه پوشیدن آنها را در رختخواب کمی راحت تر دیدم، اما هنوز مجبور بودم در نیمه های شب آنها را در بیاورم. راستش را بخواهید، این یک محصول طاقت فرسا است که باید آن را امتحان کنید و آزمایش کنید.

اگر بتوانید تمام شب را کناری بخوابید، غنچه های شب کاملا راحت به نظر می رسند. و در حالی که من دوست دارم روی یک طرف نظریه بخوابم، خیلی پرت می‌کنم و می‌چرخم تا دوربینی دور سرم داشته باشم.

من در مورد هدفون های خواب ترش نیستم، اما بعد از چند بار تلاش، این هدفون برای من مناسب نیست. من مطمئن هستم که آنها ممکن است برای یک فرد خاص مناسب باشند، اما احتمالاً کسی است که در شب زیاد حرکت نمی کند. به طور کلی، اگر می توانید از یک بلندگو برای گوش دادن به صدا در شب استفاده کنید، این را توصیه می کنم.

صدای غنچه های شب

برای دریافت بهترین کیفیت صدا از Nightbuds، باید از گوش گیرهای لاستیکی استفاده کنید که در گوش شما مهر و موم ایجاد می کند. این می تواند فشار بیشتری به گوش های شما وارد کند و در نهایت هنگام خواب راحت کمتری داشته باشید. توصیه می‌کنم فراموش کنید که برای رسیدن به بهترین وفاداری تلاش کنید و به گوش‌هایی که راحت‌تر هستند بچسبید.

حتی با مهر و موم، باس در مقایسه با هدفون های دیگر با قیمت مشابه بسیار کم است. صدای کلی متعادل است، اما محدوده باریکی احساس می شود. هدفون صدای توخالی یا با کیفیت پایینی ندارد، اما بیس زیاد طنین انداز نمی شود و بلندی ها برق نمی زنند. ممکن است به نظر برسد که با صدای Nightbuds غرق شده‌ام، اما فکر می‌کنم آنها خوب هستند - برای خواب.

هدفون فوق‌العاده نازک و سبک است، بنابراین به نظر می‌رسد که این هدفون‌ها نمی‌توانند به اندازه هدفون‌های بزرگ‌تر هوا را فشار دهند. در شب، گوش دادن به صداهای آرامش بخش یا حتی صحبت کردن مردم، هرگز صدا را مشکلی در نظر نمی گرفتم.

با Nightbuds آشنا شوید
کوکون قادر است با قرار دادن قطعات الکترونیکی پشت سر هدفون خود را نازک نگه دارد. تایلر هیز

اپلیکیشن MyKokoon

Kokoon Nightbuds دو برنامه کاربردی دارد. اولین مورد گوش دادن صوتی است که به افراد کمک می کند به خواب بروند و به خواب بروند. دیگری از آنها برای تجزیه و تحلیل خواب استفاده می کند. این یک ایده محکم است، اما اجرای داده های نمایش داده شده در برنامه عمدتاً یک آشفتگی است.

برنامه MyKokoon
متوجه شده ام که نمودارهای داده خواب نشان داده شده در برنامه MyKokoon دشوار است. تایلر هیز

اولین مشکل این است که مشخص نیست هدست چه زمانی داده ها را ردیابی می کند یا خیر. اگر من یک چرت طولانی بعد از ظهر با هدفونم داشته باشم، او خواب من را دنبال خواهد کرد؟ دستورالعمل ها نشان می دهد که برنامه را برای ردیابی داده ها در حال اجرا می گذاریم، اما مشخص نیست دقیقاً منظور از این چیست. به عنوان مثال، آیا این شامل خاموش نشدن صفحه نمایش آیفون به طوری که برنامه در پس زمینه مکث نمی کند، می شود؟ سوالات در مورد اینکه آیا باید داده ها را ثبت کرد یا خیر، با نتایجی که در فواصل زمانی مختلف نمایش داده می شوند تشدید می شوند. وقتی برخی از نتایج نشان داده شده در برنامه را دیدم، تفسیر آنها دشوار بود. من تجسم ها را واضح ندیدم.

این اپلیکیشن علاوه بر ردیابی داده ها، محتوای صوتی را نیز ارائه می کند. محتوا کم است، اما مطمئناً برای شروع کافی است و در نهایت اگر دوست دارید بارها و بارها از آن استفاده کنید. مناظر صوتی موسیقی، مراقبه های هدایت شده، مربیگری و داستان وجود دارد. یک صوتی خاص که برایم جالب بود، سه پیش‌بینی تحویل بود. شخصی در آن بود که آب و هوا و وضعیت دریا را برای سفرهای دریایی می خواند. در ابتدا شبیه یک شوخی به نظر می رسید. اما پس از چند دقیقه، برای افرادی که کانال هواشناسی را روشن می کنند، بسیار شبیه به محتوایی به نظر می رسید که به خواب بروند.

نکته خوب این است که می توانید از Nightbuds برای گوش دادن به هر صدایی در تلفن خود، خواه پخش موسیقی، کتاب صوتی یا پادکست استفاده کنید. اگر می‌خواهید چندین لایه صوتی داشته باشید، برنامه MyKokoon صداهای امواج اقیانوس را روی دیگر صدای انتخابی شما پخش می‌کند.

آیا باید غنچه های شبانه Kokoon بخرید؟

کوکون Nightbuds برای افرادی که به یک طرف می خوابند بسیار مفید خواهد بود. اما به طور کلی، من آنها را برای کسی که فقط کنجکاو است با صدای شخصی بخوابد توصیه نمی کنم. علیرغم پیشرفت فنی که این هدفون ها را نازک و سبک کرده است، من فکر می کنم سیم های اتصال و ماژول عقب آنقدر بزرگ هستند که نمی توان آن ها را به کسی توصیه کرد.

با این حال یک استثنا وجود دارد. اگر به دلایلی کاملاً به هدفون خواب نیاز دارید، مطمئناً ارزش بررسی کردن را دارد. این یک تفاوت جزئی است، اما توانایی Nightbuds برای پخش هر نوع صوتی و عمر باتری طولانی ممکن است با شرایط شما مطابقت داشته باشد.

از Kokoon با 249.99 دلار خرید کنید.

Newsweek ممکن است از پیوندهای موجود در این صفحه کمیسیون دریافت کند، اما ما فقط محصولاتی را توصیه می کنیم که پشتیبانی می کنیم. ما در برنامه های مختلف بازاریابی وابسته شرکت می کنیم، به این معنی که ممکن است برای محصولاتی که توسط ویراستاران خریداری شده از طریق پیوندهای ما به سایت های خرده فروش انتخاب شده اند، کمیسیون دریافت کنیم.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن