ما گزارش دومین کشور بعد از کروناویروس جدید, موارد, عنوان, Arizona, California, رکورد

مردم ایستاده در صف در درمانگاه با ارائه سریع coronavirus تست برای هزینه در ویلمینگتن در دوشنبه 29 ژوئن 2020.Br

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

مردم ایستاده در صف در درمانگاه با ارائه سریع coronavirus تست برای هزینه در ویلمینگتن در دوشنبه 29 ژوئن 2020.

Brittan موری | طولانی ساحل Press-Telegram | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش داد بیش از 44,700 coronavirus موارد در جمعه دوم-بالاترین افزایش روزانه از ابتدای کشور شیوع با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به تازگی موارد گزارش شده را به کشور در مجموع به بیش از 2.63 میلیون نفر حدود یک چهارم از گلاب " در نزدیکی 10.5 میلیون عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

همانطور که از سهشنبه ایالات متحده در گزارش به طور متوسط 41,132 جدید موارد بر اساس قبلی و هفت روز برای از بین بردن نوسانات در گزارش روزانه. سهشنبه مشخص ششمین روز است که به طور متوسط بیش قبلی اوج مجموعه در ماه آوریل زمانی که برخی از مسئولان فکر می کردند که آمریکا به اوج خود رسید.

موارد جدید افزایش 5 ٪ یا بیشتر در 40 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله در ایالات فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس.

روزانه جدید مورد شمارش می تواند فراتر از 100,000 عفونت های جدید در هر روز اگر شیوع همچنان در آن زمان, سرعت, سفید, خانه مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: کنگره در روز سه شنبه. او گفت ایالات متحده "در مجموع کنترل" از coronavirus همه گیر و اضافه کرد که 50 درصد از موارد جدید در حال آمدن از چهار ایالت: فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا.

"من بسیار نگران و من راضی نمی کند با چه خبر است چرا که ما در حال رفتن در جهت اشتباه اگر شما نگاهی به منحنی از موارد جدید, بنابراین ما واقعا باید برای انجام کاری در مورد آن و ما نیاز به انجام آن را به سرعت" Fauci گفته سناتوران در جلسه برگزار شده توسط سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

در روز چهارشنبه هر دو کالیفرنیا و آریزونا گزارش ثبت افزایش موارد جدید با توجه به سلامت خود بخش. کالیفرنیا مقامات دولتی بعد گفت که برخی از این موارد جدید تایید شد زودتر, اما, نیست, گزارش دولت رسمی شمارش آرا تا روز چهارشنبه با توجه به جمع شدن در گزارش میان ادارات بهداشت محلی. آریزونا در حال نزدیک شدن است حداکثر ظرفیت بستری در بخش مراقبت ويژه تخت با 1,495 یا 89 درصد از دولت ICU بيمارستان در استفاده از شنبه.

تگزاس گزارش ثبت افزایش موارد جدید و مردم در بیمارستان بستری با Covid-19 روز سه شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت دستور داد بیمارستان سهشنبه به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو در چهار اضافی شهرستان برای حفظ فضا برای Covid-19 بيمار.

وجود دارد در حال حاضر هشت شهرستان در تگزاس است که دستور داده شده است برای به تعویق انداختن روش انتخابی. در ژوئن 25, ابوت معلق روش در Bexar, Dallas هریس و تراویس شهرستان که شامل دولت بزرگترین شهرستانها: سن آنتونیو و دالاس, هوستون و آستین بود.

تگزاس یکی از 16 ایالت است که موضوع را به نیویورک, سفر, مشاوره, نیاز به تمام مسافران عازم نیویورک از این کشورها به قرنطینه برای 14 روز. هشت متحده — کالیفرنیا گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی — اضافه شد به نیویورک اصلی لیست با توجه به "جامعه قابل توجهی گسترش" از Covid-19 با توجه به سفارش.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام کرد مشابه مشورتی روز سه شنبه که دستور ورود مسافران از اکثر متحده به خود قرنطینه برای 14 روز. بازدید از رود آیلند, کانکتیکات, ورمونت, New Hampshire, مین نیویورک و نیوجرسی معاف هستند از بخشنامه.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهر را به تعویق بازگشایی داخل مناطق ناهار خوری در رستوران به علت افزایش ناگهانی موارد در دیگر نقاط کشور است.

"ما می بینیم بسیاری از مشکلات ما به خصوص دیدن مشکلات با محوریت مردم رفتن به کافه ها و رستوران ها در داخل خانه. در داخل خانه مشکل این است که بیشتر و بیشتر علم نشان از آن بیشتر و بیشتر" د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی قبلا اعلام روز دوشنبه که او نیز تاخیر در بازگشایی داخل سالن ناهار خوری در دولت برنامه ریزی شده بود که برای روز شنبه.

— CNBC Nate Rattner, یاس کیم و هانا میلر کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن